7 راه برای تبدیل فضای خود را در فضای به واحه حتی اگر آن را کوچک کوچک

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.این فضاها

توسط ELEMENTORSITE در 20 تیر 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

این فضاهای باز به نظر می رسد با ارزش تر از همیشه است. اگر شما بدست نمی اطراف به شما توجه آن را سزاوار آن را خیلی دیر است. اگر شما در حال برخورد با بیشتر از شهری پاسیو از یک آلاینده حومه, حیاط خلوت, به نگرانی نیست. این طراح تایید شده ایده ها به شما کمک خواهد کرد حداکثر هر مربع شما باید در سبک بنابراین شما می توانید به خیس خوردن تا خورشید برای بقیه فصل.

محو خط بین فضاهای داخلی و خارجی

پاسیو شما ممکن است بزرگتر از یک مربع کوچک از بتن—یا حیاط خود را بیش از یک کمی طرح چمن—اما درمان هر چه فضای شما به عنوان هر چند آن را به یک فرمت از اتاق نشیمن خود را. "ترکیب محصولات است که یکپارچه ادغام زیبایی از داخل خانه خود را به فضای خود را در فضای, می گوید:" رایان چمن جمهور CB2. چسبیده به همان رنگ و سبک خود را مربع بزرگتر به نظر می رسد چرا که خود را در فضاهای بصری را جریان به یکدیگر حتی اگر شما علاقه داشتن به کف به سقف و درب های شیشه ای و یا جمع شدن دیوار به وضوح ارتباط داخل و خارج مناطق از خانه خود را.

Decorist طراحان Tavia فوربس مونه و کارشناسی ارشد از فوربس + کارشناسی ارشد قبول می کنم—و نشان می دهد مصرف این ایده حتی بیشتر از مبلمان. "در نظر حلق آویز هنر آینه و پرده ها در هر موجود فضای دیوار به ایجاد یک واقعی داخلی-فضای باز احساس می گوید:" طراحی اواز یا موسیقی دو نفری. با این حال شما انتخاب می کنید برای تزیین فضایی خود را, آن را به بهترین فروشگاه برای آب و هوا مقاوم در برابر نسخه از موارد مورد علاقه خود را. که راه همه چیز را نگه دارید تا به نور مستقیم خورشید و باران.

در آغوش کاربردی دکور برای به حداکثر رساندن فضای خود را

مگر اینکه چیزی است چند منظوره و یا طول می کشد تا صفر floorspace آن هیچ کسب و کار در یک منطقه در فضای باز. "باید خود را در مدفوع/footrests دو به عنوان لهجه میز و نیمکت خود را با ذخیره سازی به عنوان یک خانه برای بالشتک می گوید:" فوربس و کارشناسی ارشد. سه گانه وظیفه جدید دو وظیفه—فکر می کنم یک بتن میز قهوه با یک ساخته شده در محفظه یخ و نوشیدنی (که همچنین می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک زمینی) و یا یک گلدان نیمکت است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای رسیدگی گیاهان به عنوان موقت و برای ذخیره کردن لوازم باغبانی و ابزار.

از همه مهمتر سعی نکنید به فشار یک مبل میز ناهار خوری و نوار سبد خرید خود را به منزل راه اندازی اگر همه آنها فقط اتصالات در پارامترهای خود را. آن را احساس بسیار کمتر تنگ و ارزان تر—اگر شما با استفاده از یک اقتصاد از مبلمان.

برای رسیدن به آسمان (به معنای واقعی کلمه!) در فضای در فضای باز خود را در هر راه شما می توانید. سعی کنید یک باغ عمودی در امتداد حصار. فوربس و کارشناسی ارشد نیز استفاده بسیار کمی از faux چوب شمشاد به نرم کردن دیوارهای خارجی است که می افزاید: یک آمار از سبزی و یک بیت از حریم خصوصی در این روند اگر شما اجازه دهید آن را "صعود" ، قطع قفسه باز برای ذخیره سازی اضافی صفحه نمایش و خدمت به سطوح.

حتی اگر شما لازم نیست که دیوار در هر سه شما می توانید کشف کردن برخی از راه برای استفاده از عمودی املاک و مستغلات با مستقل, قطعه ساخته شده است که به سمت بالا. فضاهای کوچک به ویژه در بهره مندی از انعطاف پذیری بنابراین اگر ممکن نیست نصب دائمی تجهیزات یا امکانات. که راه شما همیشه می توانید تغییر دهید تا راه اندازی خود را بدون هیچ گونه مشکل.

