80 کرور مردم برای دریافت مواد غذایی رایگان دانه تا نوامبر پایان می گوید PM

“آیا ایجاد کرد Pradhan یا کشور Pradhan Mantri هیچ کس بالاتر از قوانین” ساعت مودی گفت.

دهلی نو:

نخست وزیر نارندرا مودی امروز گفت: یک کلید دولت طرح به صورت رایگان مواد غذایی سبوس دار به 80 کرور مردم هند را فقیر می تواند به گسترش نوامبر به عنوان کشور دعوا coronavirus.

“نگه داشتن در ذهن همه جشنواره ها که می آیند تا در چند ماه آینده این طرح به ارائه 80 کرور مردم با 5 کیلوگرم رایگان جیره و 1 کیلوگرم دال در هر ماه خواهد شد و در حال حاضر توان توسعه یافته تا دیوالی و Chhath Puja و یا تا پایان ماه نوامبر” ساعت مودی گفت: در یک آدرس به ملت.

ساعت مودی همچنین گفت: سهل انگاری اجتماعی و رفتار شخصی دیده می شود در طول Unlock1 بود و دلیلی برای نگرانی در یک زمان آن را حتی بیشتر مهم است به اقدامات احتیاطی در برابر coronavirus.

“آیا ایجاد کرد Pradhan یا کشور Pradhan Mantri هیچ کس بالاتر از قوانین” او گفت:.

“قبلا ما دقیق در مورد ماسک فراموش gaj دوری و شستن دست ما است. ما بسیار مراقب باشید. اما در حال حاضر که ما باید محتاط تر افزایش بی دقتی است که دلیلی برای نگرانی. مردم باید برای تبدیل شدن به احتیاط دوباره به خصوص در مهار مناطق” ساعت مودی گفت:

“ما در حال ورود به Unlock2. ما همچنین از ورود یک فصل است که در آن سرما و سرفه و تب را افزایش می دهد. من درخواست تجدید نظر به همه شما لطفا از خودتان مراقبت کنید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de