76 کشته در گردباد Amphan PM به بازدید بنگال Odisha امروز: 10 امتیاز

طوفان Amphan: Mamata بانرجی گفت: North و South 24 Parganas منطقه شد بدترین ضربه

کلکته: طوفان Amphan که کتک بنگال عملا در تمام طول روز دیروز, کشته شدن 76 نفر وزیر Mamata بانرجی گفت: امروز. طوفان — بدترین در 283 سال– از طریق کلکته در چهارشنبه, از بین بردن هزاران نفر از خانه ها ریشه کنی درختان و قطب الکتریکی است. در شب نخست وزیر نارندرا مودی گفت که بازدید از بنگال و Odisha برای یک نظر سنجی های هوایی فردا. خانم بانرجی-که گفت: آسیب های ناشی از Amphan است به لحن تومان 1 لاخ کرور — کشیده شده تا یک بررسی برنامه ad طرح برای تسکین.

زیر 10 صفحه به روز رسانی در این داستان:

  1. خواستار آن را یکی از بدترین طوفان “نه فقط در تاریخ بنگال اما کل کشور” Mamata بانرجی گفت: دولت به ایجاد یک صندوق 1,000 تومان کرور روپیه برای انجام این کار امداد رسانی.

  2. نخست وزیر گفت: تمام ملت می ایستد با بنگال و “هیچ سنگ باقی نمیماند که پشت” برای کمک به کسانی که تحت تاثیر قرار است. “به چالش کشیدن در این ساعت تمام ملت می ایستد در همبستگی با, West Bengal. دعا برای رفاه مردم از دولت است. تلاش ها برای اطمینان از عادی” این ساعت هنوز توییتی.

  3. خانم بانرجی گفت: 15 از قربانیان از کلکته و بسیاری از مردم فوت ناشی از برق گرفتگی و آسیب های پایدار از سقوط شاخه. Rs 2 لاخ ارائه خواهد شد به عنوان جبران خسارت به خانواده هر یک از قربانیان.

  4. یک نظر سنجی های هوایی از مناطق آسیب دیده فردا برگزار خواهد شد و تیم ارزیابی آسیب خواهد شد ارائه گزارش در عرض یک هفته. پلیس با استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین برای بررسی خسارت در کلکته هوره و, North 24 Parganas. مناطق دیگر خواهد شد در نظر سنجی بعدی این وزیر گفت.

  5. هر وزیر خواسته شده است به مسئولیت منطقه ای به وزیر گفت. رهایی از نظر تامین آب آشامیدنی و برق و بازسازی جاده ها انجام خواهد شد فورا. مواد غذایی سبوس دار تحویل داده خواهد شد به طور مستقیم به خانه های مردم در مکان های که در آن جیره مغازه ها متاثر شده اند.

  6. مراکز درمانی و کمپ پزشکی در حال راه اندازی برای مقابله با مسائل مربوط به سلامت است که ممکن است محصول تا پس از طوفان.

  7. خانم بانرجی گفت که او تا به حال خواسته نخست وزیر برای بازدید از Sunderbans — این باتلاقی جنگل حرا در Ganga دلتا منطقه واقع در جنوب بخشی از دولت است. “آمیت شاه به نام من این بعد از ظهر و مطمئن باشید این مرکز را گسترش کمک کامل… در این ساعت و یا بحران اجازه دهید ما با هم کار کنند” خانم بانرجی گفت.

  8. بنگال در زمان فشار از طوفان Amphan که خمرهای شکل به ساحل با gusting بادها تا 185 کیلومتر در ساعت است. بادهای قوی با سرعت 125 کیلومتر در ساعت روبترقی اتومبیل در کلکته و چپ بی خانمان درختان و برق قطب مسدود کردن جاده ها است. بخشهایی از چندین کتک ساختمان آمد ریزد. کلکته فرودگاه که بسته شده بود سمت چپ بود آب گرفتگی و بسیاری از ساختارهای درون آسیب دیده است.

  9. این طوفان همچنین پاره پاره از طریق مناطق ساحلی شمال و جنوب 24 Paraganas بنگال با باران شدید و توفان پف دور کاهگلی خانه های ریشه کنی درختان قطب الکتریکی و جاری شدن سیل در مناطق کم دروغ.

  10. Amphan بدترین طوفان در بنگال در سال 283. در سال 1737 بزرگ بنگال طوفان منجر به کشته شدن حدود 300,000 نفر است. در سال 1999 Odisha بود ضربه توسط super cyclone که در سمت چپ نزدیک به 10 ، 000 مرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im