ناز 264 فوت مربع تبدیل اتوبوس احساس می کند درست مثل یک خانه واقعی

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.نام: راشل

توسط ELEMENTORSITE در 25 تیر 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

نام: راشل Binkerd و شوهر, Joel
محل سکونت: فلوریدا
نوع صفحه اصلی: اتوبوس تبدیل
حجم: 264 متر مربع
سال زندگی در: 1 سال و متعلق به

به ما بگویید که کمی (یا بسیاری) در مورد خانه خود و افرادی که زندگی می کنند وجود دارد: ما در زندگی با زن سبک و جلف ما مونته تمام وقت در ما تبدیل اتوبوس مدرسه برای تقریبا یک سال در حال حاضر. آن زمان ما سه سال برای رفتن کوچک اما اصلی ما مبارزه ایجاد شد تلفن همراه درآمد اول چون ما می خواستیم آزادی برای رفتن به جایی که میل دل ما. ما Skoolie یک سال 1998 Bluebird بین المللی با دو پا سقف افزایش تا سقف ما هشت پا بالا در داخل. هدف ما از همان آغاز با خانه ما بود آن را به احساس می کنم مثل یک خانه و داشتن بیشتر از آنچه مورد نظر ما در یک خانه معمولی.

ما هنوز در حال بازسازی است اما بسیاری از داخل کامل است. ما یک آشپزخانه کامل با یخچال نوار قهوه (که باید برای Joel), اتاق نشیمن با یک مبل که تبدیل به یک تخت خواب غذای برای مهمان, حمام با دوش و وان و مقدار زیادی از ذخیره سازی زیر شیروانی قرار دادن تخت. آنچه که ما در حال کار بر روی در حال حاضر با اضافه کردن یک 1,100 وات خورشیدی سیستم و نصب عرشه و 100 گالن آب مخازن. ما احتمالا گسترش حمام به جای یک اندازه کامل clawfoot وان.

چه چیزی الهام بخش ما به کوچک و حرکت به یک خانه کوچک بود و طاقت فرسا زندگی کار به پرداخت اجاره هر ماه. ما به سختی آن را ساخت و ما رو خسته از دیدن دیگران زندگی پرماجرا بنابراین ما ساخته شده برخی از تغییرات. تقریبا چهار سال بعد ما در مورد جاده تمام وقت و شروع مارک چیزهایی که ما bucket list.

توصیف سبک خانه خود را در 5 کلمه و یا کمتر: باز, خانه رعیتی, یک اشاره از یکپارچهسازی با سیستمعامل

چه اتاق مورد علاقه خود را و چرا ؟ در حال حاضر نوار قهوه/آشپزخانه است که احتمالا مورد علاقه ما است.

هر گونه مشاوره برای ایجاد یک صفحه اصلی به شما عشق است ؟ توصیه های ما برای ایجاد یک catered به خانه خود را دوست دارد و آرزو است که به زمان و انجام آن حق اولین بار. سعی نکنید و با عجله آن را انجام داده; چیزی را که شما افتخار خواهد بود حتی اگر آن را طول می کشد.

این ارسال را پاسخ ویرایش شد برای ظهر و وضوح.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب