یک تماس تلفنی ممکن است ذخیره شده 16 کارگران خرد شده و با قطار می گوید مخالفت

خانواده های قربانیان را ویران کرد.بوپال: مرگ 16 کارگران مهاجر از, Madhya Pradesh بودند که خرد شده توسط یک قطار

توسط ELEMENTORSITE در 20 اردیبهشت 1399
A Phone Call May Have Saved 16 Workers Crushed By Train, Says Opposition

خانواده های قربانیان را ویران کرد.

بوپال:

مرگ 16 کارگران مهاجر از, Madhya Pradesh بودند که خرد شده توسط یک قطار در ماهاراشترا اورنگبد در جمعه مطرح شده است و پرسش های جدی در مورد هماهنگی بین دولت های دو کشور همسایه متحده است.

حتی اگر بسیاری از باقی مانده 31 قطار ویژه خواستار, Madhya Pradesh, دولت قرار است برای بازگرداندن آن رشته در ماهاراشترا برای هفته ها به دلیل COVID-19 مستند نمرات کارگران می گویند که آنها دریافت نکرده اند می گذرد برای خانه سفر.

از جان گذشته برای بازگشت به خانواده خود را یک گروه از کارگران مهاجر شاغل در کارخانه در ماهاراشترا جالنا چپ پا در 7 بعد از ظهر روز پنج شنبه و در حال استراحت بودند بر روی آهنگ های راه آهن در Aurangabad منطقه زمانی که آنها بیش از اجرا توسط یک قطار در اوایل روز جمعه.

"ما تا به حال اعمال شده برای عبور به خانه ما در منطقه Umaria برای بازگشت به خانواده های ما در روستاهای ما. اما فراموش نکنید که در مورد گرفتن عبور ما نیست حتی دریافت هر پاسخ با وجود اعمال آن را یک هفته عقب" یکی از بازماندگان Virendra سینگ گفت.

هفت ارشد IAS افسران اصلی, منشی, رتبه وظیفه بودند توسط دولت در تاریخ 30 آوریل به هماهنگی با کشورهای دیگر برای بازگرداندن مردم از Madhya Pradesh رشته در کشورهای دیگر. 1994-دسته ای IAS افسر Deepali Rastogi, اصلی, وزیر امور قبیله بخش وظیفه بود با هماهنگی با ماهاراشترا.

مخالفان اما مدعی بسیاری از آنها هرگز حتی برداشت تلفن.

رئیس سابق وزیر و مقامات ارشد کنگره رهبر Digvijaya سینگ خواستار بی طرف پروب به فاجعه است.

"آیا نماینده دولت سعی در ثبت آن دسته از کارگران مهاجر? اگر بله, پس از آن چه تلاش هایی برای آنها را به مادری خود دولت ؟ دولت وزیر Shivraj سینگ Chouhan مدیون یک پاسخ و باید شرمنده. به جای روزانه به اظهارات قبل از رسانه ها او نیاز به انجام کاری در بتن" آقای سینگ توییتی.

خانواده های قربانیان را ویران کرد.

Paras سینگ پدر یکی از کارگران راج Borham گفت: "ما می دانیم که او مرده است از دولت. بسیار وجود دارد از کشاورزی فعالیت در اینجا است که چرا او رفته بود به سرم."

یکی دیگر از کارگران دیپاک پدر Ashok سینگ تسلی ناپذیر است. برگزاری دو ساله و نوه او گفت: "او فقط در حال انتظار برای پدرش. من نمی خواهم هر چیزی از دولت است. من همه چیز را از دست داده اند."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب