9 اتاق نشیمن مبل اشتباهات شما ممکن است ساخت—و چگونه به آنها ثابت

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.تخت و مبل

توسط ELEMENTORSITE در 17 اردیبهشت 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

تخت و مبل ها به طور معمول یک سرمایه گذاری بزرگ و آنها اغلب نقطه کانونی اتاق نشیمن. شما می خواهید آن را به آخرین تا زمانی که ممکن است, اما آن را همیشه آسان نیست نگه داشتن یک نیمکت در شرایط نعناع. این نقطه که در آن فیلم در شب اتفاق می افتد وعده شگفت انگیزی می گیرد و تنبل آخر هفته روز گشوده است. به گسترش زندگی از مبل خود را و نگه داشتن آن از نگاه نخ نما ما خواسته طراحان برای برخی از مبل خرید و نگهداری مشاوره به علاوه راهنمایی در مورد آنچه نمی به انجام به مبل خود را. همه چیز اتفاق می افتد بنابراین نمی ضرب و شتم خود را تا بیش از یک قدم اشتباه. اگر شما قادر به جلوگیری از این نه اشتباهات رایج رفتن به جلو و یا می توانید آنها را رفع کنید با این هوشمند را حل میکند هر چند نیمکت خود را خواهد نگاه با نام تجاری جدید و یا سن به کمال مانند بالا چرم طرح برای سال آمده است.

شما برداشت بالا-نگهداری چرم

مبل های چرمی اضافه کردن برجسته لمسی به یک اتاق و به طور کلی آنها تمایل به بسیار با دوام و زنگار سادگی در طول زمان است. اما چیدن شیک چرم می تواند منجر به برخی از مشکلات پایین جاده. "بسیاری از انواع چرم مستعد ابتلا به خارش رنگ و محو می گوید:" کریس تنومند-خطر از بنیانگذاران راجر + کریس یک شرکت مبلمان. "اگر شما یک سگ جلوگیری از چرم با مومی پایان که هر چند زیبا, ممکن است احتمال بیشتری برای نشان دادن علامت پنجه."

باید کودکان? چاق و چله-خطر نیز نشان می دهد پرش بدون روکش مات پایان چرم زیرا این پارچه ها تمایل به جذب لکه ها. ترین زندگی-اثبات گزینه های با کیفیت بالا و محافظت پوست که پوشش ویژه ساخته شده خود را پس از اتمام. اگر شما خودتان را در گیر با یک مبل چرمی که کار نمی کند با شیوه زندگی خود را در نظر پوشش آن را با یک جداگانه چرم محافظ محصول فراهم می کند که یک نامرئی مانع تنفس برای برخی از حفاظت در برابر چیزهایی مانند ترک خوردگی پوست و تغییر رنگ. توجه داشته باشید که این نوع از پوشش های محافظ برای استفاده در nubuck و یا چرم جیر چرم. مطمئن شوید که برای انجام تحقیقات خود را قبل از استفاده از هر گونه پوشش ویژه—و همیشه نقطه تست در یک مکان نا معلوم—برای جلوگیری از انجام آسیب بیشتر است.

شما را در انتخاب یک پارچه که شیک

حتی اگر شما حذف چرم به دلایل فوق و یا با توجه به بودجه انتخاب یک مبل پارچه هنوز هم می تواند سخت به دلیل وجود دارد بسیاری از دیگر گزینه های اثاثه یا لوازم داخلی و بسیاری از عوامل را در نظر بگیرید. اگر شما فقط شروع به جستجوی خود را در نظر بگیرید سوالاتی مانند: آیا این مبل پارچه برای تمیز کردن آسان? آن را با شیوه زندگی من? آیا این پارچه قرص یا فرای سرعت ؟ در حالت ایده آل شما می خواهید چیزی است که با دوام و راحت و cleanable. بنابراین در حالی که سفید bouclé ممکن است تمام خشم در حال حاضر آن را فقط ممکن است غیر عملی برای گرفتن مسافت پیموده شده بیشتر از مبل خود را. که گفت: هر کس آستانه فصل متفاوت است.

در کل برای طول عمر, تنومند-خطر توصیه می کند هر پارچه ای که دارای بیش از "50,000 دو پاک." برای مرجع "دو rub" است که یک واحد اندازه گیری استفاده می شود اثاثه یا لوازم داخلی سازندگان در صنعت-استاندارد و مکانیزه آزمون های تجاری و پارچه ها اغلب دارای امتیاز در 100,000+ دو پاک.

اگر شما بچه ها و حیوانات خانگی یا فقط مانند غذا خوردن در کوچ, چاق و چله-خطر توصیه می کند به طور خاص به دنبال یک پارچه با مقاومت در برابر لکه بنابراین شما به راحتی می توانید تمیز کردن messes. اگر شما از دست رفته قایق بر این برای خود زمان مبل و هیچ برنامه ای برای جایگزین کردن آن در هر زمان به زودی شما می توانید از فکر می کنم در مورد اضافه کردن یک دستگاه قابل شستشو slipcover و یا با استفاده از یک چند نیز قرار داده شده بودجه, faux پوست گوسفند می اندازد و یا برای حفاظت اضافی.

شما همیشه در همان نقطه

شما ممکن است عشق پیچش یا حلقه زنی در کالسکهپست خود مقطعی اما همیشه hunkering در همان نقطه دقیق سن خواهد مبل خود را سریع تر. "اگر شما همیشه در یک طرف و هرگز در وسط مبل خود را ممکن است پوشیدن متفاوت در طول زمان می گوید:" الساندرا چوب Modsy آنلاین خدمات طراحی داخلی. "سعی کنید به مخلوط کردن موقعیت خود را به هر نقطه یک بیت از عشق است که شما را حفظ خواهد کرد, مبل, به دنبال تازه و حتی."

