ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

خانه خود را پر از شیک سازی پتانسیل—آن را فقط طول می کشد کمی خلاقیت و تخیل خود را به آن را ببینید. خبر خوب: ما کمی حفر و کشف یک دسته از راه های شما می توانید مکان خود را با آیتم های خانگی رایج در راه های غیر منتظره. ما باور نمی کنید ؟ از عینک موارد به سینی مکعب یخ و بیشتر بخوانید جلوتر را ببینید که چگونه به ساده کردن فضای خود را با مسائل شما در حال حاضر نشسته در.

نه کسانی که پلاستیک ارزان عینک موارد شما بوده ام به نگه داشتن بر روی بزرگ برای سازماندهی وسایل شخصی در خرج کردن. استفاده از یک عینک مورد برای ذخیره کردن از earbuds خود شارژر و الکترونیک و یا کابل بنابراین شما همیشه می دانید جایی که آنها هستند. و یا شما می توانید استخدام یک یا دو نفر در کشو های ناخواسته خود را به فروشگاه های کوچک, متفرقه لوازم مانند گیره کاغذ و پین های ایمنی.

اگر شما فکر binder clips تنها خوب برای سازماندهی مدارک و سپس از آن زمان به فکر می کنم دوباره. معلوم است که اگر شما با استفاده از نوار الکتریکی به ضمیمه یک آهنربای قوی به لبه چسب کلیپ شما می توانید با استفاده از آنها به جای اسب و گله فلزی به پایان رسید کابل مانند USBs و کابل برق, به طوری که آنها نمی اویزان یا سقوط کردن لبه میز کار خود را. شما همچنین می توانید با استفاده از این بچه ها در شربت خانه یا آشپزخانه به نگه داشتن تنقلات و کیسه های مواد خشک بسته به درستی.

سینی مکعب یخ فوق العاده همه کاره است. همراه با ساخت یخ در فریزر خود را یک نسیم این دلار ارزان فروشگاه پیدا کنید می تواند به شما کمک کند ساده انواع تصادفی فضاهای در سراسر خانه شما. پرتاب یکی در حمام و کشو برای ذخیره کردن چیزهایی مانند مو سست روابط سنجاق سر و آرایش مداد تراش و یا استفاده از آن در غرور خود را به صورت ناودانی گوشواره پشت و دیگر baubles جای گران جعبه طلا و جواهر. شما همچنین می تواند استفاده به عنوان یک میز سازمان برای فشار پین thumbtacks, binder clips و دیگر موارد مشابه.

اگر شما در حال نشستن در یک اضافی تنش میله در خانه در نظر بگیرید repurposing آن برای ذخیره سازی. شما می توانید با نصب یک میله کشش زیر سینک حمام خود را برای ایجاد یک حلق آویز دندانه دار کردن بطری اسپری. و یا سعی کنید این استراتژی مشابه در داخل یک کابینت آشپزخانه برای تمیز کردن وسایل و یا انباشته ادویه جات ترشی جات به عنوان بالا نشان داده شده است. شما حتی می تواند استفاده از یک در یک آشپزخانه برای ایجاد یک ساده حوله کاغذی یا پلاستیکی بسته بندی, دارنده ارزان.

جستجو برای یک ادم راه برای ایجاد ذخیره سازی از هوا نازک ؟ گرفتن چند کوچک سازی سبد—هر دو پلاستیک یا سیم سبک کار خواهد کرد و آنها را آویزان از قلاب فرمان برای ایجاد یک دیوار نصب شده ذخیره سازی صفحه نمایش در هر اتاق از خانه خود را در ثانیه. شما همچنین می تواند استفاده از کوچک سازی سبد همراه با اضافی که تنش میله در بالا ذکر شد برای ایجاد یک اجاره پسند حلق آویز گیاه صفحه نمایش. در هر زمان شما می توانید قطعه از طبقه خود را, آن را به شما کمک کند خود را به فضا نگاه کارآمد تر و کمتر به هم ریخته.

گیر با کثیف خانه کاری و هیچ سیستم ذخیره سازی? هیچ مشکل. به سادگی repurpose یک قفسه برای خشک کردن ظرف از آشپزخانه به سازمان های رومیزی. این باریکه باریکه دهانه مناسب برای فایل ها پوشه ها و نوت بوک. و اگر شما مدل ظروف فنجان استفاده از آن برای ذخیره کردن قلم و مداد و highlighters. هیچ فایل کابینه لازم است!

چه کسی می دانست مجله دارندگان قدرت به سازماندهی همه چیز را از شربت خانه خود را به گنجه خود را? نه تنها شما می توانید استفاده از آنها را به نگه داشتن هر چیزی از مواد غذایی کنسرو شده را به تخته برش در آشپزخانه خود را و آنها را بزرگ کیف دستی دارندگان زمانی که شما در حال کار با یک تن از فضای گنجه.

ورق کوکی آهنربا هیئت مدیره

به دنبال یک پروژه DIY برای کمک به شما در خانه خود کاری سازمان یافته و آویزان بیت های کمی از الهام ؟ شما می توانید یک ورق کوکی به یک آهنربا سفارشی هیئت مدیره توسط پوشش آن را با ارزان تماس با کاغذ و نصب آن به دیوار بالای میز خود را با نوار چسب. نابغه!

نشسته بر روی یک دسته از خالی شاداب کشاورزان که شما نمی دانید که چه باید بکنید ؟ پوشش آنها را در یک کت تازه رنگ های رنگارنگ و هنگامی که خشک, شما می توانید آنها را در حمام خود را به کررل, برس آرایش, رژ لب و آستر زیر خود را غرق در مقابله و یا در یک کشو. آنها همچنین اندازه بزرگ برای یک دسکتاپ برای ذخیره مداد, قلم, قیچی و سایر موارد دفتر در سبک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو