یک رکورد 20.5 میلیون شغل از دست داده بودند و در ماه مارس نرخ بیکاری جهش به 14.7%

یک کارگر با پوشیدن ماسک محافظ و دستکش مونتاژ چهره سپر در Cartamundi متعلق به Hasbro تسهیلات ساخت در لانگمیدو شرقی ماساچوست, مارس 29 سال 2020 است. کارخانه ساخت 50,000 صورت سپر هر هفته برای بیمارستان ها در ماساچوست و رود آیلند, فرماندار چارلی بیکر گفت.

آدم Glanzman | بلومبرگ از طریق گتی ایماژ

تاثیر coronavirus-اقتصادی ناشی از خاموش کردن پاره طریق به بازار کار ایالات متحده در ماه آوریل در تاریخی سطوح کاهش 20.5 میلیون کارگر از اشتغال بخش غیرکشاورزی و ارسال نرخ بیکاری بالا رفتن سرسام آور به 14.7 درصد وزارت کار ایالات متحده روز جمعه گزارش داد.

هر دو شماره به راحتی شکست پس از جنگ جهانی دوم دوران سوابق و کمک به منعکس کننده عمیق آسیب انجام می شود از طریق تلاش های مورد استفاده برای مبارزه با ویروس.

اقتصاددانان مورد بررسی توسط داو جونز شده بود انتظار اشتغال برای ریختن به 21.5 میلیون نفر و نرخ بیکاری برای رفتن به 16٪. ماه آوریل نرخ بیکاری در صدر پس از جنگ ثبت 10.8 درصد بود اما کوتاه از رکود بزرگ بالا در برآورد 24.9%. بحران مالی اوج بود 10 درصد در اکتبر 2009.

فراگیر تر اندازه گیری که شامل کسانی که به دنبال کار به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که در برگزاری بخش زمان شغل برای دلایل اقتصادی نیز ضربه تمام زمان بالا از 22.8 درصد. که خواندن ممکن است تصویر دقیق تری از شغل فعلی وضعیت به میلیون ها نفر از کارگران در حال پرداخت به ماندن در خانه و در نتیجه نه مایل و یا قادر به دنبال شغل جدید است.

در همه رول بیکار رسید به 23.1 میلیون پرش از 15.9 میلیون بیش از مارس.

این اخبار. بررسی کنید در اینجا برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>