7 گیاه حقایق گرفتم از گل من کشاورز مامان

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

من در ایلینوی جنوبی در نزدیکی مرز از شور و پاپ در استان ها, که در آن زمینهای هموار و در یک سراشیب تپه از دیگر. در طول تمام عمر من مادر نادین شده است یک باغبان مشتاق با پر چندساله تخت گل و محوطه سازی مهارت های فراتر از هر پایه باغبان. در طول سال جوانتر من هر لحظه ای که صرف خارج با هم به خصوص در فصل تابستان است. هنگامی که بزرگتر شدم و بیشتر مستقل مادر من در نهایت به حال این فرصت را به دنبال خود آرمان: باز کردن یک برش مزرعه گل. بله. یک مزرعه گل!

او گل ریج مزرعه البته تا به حال دردهای در حال رشد و سرخوردگی و مقدار زیادی از خون و اشک اما در حال حاضر من مادر یکی از برترین تامین کنندگان محلی برای برش گل. بهترین بخش این است که علاوه بر کمک به من از پدر و مادرم یک زن نشان می دهد. من گرفته ام با من زندگی خود را هر چند من بازدید و کمک به زمانی که من می توانم, اما من مادر رشد کرده است در این عملیات از کار سخت و پشتکار. و تعداد زیادی از گل های زیبا.

مادر من همراه با مادر و مادربزرگ ها از هر دو طرف به من داد من سبز شست و تشنگی برای باغبانی دانش است. او به من آموخت که همه چیز را من می دانم, بنابراین در اینجا برخی از مورد علاقه من درس از یکی از افراد مورد علاقه من. نگه داشتن در ذهن است که بسیاری از این درس می تواند نوسان دو معنی زمانی که زندگی این است که توزیع شما متوسط رگه و همه در حال تلاش و درست است.

همیشه وجود دارد اتاق را برای یک باغ

بدون شک وجود دارد که باغبانی و کشاورزی اجرا می شود از طریق خون من اما من همیشه آن را ببینید که در راه است. آن را واقعا بود تا زمانی که من زندگی در یک آپارتمان کوچک در شیکاگو طی سال های گذشته از کارشناسی من که من متوجه شدم من می خواستم یک باغ در فضای باز. من تا به حال یک سوم کف بالکن بود که به معنای واقعی کلمه پانزده فوت دور از L قطار که لرزاند ویندوز هر پانزده دقیقه. تقریبا یک شبه چیزی روشن در درون من—من به شدت می خواستم گیاهان. بیش از یک سفر آخر هفته به خانه من ابراز احساسات من به من اما من هم نگران من نیست باید به اندازه کافی فضا. مامان من خندید و بلافاصله شروع به پریدن کرد به عمل است. که توصیه من سوار خودم بازگشت به شیکاگو بازگشت از فورد فرار لود پایین با گلدان و گیاهان و دستورالعمل به آنها آب در هر روز است. تا پایان روز دوشنبه کوچک من بالکن بوده است تبدیل به یک باغ فرار. بله مهم نیست که چقدر کوچک یا فضایی است که همیشه وجود دارد اتاق را برای یک باغ کوچک. و گاهی اوقات که همه آن طول می کشد.

خود را از گیاهان و خارج در تابستان (یا حداقل برای باز کردن یک پنجره)

این درسی است که من گرفته ام به قلب در طول سال! وقتی که من بچه بودم مادرم می کشیدن تمام گیاهان و خارج پس از آب و هوا شروع به گرم کردن. زمان آن زمان به آنها را در داخل خانه در اواخر ماه سپتامبر آنها رشد خواهد بود ده برابر است. تمام کسانی که در مناطق گرمسیری پیچکها و انگور را دوست داشت که همه ایلینوی جنوبی رطوبت. اما مهم نیست که در آن شما زندگی می کنند! گاهی اوقات شما نیاز به مقدار یک نفس هوای تازه درست مثل شما انجام دهد. اگر شما لازم نیست که فضای نرم افزار پنجره!

اگر شما در حال آوردن آنها در خارج از, فقط مطمئن شوید که برای نگه داشتن آنها را در یک نقطه می شود که بخشی از نور خورشید است. نور مستقیم خورشید را scorch نوزادان خود را! آن را از من: من monstera یکی از heck از آفتاب سوختگی در سال گذشته است.

باید صبر و حوصله با کاشت

صبر یکی از سخت ترین چیزهایی که بدانید در زندگی این است که برای برخی. مادر من به من آموخت که صبر یکی از مهم ترین بخش های باغبانی مهم نیست که اگر شما یک تازه کار یا حرفه ای. اگر شما لازم نیست که صبر شما را تا پایان از دست دادن بسیاری از گیاهان و تمام وقت خود را. صبر کنید در حالی که سخت کردن نهال های خود را; آن را انجام بیش از حد سرعت را ترک خواهد کرد شما را با یک دسته از نوزاد مرده گیاهان. آیا پرش نمی تفنگ در حالی که برش گل در این زمینه مطمئن شوید که ناشی خوب و محکم قبل از برش آنها. مامان به من آموخته است که هنگامی که در شک در مورد هر چیزی برای انجام با گیاهان, فقط صبر کنید آن را—حتی فقط برای چند روز—و ببینید چه اتفاقی می افتد.

برخی از گیاهان انجام دهید بهتر است آبیاری از زیر—مانند بنفشه آفریقایی

این یکی از آن مستقیم به جلو قطعه از مشاوره است که هر کس باید. من great-grandmother, Lucille ملتن بود یک تازه کار, آفریقایی بنفش خبره است که با توجه به مامان doted در بنفشه مانند آنها بودند ، او خار و خاک کردن برگ های خود را با یک برس نرم و همیشه از پایین به آنها را سیراب—معنی او با قرار دادن آب در گلدان را در سینی به جای اینکه مستقیم به خاک. بنفشه آفریقایی نمی خواهد آخرین طولانی اگر آنها گلدانی در یک ظرف با هیچ زهکشی. آنها دوست دارند به خورد کردن آب از کف ریشه های خود را. آنها همچنین نمی مانند برگ خود را به مرطوب پایین آبیاری چک کردن همه کسانی که در جعبه. وقتی که آن زمان برای یک نوشیدنی به سادگی پر کردن سینی پایین ظرف را با آب و شما تمام انجام می شود! بنفشه آفریقایی عشق توجه پس از سکته مغزی خود را از برگ خرج کردن خود را صرف شکوفه و صحبت کردن با آنها را مانند آنها در حال گوش دادن—و سپس شما باید شکوفه در هیچ زمان.

آن را غیر ممکن به overwater گلدان قرمز مایل به قهوهای

حتی اگر زمینه در هکتار در اطراف پدر و مادر من خانه پر از گل مادر من همیشه مجموعه ده ها تن از گلدان قرمز مایل به قهوهای در جلو و پشت ایوان خانه. این روز سنت برای رفتن به محلی مورد علاقه کودکان و بار کامیون با یک ساله و سبدهای معلق و سپس به خانه می آیند و پر کردن terra cotta گلدان و بید حلق آویز سبد. Petunias گل های جعفری, فرفیون و سیب زمینی تاک همیشه مورد علاقه های شما. سپس روزانه در طول تابستان من, مادر, آب هر گلدان با شلنگ باغ تا آب جریان از سوراخ زهکشی در پایین گلدان. قرمز مایل به قهوهای بسیار متخلخل مواد و در نتیجه خشک همراه با خاک و گیاهان در داخل بسیار به سرعت. اگر خود را از گلدان خارج و در معرض عناصر (باد و گرما و آفتاب) شما نیاز به آب آنها را کاملا به صورت روزانه. خیس کسانی که گلدان تا زمانی که آب بیرون می آید پایین و گیاهان خود را خواهد شد با تشکر از شما.

شما می توانید شروع به دانه در هر نقطه

وقتی که من فقط یک بچه قبل از مزرعه گل شد خواب به وجود مادر من هنوز شروع دانه در داخل خانه برای باغ خود را. در آن زمان ما در یک زندگی کوچک دو خوابه در مرتع پرورش احشام بود که ناتمام زیرزمین. که بود که در آن مادر خود را آغاز گل دانه در پایان هر زمستان. او در این مجموعه که پدرم ساخته شده از لوله های پی وی سی و florescent فروشگاه چراغ که شبیه چیزی از یک stoner گاراژ بود اما کاربردی است. ما را به تماشای هر بهار به عنوان دانه های جوانه زده و رشد. هنگامی که ترس از سرما رفته بود مادر من می خواهم آنها را به حرکت در خارج از جایی که آنها را تبدیل به بخشی از خیره کننده فصلی باغ. حتی اگر شما فقط به حال برخی از تخم مرغ کارتن و یک پنجره روشن, شما می توانید شروع به برخی از گل یا گیاهی دانه ها. برو جلو با کمی اعتماد به نفس و می دانم که شما می توانید آن را به اتفاق می افتد.

خوب است اگر شما نمی خواهید برای پیوستن به توده ها و رشد سبزیجات است.

مادر من می آید از یک خط طولانی از کشاورزان و باغبان. پدر او پرورشی ذرت و سویا در حالی که هر دو از مادربزرگ هر دو رشد عظیم باغ سبزی بسته بندی شده با هر گیاهی شما همیشه می خواهم. اما مامان من بزرگ شدم بدون یک آرمان به رشد یک باغ سبزی. هیچ به جای چیدن گوجه فرنگی و خیار در اواخر تابستان او می خواهم به جای چیدن zinnias و dahlias. و این درست است! همه ما لازم نیست به رشد خود ما باغ پیروزی. آن را خوب به تصویب در حال رشد سبزیجات. اگر شما می خواهید فقط به رشد گل ها و سپس فقط رشد گل. لذت بردن از زیبایی فیزیکی آنها را به زندگی خود را بدون شرم! به غیر از یک گیاه یا دو من به ندرت رشد هر چیز خوراکی است. من حدس می زنم من به ارث برده است که بیش از حد که خوبه من. اگر شما به من نیاز دارید در این تابستان من خواهید بود با بهره گیری از من بوته گل رز و کیهان و نه مبارزه با باگ ها و قارچ ها و برخی سبزیجات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im