9 متحده به احتمال زیاد به صحبت در تصویری-Con با PM Mamata بانرجی ممکن است جست و خیز

Coronavirus: ساعت نارندرا مودی دیدار وزرای ارشد در یک ویدئو کنفرانس امروز.برجستهاز آن خواهد شد ساعت چهارم تعام

توسط ELEMENTORSITE در 8 اردیبهشت 1399

Coronavirus: ساعت نارندرا مودی دیدار وزرای ارشد در یک ویدئو کنفرانس امروز.

برجسته

  • از آن خواهد شد ساعت چهارم تعامل با دولت در میان مستند
  • تصویری-کنفرانس انتظار می رود به نقد و بررسی مستند فرمت
  • شرق و شمال شرق متحده' رئیس وزرا برای صحبت با PM
دهلی نو:

حداقل نه وزرای ارشد انتظار می رود به صحبت می کنند در طول نخست وزیر نارندرا ویدئو کنفرانس با وزرای ارشد امروز. این سومین بار است که نخست وزیر است که در تعامل با ایالات متحده از سراسر کشور مستند آغاز شده در مارس 25.

ویدئو کنفرانس - آغاز می شود که در 10 am - انتظار می رود که به بررسی گسترش مستند. روشن خروج برنامه ریزی و چگونه باید آن را اجرا مرحله به مرحله شیوه نیز پرداخته می شود.

رئیس وزیران نیز به احتمال زیاد به بحث در مورد پاسخ به بخشی از تسهیلات اعطا شده در آوریل 20 به بخش های خاص وضعیت در مورد کیت های آزمایش و حفاظت از پزشکان.

ایالات متحده نیز انتظار می رود تقاضای یک بسته مالی از مرکز و اصلاح FRBM (مسئولیت مالی و مدیریت بودجه) عمل می کنند. دومی است که انتظار می رود به لیست کلاه کسری مالی است که به احتمال زیاد به افزایش هنگفتی از پول مورد نیاز خواهد بود برای امداد و محرک برای جهانی همه گیر.

تقریبا همه کشورهای بزرگ را مطرح کرده اند تا نظرات خود را در اوایل جلسات.

این زمان آن است که به نوبه خود از وزرای ارشد از بیهار Odisha, Gujarat, Haryana, Uttarakhand و هیماچال پرادش و قلمرو اتحادیه تامیل نادو. از شمال, وزرای رئیس مگالایا و Mizoram صحبت خواهد کرد.

منابع گفت: مرکز آرزوهای خود را به همه کشورها - بزرگ یا کوچک - یک فرصت برای صحبت می کنند. اما بر خلاف زمانی که فرمت این مستند مورد بحث قرار گرفت آنها را ملزم به ارائه خواسته های خود را در نوشتن.

بنگال وزیر Mamata بانرجی ممکن است جست و خیز نشست; یک نماینده است که به احتمال زیاد برای حضور در. منابع می گویند او ناراضی است که هیچ یک از وزرای ارشد از کشورهای بزرگ بخشی از فهرست سخنرانان. خانم بانرجی منابع می گویند فکر می کند که بزرگتر متحده باید مشورت شود اگر یک بررسی از گسترش مستند است به بحث در meeeting.

در اولین جلسه در تاریخ 20 مارس و هشت ایالت به جلو قرار داده بود نظرات خود را در مهار این ویروس ارتقاء زیرساخت های پزشکی و آموزش بهداشت محلی منابع است.

در دیدار دوم در مارس 2, حدود هشت متحده مورد بحث بود یک استراتژی خروج یک بار این مستند به پایان می رسد.

در جلسه سوم در آوریل 11, حداقل 13 وزرای ارشد خواسته بود برای گسترش مستند.

بیهار و Odisha در میان کشور است که در یک نرخ پایین انتقال است. مگالایا 11 فعال موارد coronavirus Mizoram یکی است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن