7-بعد صفحه اصلی قرنطینه برای ورود در دهلی نو با پرواز, قطار, اتوبوس,

7-Day Home Quarantine For All Arriving In Delhi By Flights, Trains, Buses

هر کس پس از رسیدن در دهلی نو با اتوبوس و قطار یا پرواز را قرنطینه به مدت یک هفته

دهلی نو:

هر فرد پس از رسیدن در دهلی نو با قطار و اتوبوس یا پرواز را در حال حاضر تحت اجباری خانه قرنطینه به مدت یک هفته دولت دهلی نو گفته است در حال تغییر آن در اوایل حکومت که در آن هیچ قرنطینه لازم بود. منطقه مقامات دولت شده اند وظیفه با تضمین این که حکومت به دنبال آن است.

قبلا دولت دهلی نو تا به حال تنها توصیه می شود که ورودی مردم باید نظارت خود را برای بعد از 14 روز تماس گرفته و منطقه نظارت افسر یا ملی مرکز تماس اگر آنها نشان می دهد علائم کروناویروس.

این نیشگون گرفتن و کشیدن در حکومت به دنبال افزایش موارد در سرمایه های ملی به عنوان یک سری از تسهیلات بودند به اثر در طول هفته گذشته.

در حال حاضر دهلی است 23,645 موارد coronavirus اضافه کردن روزانه به طور متوسط حدود 1200 موارد گذشته بیش از هفت روز است. تعداد مهار مناطق است که هنوز هم بزرگ است. آلاینده شهرستان دارای بیش از 120 مهار مناطق.

وزیر Arvind Kejriwal — که زودتر روشن ساخته است که دهلی نو بسته شده است و برای درآمد — اعلام کرده است یک سری از تسهیلات در راستای مرکزی سیاست خود را که شامل بازگشایی سالن و سالنهای زیبایی.

اما دهلی نو نیز مهر و موم شده مرزهای خود را برای به روز نگه داشتن تنها خدمات ضروری از آن ambit.

“ما را به یک تصمیم گیری دوباره در یک هفته به باز کردن مرزهای پس از به دنبال پیشنهادات از شهروندان” آقای Kejriwal گفت.

هند وارد شده بیش از 2 لاخ موارد coronavirus با یک رکورد 8,909 نفر تست مثبت برای عفونت در 24 ساعت گذشته پایان این صبح است. این کشور در حال حاضر هفتم در میان 10 سازمان ملل آمار بدترین توسط ویروس با 2,07,615 موارد که شامل 5,815 مرگ و میر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im