شما رفت و همه در تمیز کردن نشت—بدون خواندن دستورالعمل ها

"زمان برای آشنایی با دستورالعمل مراقبت برای مبل خود را که قبل از شما یک لکه" استوت-خطر می گوید. متاسفانه با استفاده از اشتباه فرایند تمیز کردن می تواند خود را آسیب پارچه و ایجاد لکه و حتی بیشتر قابل توجه است. بهترین رنگ-بلند کردن نتایج شما باید بهترین کار خود را برای سرعت عمل به آرامی و مطابق با مبل خود را مراقبت از دستورالعمل حذف.

"اکثر لکه ها باید از نزدیک با لمس نور در ابتدا شروع با یک صابون ملایم و آب مخلوط می گوید:" استوت-خطر. "قوی تر تمیز کردن محصولات را می توان با استفاده از پارچه مناسب, اما شما همیشه باید نقطه تست در خارج-از-این-راه منطقه است که به منظور بررسی پاک کننده نخواهد سفید کننده پارچه." او همچنین نشان می دهد با استفاده از یک نور "ترکیب" حرکت به جای شستشو است که می تواند آسیب مبل را به اتمام برساند.

شما در نظر نمی, در بیرون پارچه به عنوان یک گزینه

اگر شما می دانید شما را در معرض ابتلا به نشت و لکه ها, آیا خودتان را محدود به داخل پارچه. همه آب و مواد آمده است یک راه طولانی در طول دهه گذشته یا بیشتر و آنها را روشن تر و جسورانه و comfier تر از همیشه. وجود دارد هیچ قانون است که می گوید شما نمی توانید با استفاده از یک مبل داخل.

"مبادله خود را از زمان راه اندازی با استفاده از هوای آزاد, پارچه" طراح پارچه و جان Robshaw نشان می دهد. "هوای پارچه های طولانی و مقاوم در برابر لکه و با دوام تر از همتایان داخلی خود را. وجود دارد مقدار زیادی از گزینه های با کیفیت که کاملا تکرار سرپوشیده الگوهای بدون ساییدگی و پارگی و استرس است."

شما را فراموش کرده به وضعیت خود مبل چرم

این یکی برای همه صدق نمی کند اما مبل چرم صاحبان گوش! شما باید سعی کنید برای نشان دادن خود را اثاثه یا لوازم داخلی اضافی TLC از زمان به زمان. "مطبوع و حذف خراش کیت های آنلاین می توان برای هر نوع چرم می گوید:" استوت-خطر. "به طور منظم نیمه سالانه مطبوع را با رنگ پر جنب و جوش تر و پایان بیشتر سازگار است."

شما هرگز خود را بچرخانید کوسن(ع)

"مبل بالشتک مانند لاستیک های ماشین می گوید:" استوت-خطر. "به حداکثر رساندن طول عمر خود را, شما نیاز به چرخش آنها را به طور منظم. بسیاری از ما نشستن در گوشه و کنار مبل, که بدان معنی است که منطقه از پشتی صندلی را از فشرده ترین و سریع ترین."

با توجه به Stout-خطر به سادگی در اطراف کوه در می رم خود را مخده و fluffing آنها را به صورت دوره ای آنها را می دهد یک فرصت برای سایش تر به طور مساوی. هدف از انجام این تلنگر-و-کرک روال ماهانه و یا حتی سه ماهه و آن را حفظ مبل خود را به دنبال بهترین خود را برای مسافت های طولانی. اگر خود را کوسن را پوشش می دهد قابل حمل و قابل شستشو طرح برای تمیز کردن آنها را چند بار در سال به عنوان.

شما هرگز خلاء مبل خود را

"آن را ناخالص به فکر می کنم اما مبل خود را گرد و غبار هیولا می گوید:" استوت-خطر. "آن را جمع آوری پرز, مو حیوان خانگی گرده و سلول های مرده پوست." همه چیز در نظر گرفته, آن را یک ایده خوب به خلاء آن نیمه به طور منظم.

استفاده از خلاء خود را از دست دلبستگی و سعی کنید به عنوان دقیق که ممکن است. "جلو مبل و دور از دیوار (اگر آن را شناور در فضا) و تمیز پشت و پاک از هر طرف بالشتک می گوید:" استوت-خطر. "فراموش نکنید که عرشه—منطقه زیر بالشتک."

شما در حال دادن بر روی نیمکت خود را بیش از حد به زودی

اگر شما عشق مبل خود را, اما آن را به دنبال کمی نخ نما شما لازم نیست برای خلاص شدن از آن حق دور. "اگر شما مبل و صندلی و بالشتک پشت فرسوده محلی اثاثه یا لوازم داخلی فروشگاه باید قادر به جایگزینی درج می گوید:" استوت-خطر. "از آنجا که اکثر شرکت های مبلمان استفاده نسبتا کم کیفیت فوم و polyfill برای صرفه جویی در هزینه های مواد, نظر پرسیدن upholsterer در مورد بالاتر درجه replacements." نیز وجود دارد DIY درج رفع مسائل مانند تضعیف بالشتک.

نرم افزار upholsterers همچنین ممکن است قادر به انجام تعمیرات مانند جایگزینی شکسته چشمه تعمیر آسیب دیده و بیشتر. حتی پس از, تنومند-خطر می گوید که معمولا مقرون به صرفه را به طور کامل reupholster اکثر جمعی امروز-بازار مبل ها. "فریم به سادگی ساخته شده نیست و به اندازه کافی به ارزش هزینه," او می گوید. "اما کوچکتر تعمیرات می تواند شما را چند سال بیشتر از مبلمان خود را."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن