800 میلیون خرید از یک سایت خرید و فروش خودرو بزرگ

این روزها شاهد افزایش قیمت و تورم در سطح اقتصاد هستیم. تورمی که خیال کاهش نداشته و در این بین بر همه محصولات و کالاها نیز اثر نامطلوب خود را گذاشته است. یکی از بازارهای لطمه دیده از این اقتصاد تورمی بازار خودرو می‌باشد که در آن هر روز می‌بینیم قیمت خودرو به شکل عجیبی در حال افزایش است.
در نتیجه خرید خودرو دیگر مانند گذشته با کمی پس‌انداز خانواده در پایان سال انجام نمی‌شود. علاوه بر آن نیز خرید و فروش خودرو از رونق گذشته وارد کسادی تورمی شده که موجب کاهش خرید و فروش خودرو می‌شود.

توسان 2012 مدل فول

همه می‌دانند که هیوندای توسان خودرویی با کیفیت از کشور کره جنوبی است. اما شاید خیلی از افراد در زمان خرید و فروش خودروی دست دوم توسان، از نسل‌های مختلف این خودرو داخل بازار کشورمان خبر نداشته باشند. در واقع هیوندای توسان، سه نسل مختلف در داخل کشور دارد که نسل اول آن از سال 2004 تا 2009 تولید شده است. خودروهای نسل اول در مدل‌های مختلف تولید شدند که توانستند موفقیت‌های چشمگیری را در سطح جهانی کسب کنند. نسل دوم این خودروها نیز از سال 2009 معرفی شدند. توسان 2012 مدل فول نیز جزو همین نسل است. این خودرو از نظر ایمنی در سطح بسیار بالایی قرار داشت. سیستم‌هایی مانند کنترل پایداری خودرو، کنترل سرعت در سراشیبی و کنترل ایستایی در سربالایی در کنار سیگنال توقف اضطراری از جمله امکانات آن هستند. این خودرو همچنین توانست بهترین امتیازها را در بحث ایمنی کسب کند.

پژو ۲۰۰۸ مدل ۹۷ اتوماتیک

این خودرو جزء تولیدات مونتاژ شرکت ایران خودرو است که قدرت ۱۶۰ اسب بخار را داراست و همچنین پر شتاب بودن نسبت به رقبایش یکی از محسنات این خودرو در این محدوده قیمتی می‌باشد. خودرو پژو ۲۰۰۸ در سال ۲۰۱۳ وارد سبد محصولات پژو سیتروئن شد و در سال ۱۳۹۶ نیز وارد بازار داخلی ایران گردید و مورد استقبال بازار داخلی ایران قرار گرفت.
فضای داخلی این خودرو و پرشتاب خصوصیات منحصر به فردی دارد که جذابیت خاصی به آن بخشیده است. طراحی غربیلک فرمان، تزیینات در داشبورد و صفحه نمایشگر مرکزی جزء طراحی‌های جالب پژو ۲۰۰۸ می‌باشد. علاوه‌ بر آن استفاده از مواد و متریال با کیفیت و مرغوب در ساخت داشبورد نیز قابل ذکر است.
طراحی بیرونی این اتومبیل شکل خاص و مدرنی دارد و سبک خوشایند را به نمایش می‌گذارد. از نظر ایمنی نیز این خودرو جایگاه خوبی دارد و ۵ ستاره ایمنی از موسسه ایمنی سنجی یورو انکپ را تصاحب کرده که علت آن نیز استفاده از فاکتورهای ایمنی بخشی در خودرو مانند سیستم کنترل لغزش، سیستم کمکی ترمز اضطراری، حسگر پارک عقب، حسگر فشار باد تایر و سیستم ترمز ضد قفل ABS می‌باشد. علاوه بر آن شش عدد کیسه هوا برای امنیت سرنشینان در خودرو پژو ۲۰۰۸ تعبیه شده که گزینه‌ مطلوب این اتومبیل به شمار می‌آید.

خودرو مورد نیاز خود را با توجه به بودجه و نیاز خود انتخاب کنید. جهت مشاوره تخصصی انتخاب خودرو می‌توانید از شرکت‌هایی مثل همراه مکانیک که بیش از 7 سال است خرید و فروش خودروهای دست‌دوم و کارکرده فعال است و یکی از 2 سایت خرید و فروش خودرو بزرگ در کشور است، کمک بگیرید. از شما دعوت می‌کنیم وارد سایت hamrah-mechanic.com شده و از خدمت های مختلف این شرکت مثل خرید خودرو سفارشی و فروش خودرو سفارشی دیدن کنید.

ایندکسر

آموزش سئو