7 Up-and-Coming گیاهان شما در مورد برای دیدن بیش از همه Instagram

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

شما در حال حاضر می دانیم که Instagram یک زمین تمرین برای تاثیرگذاران اما پلت فرم است که در آن تعداد زیادی از گیاهان را بیش از حد. وجود دارد اختصاص داده شده houseplant پدر و مادر به اشتراک گذاری جدید خود را می یابد و مورد علاقه های قدیمی—و هر یک بار در در حالی که یک “جدید” گیاه بر روی صحنه ظاهر شود و هر کس دیگری را گیاه نوزادان خارج از آب است. سلام کمانچه, برگ انجیر و monstera!

من عاشق کمین در houseplant گوشه Instagram انتظار برای چیزی بزرگ بعدی در houseplant جهان به نظر می رسد. سپس آن را همه چیز در مورد هیجان از شکار—تمیز کاری همه مورد علاقه من houseplant فروشگاه ها و peppering صاحبان سوالات به عنوان زمانی که آنها ممکن است این گیاه در. اگر شما نیز پیش از بازی, شما ممکن است قادر به گیر یک سنگ.

این هفت گیاهان همه شروع به وزوز در کارخانه در محافل رسانه های اجتماعی—برخی از آنها به صحنه در حالی که دیگران در مورد علاقه های قدیمی که در حال آمدن دوباره. قرار داده و آنها را در لیست خواسته های خود را و خرید در حال حاضر قبل از اینکه خیلی دیر شده!

متنوع string of pearls (senecio rowleyanus variegata)

متنوع رشته ای از مروارید طبیعی رشته ای از مروارید’ سرد ، این یک زرق و برق دار, گیاه شاداب مروارید متنوع ترین و خوشمزه به دنبال مد. برخی از صاحبان باید گفت که این گیاه می تواند به رشد کل یک رشته مروارید که سفید!

درست مثل آن برادر این انواع رشته ای از مروارید می تواند گرم. آن نیاز به نور روشن و غیر قابل مذاکره جنبه داشتن این گیاه و زنده نگه داشتن آن.

آبیاری نیز می تواند روی حیله و تزویر. بله این گیاه شاداب اما چقدر و چگونه اغلب شما آب واقعا بستگی به بلوغ گیاه است. بسیاری از مغازه های فروش رشته ای از مروارید گیاهان در 4-اینچ, گلدان, که بدان معنی است که گیاهان در حال اطفال و نه به حال مقدار زیادی از فرصت برای ایجاد یک سیستم ریشه ای قوی. من تا به حال بسیاری از موفقیت با یک رشته مروارید گیاه با پیروی از این رژیم مراقبت از: اگر من کوچکتر گیاه من آب آن را اغلب با یک مقدار کوچکتر از آب است. این ممکن است به این معنی نیست که من آب آن را دو بار در هفته ولی فقط چند قاشق غذا خوری در یک زمان. من اجازه دهید که خشک و سپس آب آن را دوباره. اگر شما یک مطلب قدیمی, گیاه, شما می توانید آب آن را هر هفته یک بار یا دو با مقدار قابل توجهی از آب; سپس اجازه دهید آن را خشک و به طور کامل و سپس آب آن را دوباره. توجه مهم: این گیاه سمی برای سگ و گربه است.

خرید: متنوع رشته مروارید در 2 اینچ گلدان $9.99 در Etsy

رشته قلب (ceropegia woodii)

رشته دل گیاه در اطراف برای مدتی بوده است, اما هنوز هم می تواند دشوار است برای پیدا کردن در مغازه ها—به خصوص اگر شما در جستجوی برای کسانی که طولانی انتهایی مادر نمونه شما ببینید در سراسر رسانه های اجتماعی. این گیاه به خودی خود بسیار ظریف به دنبال, اما زمانی که با توجه به دقیق میزان آب و نور می توان آن را بسیار مقاوم است.

حتی اگر این گیاه نیمه شاداب نمی کند آن را مانند آفتاب مستقیم. پیدا کردن یک محل در خانه خود را که می شود روشن و غیر مستقیم نور برای رشته خود را از قلب است. همانطور که برای آبیاری دریا رفتن نیست. آب تنها زمانی که خاک به طور کامل خشک است. رشته قلب تمایل به پوسیدگی زمانی که overwatered و یا در معرض محیط مرطوب.

هنگامی که رشته خود را از قلب شروع می شود در حال رشد شما متوجه است که آن را به سرعت به رشد خود و تبدیل شدن به یک توده درهم انگور. این کمک می کند تا به آرامی تنظیم کارخانه هفتگی به نگه داشتن آن را از تبدیل شدن به یک ظرف غذا. نگه داشتن یک چشم را برای متنوع نسخه از این گیاه—آن را حتی سخت تر برای شکار کردن!

خرید: رشته قلب در 4-اینچ گلدان $17.99 در Etsy

به نظر من همه calatheas شگفت انگیز هستند اما Calathea orbifolia مختلف که ساخت بیشتر امواج. آن را در بالای لیست خواسته های من و من شده است در جستجو برای این یکی برای بیش از یک سال در حال حاضر. به C. orbifolia یک زرق و برق دار, leafed کودک است که باعث می شود یک طبقه گیاه پس از آن بالغ شده است. نگران نباشید اگر شما فقط می توانید پیدا کردن یک گیاه کوچک—آنها فقط به عنوان شگفت انگیز! یک C. orbifolia باعث می شود علاوه بر بزرگ به هر میز یا قفسه… حداقل تا زمانی که آن را بیش از حد بزرگ!

مانند بسیاری از calatheas این انواع رشد در نور غیر مستقیم. نور بیش از حد و شما را تا پایان با یک آفتاب سوخته گیاه. Calatheas همچنین نیاز به مقدار زیادی از آب است. یک قلم در هفته آبیاری قطعا آسیب گیاه پس از اقامت در بالا از آن! یک نشانه قطعی از underwatering است اگر شما متوجه برگ ها شروع به قهوه ای و ترد. در حالی که کسانی که برگ برنده را از لحاظ فنی بازیابی گیاه می تواند هنوز هم تولید رشد جدید انجام نمی شود بیش از حد سخت خود را. یکی دیگر چیز زیادی در مورد calatheas? آنها غیر سمی برای سگ و گربه است.

خوب باید اعتراف کنم که اولین بار من تو را دیدم یک عکس از این گیاه من معامله بزرگ است. من فکر کردم آن را مانند نگاه کوچک dieffenbachia با آن رنگ آمیزی. اما بیشتر من به اطراف نگاه کرد و دیدم دیگر گیاهان بیشتر هیجان زده شدم. من یک عاشق philodendrons و من خود را کاملا چند از آنها. شکل P. برکین شبیه به یک “نارنجی شاهزاده” اما این گیاه بیشتر سازه. این گوناگونی در برگ نفیس است بنابراین شاید این برکین از این گیاه در جهان!

اساسی شیپوری مراقبت در اینجا اعمال می شود. روشن و غیر مستقیم نور به دلیل گوناگونی در برگ بدان معنی است که گیاه نیاز کمی نور بیشتر از حد معمول به انجام فتوسنتز است. روشن و غیر مستقیم نور نیز کمک می کند این گیاه توسعه بیشتر تعریف گوناگونی در برگ های آن. این شیپوری رشد در یک محیط مرطوب بنابراین خودتان را در یک بطری اسپری و غبار کارخانه خود را چندین بار در هفته. آب زمانی که خاک خشک یک اینچ از سطح. نگه داشتن در ذهن است که philodendrons سمی برای سگ ها و گربه ها.

این گیاه یک ستاره رو به افزایش است و به طور فزاینده ای سخت برای پیدا کردن به خصوص در یک قیمت معقول است. اگر شما می خواهید یک و قادر به پیدا کردن یک حرکت شبیه چمچه زنی آن را! به ارزش آن خواهد شد.

