7 کتاب به عنوان خوانده شده در حال حاضر برای کمک به حمایت از BIPOC در جامعه خود و فراتر از

پس از قتل جورج فلوید Ahmaud Arbery و Breonna تیلور (نه به ذکر است بسیاری از دیگران) باعث شده است که درد و تظاه

توسط ELEMENTORSITE در 14 خرداد 1399

پس از قتل جورج فلوید Ahmaud Arbery و Breonna تیلور (نه به ذکر است بسیاری از دیگران) باعث شده است که درد و تظاهرات و برای بسیاری از مردم تمایل به درک بهتر علل سیستمیک نژاد پرستی و نحوه عمل فعالانه در برابر آن. همانطور که با بسیاری از چیزهای, یکی از بهترین مکان برای شروع است با یک کتاب.

بی شماری وجود دارد کتاب است که جزئیات, سیاه, تجربه درد و ریشه ما چگونه به اینجا رسیدیم و کمک به ایجاد یک زمینه و چارچوب برای هر کسی که میخواهد به یادگیری بهترین راه برای نشان دادن ضد نژادپرستانه allyship. در اینجا برخی از به نظر*:

منتشر شده ده سال پیش قانونی محقق میشل الکساندر کتاب توضیح می دهد که چگونه توده حبس—کمک به جنگ با مواد مخدر در ایالات متحده به طور موثر ایجاد یک طبقه جدید سیستم. الکساندر کتاب شده است تا با نفوذ است که به آن کمک کرد تا الهام بخش مارشال پروژه است که با تمرکز بر آوردن توجه به عدالت کیفری مسائل.

خرید جدید Jim Crow" توسط میشل الکساندر $9.99 از آمازون

این کتاب دقیقا همان چیزی است که عنوان نشان می دهد: این یک توضیح جامع از پیچیده لایه های سیستمیک نژاد پرستی می رود که برای به اشتراک گذاشتن چگونه به مبارزه با آن, هر دو در فکر و عمل. آن را ترکیبی از نویسنده Ibram X. Kendi تجربه شخصی با اخلاق و قانون و علم و بیشتر به ارائه خوانندگان با یک روشن کننده و آموزنده راهنمای.

خرید: "چگونه می توان یک زاد نژادپرستی" توسط Ibram X. Kendi $14.99 در آمازون

ایزابل Wilkerson کتاب در مورد مهاجرت بزرگ به ارمغان می آورد به زندگی داستان سیاه و سفید, خانواده ها و افرادی که فرار Jim Crow جنوبی در جستجوی برابری و زندگی بهتر در قرن 20th. نه تنها این کتاب بافت در "مستند نشده مهاجرت" است که رخ داده است, اما آن کمک می کند تا توضیح دهد که نژادپرستی و مسائل اجتماعی است که طاعون شهرستانها و جوامع امروز است.

خرید: "گرمای خورشید دیگر" توسط Isabel Wilkerson, $12.99 قیمت از آمازون

"The Bluest Eye" تونی موریسون سوزاننده اولین رمان در مورد یک جوان سیاه که دعا به موی بلوند و عنوانی ابی که او شده است منجر به این باور هستند ایده آل کمک می کند تا نشان دهد که چگونه نژاد پرستی نهادینه شده تاثیر می گذارد کودکان از سن جوان و دلخراش عواقب آن افتضاح به بار.

خرید: "The Bluest Eye" توسط Toni Morrison, $11.99 از آمازون

بنابراین شما می خواهید به بحث در مورد مسابقه

برای بسیاری از مردم می توان آن را دشوار است به گفتگو در مورد مسابقه حتی اگر قلب خود را و اعمال را در جای مناسب هستند. خوشبختانه kronda نوشت: یک کتاب است که به شما کمک می کند که فقط او فراهم می کند و زبان دهید و چارچوب برای افرادی که آماده هستند به دشوار اما لازم شد.

خرید: "بنابراین شما می خواهید به بحث در مورد نژاد" توسط kronda, $10.99 در روشن شدن

اگر شما یک فرد که یک متحد و تلاش برای حمایت از BIPOC اما هنوز در شگفتی که چرا آن را سخت به بحث در مورد و یا رقابت با سفید, امتیاز, رابین DiAngelo فراهم می کند یک چشم باز بررسی در این کتاب است. این یک همراه و همدم بزرگ کتاب با "بنابراین شما می خواهید به بحث در مورد نژاد"—یکی کمک می کند تا شما کشف کردن که چرا آن را سخت به بحث در مورد و دیگر کمک می کند تا شما در واقع آن را انجام دهد.

خرید: "سفید, شکنندگی" توسط رابین DiAngelo, $12.99 قیمت از آمازون

جیمز بالدوین سری از مقالات ضبط آنچه آن را مانند به در '40s و 50s, فقط قبل از دوران حقوق مدنی و کمک به ایجاد او را به عنوان برجسته اجتماعی منتقد. کتاب خود فرانک قدرتمند و فقط مربوط به امروز به عنوان آن بود زمانی که آن را منتشر شد در سال 1955.

خرید: "یادداشت های یک پسر بومی" توسط James Baldwin $11.99 از روشن شدن

قیمت های ذکر شده در اینجا برای Amazon Kindle edition به عنوان بسیاری از عناوین موجود در کتاب جلد کاغذی و مقوائی. محلی خود را بررسی کنید و یا مورد علاقه مستقل کتاب فروشنده برای دیدن آنچه آنها را در سهام و یا رسیدن به یکی از این سیاه و سفید متعلق به کتابفروشی:

*این البته به هیچ وجه یک لیست جامع. این و این و این ارائه و حتی بیشتر مقالات و کتاب ها را در نظر بگیرید. من دوست دارم به شنیدن از شما در نظرات در مورد کتاب ها و متون که به شما کمک کرده و یا شما احساس می کنید مهم برای همه به عنوان خوانده شده.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب