Fauci بیان تصویربردار coronavirus شیوع بیماری رو به کاهش است, ما می توانید شروع به بازگشایی در مارس

Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی صحبت می کند در طول یک Coronavirus نیروی کار کنفرانس خبر

توسط ELEMENTORSITE در 24 فروردین 1399

Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی صحبت می کند در طول یک Coronavirus نیروی کار کنفرانس خبری در کاخ سفید در واشنگتن دی سی ایالات متحده در روز جمعه, آوریل 10 سال 2020 است.

کوین Dietsch | بلومبرگ | گتی ایماژ

کاخ سفید مشاور بهداشت Dr. Anthony Fauci روز یکشنبه ابراز "خوشبینی محتاطانه" است که کشنده شیوع کروناویروس است که کاهش پایین در ایالات متحده و گفت که نقاط کشور ممکن است شروع به بازگشایی به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.

Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی هشدار داد در سی ان ان "وضعیت اتحادیه" که کل کشور نمی خواهد به طور ناگهانی به نوبه خود مانند یک "سوئیچ نور."

اما وجود دارد "نشانه" است که برخی از معیارهای مورد استفاده برای ارزیابی بحران "هستند شروع به سطح" در برخی از مناطق, او گفت:.

پرسید: زمانی که بخش هایی از ایالات متحده می تواند شروع به استراحت برخی از آنها سخت اجتماعی-فاصله اقدامات Fauci گفت که روند احتمالا می تواند شروع "حداقل از برخی جهات شاید در ماه آینده است."

Fauci امیدوار سخنان آمد کمتر از یک روز پس از ایالات متحده شمارش بیش از 20 ، 000 مرگ و میر ناشی از این بیماری بیش از ایتالیا به عنوان کشور با بیشترین تعداد ثبت شده مرگ و میر در جهان است. بیش از 530,000 مردم در ایالات متحده آمریکا به آزمایش مثبت برای COVID-19 با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.

نیویورک شهری که کانون شیوع این بیماری در ایالات متحده ارسال شده بالاترین تک-روز مرگ عوارض این هفته. اما حتی به عنوان تعداد مرگ صعود بالاتر از دیگر معیارهای مانند بستری شدن در بیمارستان فشرده-مراقبت از حضورها و لوله شروع به پهن کردن و به نظر می رسد "شروع به نوبه خود گوشه" Fauci گفت.

کارشناسان بهداشت و درمان مانند Fauci توجه داشته باشید که تعداد مرگ و میر ناشی از کوروناویروس تمایل به تاخیر در پشت تعداد زیادی از عفونت ها و بستری شدن در بیمارستان به این معنی است که شواهد از پیشرفت می شود حتی زمانی که این ویروس در اوج خود از مرگ.

"هنگامی که شما به نوبه خود که گوشه امیدوارم ما را ببینید بسیار کاهش شدید" Fauci گفت.

در کشورهای دیگر با شدت کمتر شیوع بیماری از نیویورک Fauci گفت که در پایان ماه "ما می توانید به اطراف نگاه کن و بگو: خوب وجود دارد هر عنصر در اینجا است که ما می توانید با خیال راحت و با احتیاط شروع به عقب کشیدن؟! اگر آن را انجام دهد. اگر نه, پس از آن فقط در ادامه به سرپا ایستادن کردن."

Fauci به نظر می رسد در سی ان ان در عید پاک یکشنبه زمانی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قبلا گفت که امیدوار است این کشور خواهد شد اجازه می دهد تا مردم را به جمع آوری در "بسته بندی کلیساها" برای تعطیلات مسیحی. پس از این سخنان اما کاخ سفید تمدید اجتماعی آن فاصله دستورالعمل از طریق پایان ماه آوریل است.

وزارت بهداشت و خدمات انسانی پیش بینی شده است که بلند کردن اجسام متحده شدید مهار اقدامات مانند سفارش ساکنان به خانه ماندن و بسته شدن مدارس و کسب و کارهای غیر ضروری – پس از فقط 30 روز می تواند منجر به عفونت سنبله در این تابستان, نیویورک تایمز گزارش داد.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im