8, سرگرم کننده, راه های غیر منتظره برای پر کردن دیوارهای لخت

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

به عنوان زرق و برق دار به عنوان گالری دیوارها و سالن-سبک صفحه نمایش می تواند پیدا کردن آثار هنری به اندازه کافی برای پر کردن یک دیوار می تواند گاهی اوقات مشکل و گران است. بنابراین چه چیزی شما را بکنید هنگامی که مواجه با یک دیوار خالی و بدون اثر هنری به قطع و یا زمانی که شما فقط می خواهید چیزی متفاوت برای نشان دادن ؟ خوب خود را به دیوار لخت هنوز هم پر از طراحی فرصت است. آن را فقط طول می کشد کمی تخیل و خلاقیت به شیر را به آن بالقوه است. از فرش به سینی نقره ای و فراتر از آن در اینجا این است که چگونه برای پر کردن در و دیوار خود را بیشتر در راه های غیر منتظره.

خوشه یک دسته از سبد

چند خوب به دنبال سبدهای می تواند به اضافه کردن مقدار زیادی از بافت و بصری علاقه به یک دیوار خالی. مورد در نقطه: Bonny و لو به جذاب پورتلند, اورگان, اتاق خواب که در آن شما پیدا کردن یک مجموعه ای از زیبا دیواری سبدهای بافته شده به جای قاب آثار هنری است. چه خوب است که سبد را می توان در بسیاری از راه های مختلف—حتی بیشتر از هنر است. شما حتی می توانید با هم تداخل قطعات آن را نیز آسان برای ترکیب و مطابقت انواع سبد. مانند یک گالری دیوار, شما می توانید برنامه را پیکربندی و یا فقط به حفظ اضافه کردن به مجموعه خود را ارگانیک به عنوان شما پیدا کردن سبدهای شما را دوست دارم.

نشان دادن شور و شوق خود را برای مد

جستجو برای یک راه شیک برای پر کردن یک دیوار خالی و ایجاد فضای ذخیره سازی اضافی در خانه ؟ نگاه هیچ بیشتر از آپارتمان درمانی ویرایشگر آدرین براوکس رنگارنگ نیواورلئان ، درست پشت درب اتاق خواب او بی دست و پا تبدیل منطقه به یک ذخیره سازی ادراک نمایش حلق آویز شده توسط آرایه ای از کلاه بر روی دیوار با استفاده از به طور منظم ناخن به عنوان قلاب. این نقطه می شود یک دوز خوبی از رنگ و شکل در روند ساخت این تزئینات حرکت در مجموع برنده-برنده.

Repurpose یک الگو جواد

اگر شما فکر هممککس تنها خوب برای lounging در, پس از آن شما می شود اشتباه است. باور کنید یا نه, چشم نواز نساجی ما خال خال در عکاس مکنزی Schieck اتاق خواب است که در واقع یک الگو جواد. با از بین بردن طناب از امام جواد, او پس از آن قادر به قطع آن از یک میله پرده بالای تخت او با استفاده از آن قابل توجه دیوار نساجی. چه هوشمند و آسان هک!

تنها چیزی که ممکن است بهتر از یک افسانه قالیچه در کف است که حلق آویز در دیوار. فکر می کنم در مورد آن — یک باارزش فرش قطعا توجه بیشتر نصب شده در یک محل برجسته به عنوان مخالف به نعوظ کشیده زیر پا. جولان دادن های مورد علاقه توسط تعلیق آن از حلق آویز rod یا اتصال آن به دیوار خود را با سنگین نوار چسب. در هر صورت آن خواهید بود به طور غیر منتظره ای حیله گر نمایش فقط به عنوان مورد در کارولین و Jayden بافت پر لس آنجلس اقامت در بالا.

کوه مجموعه ای از سینی های نقره ای

به دنبال یک راه شیک برای نشان دادن خاموش فوق العاده براق مجموعه ای از گول زنک و کلی دیگری سینی? در نظر بگیرید نمایش آنها در سالن به سبک خالی دیوار با حلق آویز قلاب است که آنچه انجام شد در این التقاطی لس آنجلس صفحه اصلی. شما همچنین می توانید انجام این نوع از چیزی که با مجموعه ای از الگو دسر, سالاد و یا شام صفحات.

در اینجا یکی دیگر از ایده روشن در پر کردن یک دیوار در یک راه غیر متعارف از عکاس مکنزی Schieck: پرده! با استفاده از یک دیوار نصب پرده او تبدیل به یک پرده او دوست داشت به یک مقیاس بزرگ قطعه هنری برای او سیاتل صفحه اصلی. با توجه به اندازه کافی و طیف وسیعی از قیمت های تزئینی پارچه سرای پانل, این می تواند بسیار بودجه دوستانه راه حل برای پر کردن یک دیوار.

شما همیشه می توانید تعداد شناور کشاورزان برای ایجاد یک منحصر به فرد دیوار نمایش در هیچ زمان. دنبال جسیکا Sirls’ قدم به قدم و نصب یک ردیف یا دو دیوار نصب شده و کشاورزان بالای تخت خود را بنابراین شما می توانید نشان کردن برخی از برگ های سبز گیاهان به جای پیشنهاد می splurging بدهید در گران آثار هنری است. اگر شما نگران در مورد حلق آویز چیزی سنگین طرف بیش از سر خود را, شما می توانید سعی کنید این را در نقطه ای دیگر و یا استفاده از یک پارچه پارچه زمینی به جای.

هرگز دست کم گرفتن تاثیر خوب دیوار آینه است. آیا شما قطع و اندازه آینه در بالای اتاق نشیمن مبل یا کوه کوچکتر گالری-سبک در لهجه دیوار به عنوان دیده می شود در مورین Austin مکان آینه های یک خیط و پیت کردن-اثبات راه برای باز کردن یک فضای کوچک در حالی که ایجاد یک پیچیده صحنه در خانه خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de