Monstera minima (Rhaphidophora tetrasperma)

این گیاه تجاری شناخته شده به عنوان یک Monstera minima اما از لحاظ فنی است نه یک monstera. این Rhaphidophora tetrasperma شایان ستایش است گیاهی است که به نظر می رسد مانند یک مینی نسخه Monstera deliciosa. این یک گیاه کوچک اما آن رشد می کند بسیار سریع تر از هر monstera. در واقع این گیاه به سرعت رشد می کنند تا یک توتم یا داربست زمانی که با توجه به فرصت است. جایزه دیگر این است که برگ های آن آمده است که با رشد جدید تقسیم تقریبا بلافاصله پس از ظهور بر خلاف واقعی monsteras.

روشن و غیر مستقیم نور انجام خواهد شد فقط خوب برای این گیاه است. آب زمانی که خاک خشک به لمس است. اجازه ندهید که آن را خشک; غبار غالبا.

این Monstera obliqua گریزان گیاه. بسیاری از مردمی تصادفا خرید Monstera adansonii (خیلی باحال گیاه در حق خود) تفکر که آنها در بر داشت یک درست M. obliqua. بسیاری از گیاهان هستند misadvertised و همچنین با توجه به فقدان دانش است.

گفته شده است که وجود دارد که تنها تعداد انگشت شماری از موارد که در آن obliqua شده است اندیش در ساخت آن بسیار دشوار است به این باور است که برخی از فروشندگان آنلاین ارائه می آنچه که آنها امیدوار کننده است. حقیقت این است که وجود دارد احتمالا درست obliqua در خارج وجود دارد در کشت و آنچه که فروخته می شود به عنوان یک “true” M. obliqua است که به سادگی ترکیبی. احتمالا. وجود دارد بسیاری از حدس و گمان در مورد این موضوع! نزدیک ترین چیزی که واقعی است که من دریافته ام این است که از طریق بسیار معتبر NSE Tropicals که در آن یک تک 4-اینچ گیاه به تازگی به فروش می رسد برای $2900.

تفاوت اصلی بین یک M. adansonii و M. obliqua اندازه سوراخ, نیز نامیده می شود fenestrations در برگ. The M. obliqua به نظر می رسد مانند وجود دارد به سختی هر برگ دار در بین چاله عظیم. The M. adansonii است به طور قابل توجهی بیشتر توده برگ. گفت: برخی از برگ در M. obliqua ندارد و سوراخ ها و در همه!

در حالی که دیگر monsteras شهرت به عنوان “آسان” به رشد obliqua درست است استثنا برای این قانون. آنها دشوار به رشد و نیاز به به طور مداوم در محیط مرطوب و خاک مرطوب به رشد. اگر شما را مدیریت برای به دست آوردن یک محل آن را در جایی که می شود روشن و نور غیر مستقیم و سپس اخم بیش از آن روز و شب.

کوتوله کمانچه برگ انجیر (Ficus lyrata variegata)

دوباره یکی دیگر از فیلمهای گیاهی متنوع با شاخ و برگ. اما می تواند شما را واقعا سرزنش مردمی برای رفتن bonkers بیش از شاخ و برگ زرق و برق دار? این ترکیبی متنوع کمانچه, برگ انجیر را واقعا سرد علاوه بر این به هر ficus-عاشق مجموعه است. اگر شما قادر به نگه داشتن یک کمانچه, برگ انجیر زنده برای چند سال آن را ممکن است زمان به سعی کنید از مدل های جدید. این گیاه شبیه به Ficus triangularis variegataاما شما احتمالا نمی خواهد این فرصت را به مخلوط این دو به عنوان آنها هر دو بسیار دشوار است برای پیدا کردن. این مانند monstera obliqua یکی برای اضافه کردن به گنج خود را لیست!

همان کمانچه, برگ انجیر قوانین اینجا: روشن نور غیر مستقیم. آب به طور کامل زمانی که خاک خشک یک اینچ از سطح. غبار غالبا. دور از ریشه تغییر درجه حرارت و حیوانات خانگی خود را—ficus است سمی برای سگ و گربه است.