ترکیب بافت به فضای خود را منحصر به فرد اما انتخاب کردن از ملزومات غیر

چمن نشان می دهد قرار دادن سبک خود را مهر خود را در فضای بیرون از منزل با پارچه خاص است. "فرش و بالش و وبهلسترد موارد منحصر به فرد را لمس خواهد کرد که نشان دادن خاموش سبک شخصی خود و ایجاد فضایی خود را احساس می کنم هر دو شیک و گرم," او می گوید. فوربس و کارشناسی ارشد نیز عشق و نور اضافی برای همین دلیل. حلق آویز اغذیه فروشی و مشروب فروشی چراغ و یا یک مجسمه پنکه سقفی با چراغ (در ازای یک پایه واحد ایوان نور) می تواند خود را در فضای منطقه واقعا خواندن به عنوان یک "اتاق".

همه که کنار زمانی که فضا در حق بیمه شما باید استراتژیک در مورد انتخاب های خود را در مبلمان. "انتخاب کردن از داشتن یک فرش اگر فضای خود را واقعا کوچک است به عنوان آن ممکن است به ایجاد یک بصری مرزی است که می تواند فضا را به نگاه حتی کوچکتر می گوید:" فوربس و کارشناسی ارشد. این بدان معنا نیست که شما نیاز به تمام معنا از بافت هر چند. فوربس و کارشناسی ارشد در واقع دوست دارم فکر astroturf عنوان "فرش". شما می توانید انتخاب کنید تا astroturf در فروشگاه های سخت افزاری و تر و تمیز آن را به پوشش فضای خود را در فضای کل طبقه بدون توجه به اندازه آن است.

خودتان را محدود به یک سوپر مرسوم مورد

چمن, فوربس, و کارشناسی ارشد با محبت هستند موزاییک سیمانی مرمر نما برای تابستان امسال, اما این بدان معنا نیست که فضای خود را باید تحت پوشش در این مواد و یا موزاییک سیمانی مرمر نما است که باید در ارتباط با هر دیگر در روند لهجه یا نه. "این پایان است دوام اشاره به دهه 70 و می توانید برخی از قدرت ماندن به عنوان طولانی به عنوان آن را نمی دهید در کنار دیگر نقوش مرسوم می گوید:" فوربس و کارشناسی ارشد. "ما تنها به توصیه یکی موزاییک سیمانی مرمر نما لحظه در هر فضا است."

خرید: موزاییک, میز قهوه $549.00 $449.00 از CB2

برای رفتن سبز اما خود را ساده انتخاب

تمایل خود را ممکن است به شمع در همه گیاهان اما در هوای محیط آن اغلب بهترین روش برای نشان دادن کمی خویشتن داری حداقل در شرایط از آنچه شما رشد می کنند. چسبیده به چند کلید گونه های گیاهی در واقع می تواند ترفند چشم به دیدن یک فضا به عنوان بزرگتر, بنابراین نمی رفتن به دریا با هر گونه زیر آفتاب. سعی کنید به جای گلدان و قطعات بزرگتر از مبلمان همراه خود را, هوای آزاد, منطقه, محیط, پس چه فضای شما را احساس می کند باز است. اگر شما می خواهید به دزدکی حرکت کردن در چند معلق کشاورزان و یا گیاهان محکم گیاه ایستاده ،

فراموش نکنید که حفاظت از خورشید

برای فوربس و استادان صندلی راحت است که باید همراه با چیزی است که فراهم می کند سایه ای از خورشید است. یک کلاه فرنگی تحت پوشش در سبز یکی از گزینه اگر شما فضا و بودجه اما یک سایه بان و یا پاسیو چتر را نیز انجام ترفند. کار با یک ایوان یا تراس است که دارای یک برآمدگی? در نظر دار زدن سایه های بامبو به فیلتر کردن اضافی اشعه. اگر شما یک دوره نقرهای چمن و هیچ چیز سربار قابل حمل اشعه ماوراء بنفش مسدود کردن سایه خورشید مانند شما می خواهم به استفاده از در ساحل است گزینه خوبی برای lounging و یا برای محافظت از کودکان در حالی که آنها در حال بازی.

خرید: Miasun قابل حمل, خورشید, سایه, 129 دلار در Fatboy ایالات متحده آمریکاtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im