یک تصویر کامل از یک قاب کابین برای فروش در جنگل های شمال کالیفرنیا

گذشت زمان خود را بسیار خود را به یک قاب کابین برای تلفن های موبایل بسیار دلپذیر, در حال حاضر, آن را نمی کند? این یکی برای فروش در نزدیکی دریاچه تاهو است که نمونه ای کامل از یک روستایی-شیک دور شو.

پنهان در شمال کالیفرنیا بیابان این 1967 صفحه اصلی ارائه می دهد قابل ملاحظه عرشه با اتاق را برای یک گودال آتش و یک فضای باز ناهار خوری مجموعه. آن است که از نظر مالکیت خانه درختی هم که آنهایی که کمی (و یا نه چندان آنهایی که کمی) می تواند افکار پوچ.

داخل مثلثی خانه همه باز-مفهوم زندگی است. سالن منطقه لنگر انداخته است توسط یک گلوله اجاق در حالی که یک آشپزخانه کوچک با کمال تعجب مقدار زیادی از فضای ضد مشرف گوشه ناهار خوری. یک دیوار از پنجره فریم نمایش از درخت کاج نکردم ملک در حالی که بالای سقف کلیسای جامع و در معرض پرتوهای اضافه کردن یک حس وسعت.

طبقه بالا وجود دارد قابل ملاحظه انبار در علاوه بر این به دو اتاق خواب. خانه یک و نیم حمام و سرویس بهداشتی به روز شده اند به عنوان چند لامپ نور. عایق های جدید اضافه شد در زیر کابین و همچنین.

اموال خواهد شد که به فروش می رسد بیشتر مبله ذکر شده است برای $325,000 توسط لین ریچاردسون با Coldwell Banker ملک.

آیا شما در خانه شکار و یا فقط نوع از کسی که دوست دارد مرور لیست املاک و مستغلات حتی زمانی که شما در بازار برای یک خانه جدید ؟ ملک له یک ستون که در آن ما از ویژگی های واقعی لیست املاک و مستغلات است که می توانید آپارتمان درمانی مهر و موم از تصویب در رابطه با سبک (ما انجام نداده بازرسی خانه و یا هر چیزی پس ما را شکایت نیست). می دانم یک خانه بزرگ در بازار ؟ ایمیل لیست به repitches@apartmenttherapy.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید