58-سیاه و سفید متعلق به کسب و کار در فضای خانه به حمایت از

حمایت از سیاه و سفید متعلق به کسب و کار است که همیشه یک ایده خوب -- آن کمک می کند تا تقویت سیاه کارآفرینان اجا

توسط ELEMENTORSITE در 15 خرداد 1399

حمایت از سیاه و سفید متعلق به کسب و کار است که همیشه یک ایده خوب -- آن کمک می کند تا تقویت سیاه کارآفرینان اجازه می دهد جوامع به رشد است. سیاه و سفید, کسب و کار و صاحبان آسیب پذیر به خصوص در حال حاضر به عنوان هر دو COVID-19 و قتل جورج فلوید و Breonna تیلور و پس از آن تظاهرات نشان داده اند.

باز کردن کیف پول خود را است یک راه برای کمک به تقویت BlPOC و جوامع بنابراین ما با هم یک اما جامع نیست لیست سیاه متعلق به کسب و کار در سراسر کشور است که ایجاد محصولات برای خانه خود را. نشان دادن حمایت خود را با ساخت خرید بعدی خود را در یکی (یا چند تا) از مکان های زیر, و اجازه دهید ما می دانیم هر گونه که باید اضافه شده به این لیست در حال رشد.

Jeanetta گونزالس: این لوس-آنجلس بر اساس طراح ایجاد می کند همه چیز را از رنگارنگ پرتاب بالش به مصور کاغذ کالا از جمله لیوان که می گویند "گیاه معتاد" (نگاه کنید به بالا). اتمام او خانه تور برای گرفتن یک نگاه اجمالی از او ، او را در Instagram.

سیاه و سفید خانه: ایجاد شده توسط طراح مشهور Neffi واکر, سیاه, صفحه اصلی به فروش می رساند شیک کارد و چنگال و همچنین معطر شمع—به علاوه آن را نیز ارائه می دهد تا طراحی رایگان الهام بخش است. چک کردن آنها را در Instagram.

BLK MTK, قدیمی,: بروکلین-بر اساس کلکسیونی فروشگاه به فروش می رساند یادگاری است که نشان دهنده تاریخ سیاه و سفید, آلمانی, ادبیات, هنر, خانه, دکور, وینیل, مبلمان, و بیشتر. چک کردن آنها را در Instagram.

Duett داخلی: علاوه بر طراحی داخلی, خدمات Duett داخلی نیز دارای یک صفحه اصلی مجموعه با الهام از بنیانگذار Tiffany Thompson مادر بزرگ پر شده با پلاستیک-تحت پوشش قرار دادن بالش شیک و تاب است. چک کردن آنها را در Instagram.

انسانهای یاس: شناخته شده برای او قدرتمند شعر یاس انسانهای پاشیده و کلمات او را در سیاه و سفید و لیوان و تی شرت او به فروش می رساند در فروشگاه آنلاین. او را در Instagram.

آیا خواب داخلی: این فروشگاه آنلاین با هدف ادغام دنیای طراحی داخلی و آفریقایی diasporic فرهنگ به جرقه "معنی دار مکالمات ترویج تفکر آزاد, & تشویق اکتشاف به ما جمعی گذشته است." چک کردن آنها را در Instagram.

Reflektion طراحی: الهام از عشق او را برای غنا Anitra صنایع دستی خانه موارد استفاده آفریقایی پارچه است که شامل تاریخ غنی. او می خواهد او را قطعه برای اضافه کردن هیجان و "ایجاد یک صفحه اصلی است که احساس می کند جمع آوری شده تزئین شده است." او را در Instagram.

SampleHAUS: استفاده مجدد از داخل زباله و قطع بازار نمونه دیانا Adams بازیافت مواد به سرامیک و سفال فروش در شرکت Etsy فروشگاه. چک کردن آنها را در Instagram.

FACEMADICS: تحت تاثیر آفریقایی آثار هنری FACEMADICS ویترین رنگارنگ هندسی طراحی—به عنوان چهره آینده در بالش لیوان و تی شرت و بیشتر. چک کردن آنها را در Instagram.

گردیده ترکیب: همکاری با صنعتگران و منابع از استانبول, این فروشگاه ایجاد صفحه اصلی موارد است که با هدف بالا بردن فضا. بنیانگذار Brittiny حمل این باور است که "ایجاد یک صفحه اصلی به شما عشق باید گردیده است." چک کردن آنها را در Instagram.

Jungalow: تاسیس شده توسط طراح جاستینا Blakeney, Jungalow با هدف اتصال مردم با طبیعت در خانه های خود را. با نام تجاری صفحه اصلی موارد نمونه این طریق برگ الگوهای جسورانه پالت رنگ و شیوه های پایدار. چک کردن آنها را در Instagram.

Bolé جاده پارچه: دست باف در اتیوپی به فروش می رسد در بروکلین نیویورک. Hana Getachew بنیانگذار Bolé جاده پارچه متولد شد و در آدیس آبابا, اتیوپی و می خواستم برای ادای احترام به میراث فرهنگی و چشم انداز جهانی از طریق صفحه اصلی و آیتم های منحصر به فرد منسوجات. چک کردن آنها را در Instagram.

Lakay طرح: این دکور با نام تجاری هدف را آفریقایی طراحی و چاپ به خانه. Lakay طرح فروش دسته ای کوچک بالش و پیش بند با رنگ پر جنب و جوش و الگوهای همه از یک خانواده متعلق به شرکت. چک کردن آنها را در Instagram.

Linoto: گرفتن غرور در طرز کار و درشت رنگارنگ ارائه Linoto (تاسیس شده توسط Jason Evege) ویترین کتانی متمرکز مجموعه است که لمس هر قسمت از صفحه اصلی—از اتاق خواب خود را ورق خود را به حوله حمام و اتاق ناهار خوری سفره. چک کردن آنها را در Instagram.

Sabai طراحی: این مبلمان تجاری با تمرکز بر ایجاد بالا-طراحی مبل های ساخته شده از اخلاقی و مواد سازگار با محیط زیست. برای مثال ؟ خود مخملی پارچه های ساخته شده از 100 درصد بازیافت بطری های آب. چک کردن آنها را در Instagram.

Yowie: واقع در فیلادلفیا, پنسیلوانیا, این خانه و زندگی فروشگاه تاسیس شده توسط شانون مالدونادو حمل آرایه ای از کشاورزان پارچه و شمع را به یک فضای شخصی تر. چک کردن آنها را در Instagram.

Eneia سفید داخلی: این نیویورک بر اساس شرکت طراحی داخلی به خود می بالد در ایجاد "نوآورانه و بی انتها داخلی برای مطابقت با هر شخصیت و بودجه" با توجه به وب سایت خود را. چک کردن آنها را در Instagram.

بیلی لی داخلی: تاسیس شده توسط آلیشیا بیلی طراحی این سرویس دارای تخصص در ترکیب عتیقه و قدیمی, قطعات, با, مدرن, رنگارنگ عناصر برای مشتریان خود. نگاهی به یک نگاه اجمالی در بیلی خانه تور که نشان دهنده این سبک. او را در Instagram.

کلر رنگ: ایجاد شده توسط نیکول گیبونز در سال 2017, این آنلاین paint shop در زمان به طور سنتی در شخص تجربه و تغییر آن به یک دیجیتال مناسب روند انقلابی در صنعت رنگ ، چک کردن آنها را در Instagram.

ویتنی J دکور: این NOLA-بر اساس بوتیک از اجرای طرح رنگارنگ—تدریس آن است. برای ثبت نام در کارگاه آموزشی و یادگیری نکات طراحی از وبلاگ خود. چک کردن آنها را در Instagram.

نیکول Crowder اثاثه یا لوازم داخلی: نیکول Crowder یک طراح مستقر در واشنگتن دی سی است که دارای تخصص در restyling موجود مبلمان و مبلمان. او همچنین به فروش می رساند یک از یک نوع صندلی و مراقبه بالش. او را در Instagram.

ماری Burgos طراحی: این طرح شرکت می بالد خود را در ایجاد فضای داخلی است که "هماهنگ پیچیده و کاربردی" در حالی که ترکیب اصول فنگ شویی. چک کردن آنها را در Instagram.

ọlọrọ داخلی: شناخته شده برای ترکیب منحصر به فرد منابع, موارد, بنیانگذار و طراح داخلی Chanae ارائه می دهد خدمات خود را در فضای داخلی مسکونی نوسازی و بازسازی و مدیریت پروژه در میان بسیاری دیگر. او را در Instagram.

یک پیشنهاد: این پنسیلوانیا مبتنی بر کاغذ کالا شرکت ارائه می دهد همه چیز را از کارت پستال برای لوازم التحریر مجموعه—و حتی می آموزد کارت-ساخت کلاس. چک کردن آنها را در Instagram.

Unwrp: بسته بندی کاغذ, اما آن را سرگرم کننده و پایدار است. Unwrp فراهم می کند یک دوستدار محیط زیست, پر جنب و جوش, جایگزین سنتی کاغذ بسته بندی هدیه. کاغذ اضافی و آیتم ها نیز به فروش می رسد. چک کردن آنها را در Instagram.

تغییر برنامه ریزی Co.: رانندگی "خلاقیت و آزادی و فشار" است که ماموریت این سرپرستی برنامه ریزان. نمونه کارها شامل اصلی 2020 سالانه برنامه ریز (در دسترس برای دانلود دیجیتال) این روزنامه: 30 روز برنامه ریز و یک دست ساز چرم صفحه دارنده. چک کردن آنها را در Instagram.

تمیز کردن/محصولات خانه داری

مامان دستمال مرطوب: طراحی شده برای مادران بر روی بروید این به صورت جداگانه بسته بندی دستمال مرطوب بدون مواد شیمیایی خشن و طراحی شده برای پرتاب در یک کیسه. چک کردن آنها را در Instagram.

LooHoo پشم خشک کن توپ: ساخته شده با 100 درصد داخلی پشم این توپ خشک لباس های خود را در یک سرعت سریعتر و بدون هیچ گونه مواد شیمیایی است. LooHoo ارائه می دهد پشم خشک کن توپ در طیف وسیعی از رنگ پر جنب و جوش. چک کردن آنها را در Instagram.

درست محصولات: این شرکت متخصص در غیر سمی مواد شوینده است که اجتناب سوزاننده مواد تشکیل دهنده و اسانس حیوانات. علاوه بر مواد شوینده درست محصولات نیز به فروش می رساند گیاهی نرم کننده پارچه. چک کردن آنها را در Instagram.

سبز لباس شوی زن: بنیانگذار اریکا احمد ایجاد شده سبز لباس شوی زن از ضرورت: دختر بسیار حساس و هیچ تجاری محصولات می تواند عبور کند. او دوستدار محیط زیست خط شامل صابون چند منظوره اسپری و وان اسکراب. او را در Instagram.

پور صفحه اصلی: با استفاده از ترکیبات آلی و مواد خام پور خانه سبز تولید کننده پاک کننده خانگی و مواد شوینده است که امن برای استفاده در خانه. چک کردن آنها را در Instagram.

Good Vibes: این گیاه بر اساس خانگی تمیز می آید در یک بازیافت بطری و ساخته شده است تا از پاک کردن مواد تشکیل دهنده تنها: آب و گیاه بر اساس صابون تمیز کردن نمک و سرکه و روغن های عطر. چک کردن آنها را در Instagram.

این بوق زدن: هنگامی که تونیا Newsome آغاز شده تجربه پوستی و تنفسی مسائل او مجموعه های خارج برای جلوگیری از استفاده از مواد شیمیایی خشن در تمیز کردن محصولات و بنابراین Hoot طبیعی پاک کننده ها به وجود آمد. چک کردن آنها را در Instagram.

پردو Naturals: این خانواده اجرای کسب و کار پایدار به تولید طیف وسیعی از محصولات سلامتی که برخی از آنها به طور خاص برای تمیز کردن خانه. آنها فروش قرص ماشین ظرفشویی, توالت, زبانه ها و گرد و شیشه پاک کننده ها, به نام چند.
چک کردن آنها را در Instagram.

صابون تقطیر: این شیکاگو متولد کسب و کار می کند دقیقا همان چیزی است که برای تلفن های موبایل مانند: ایجاد صابون با الهام از ارواح و کوکتل. ارائه آنها شامل اما نه محدود به بوربن ویسکی Negroni و شات تکیلا. چک کردن آنها را در Instagram.

مادری ملزومات: این سلامتی با نام تجاری باعث می شود تمام محصولات طبیعی در قیمت مقرون به صرفه. در حالی که موجودی محدوده از داخل به محصولات مراقبت از پوست یکی از محبوب ترین محصولات خود است که با کیفیت بالا و صابون. چک کردن آنها را در Instagram.

Honeydipped ملزومات: این طبیعی خط ارگانیک, محصولات سلامتی است "طراحی شده به منظور افزایش خلق و خوی خود را, کاهش استرس و بازگرداندن ذهن و بدن خود را" با توجه به بنیانگذار Ashli Goudelock. موارد شامل تمیز کردن محصولات صابون میله و ماسک صورت, در میان دیگران. چک کردن آنها را در Instagram.

شب بخیر عزیزم: این صفحه اصلی کسب و کار است همه چیز در مورد گرفتن یک خواب خوب شبانه با طراحی در ذهن از یک مکعب در ساعت با زنگ هشدار به سیاه اسطوخودوس شمع و یک "زن واقعی پرز" لیوان. چک کردن آنها را در Instagram.

BLK + GRN: این طبیعی بازار پر از محصولات ایجاد شده توسط سیاه و صنعتگران برای توانمند سازی و حمایت از یکدیگر است. در "صفحه اصلی" دسته بندی شما می توانید پیدا کردن با محیط زیست شمع اسانس تمیز کردن لباس های شسته شده و محصولات آموزشی کتاب. چک کردن آنها را در Instagram.

فتیله NOLA, Candle Co.: این نیواورلئان-الهام شمع های حمل و نقل خواهد شد شما به نلا خیابان از طریق بوی (به فرانسوی چهارم Beignet هر کسی؟). شمع ها همه طبیعی و پاک رایت به عنوان نام تجاری توصیف. چک کردن آنها را در Instagram.

هارلم Candle Co.: مانند نام آن پیداست این شرکت تولید شمع با عطر با الهام از هارلم نیویورک است. مجموعه طیف وسیعی از گیاهی به شیشه کوکتل و رنسانس. چک کردن آنها را در Instagram.

خیلی صادقانه شمع: این همه شمع سویا را پاک سوختگی می تواند تا 50 ساعت و زیست تخریب پذیر است. بدون مواد شیمیایی خشن گنجانده شده است. چک کردن آنها را در Instagram.

KSM Candle Co.: ساخته شده در بالتیمور این شمع شرکت نه تنها به فروش می رساند شمع سویا به مشتریان خود را, اما آنها اختصاص داده شده به آموزش بیشتر مردم در مورد هنر شمع سازی. همچنین KSM شمع ارائه می دهد یک شمع از ماه اشتراک. چک کردن آنها را در Instagram.

125 مجموعه: این candlemakers هدف مردم را به خنده با شمع—که با الهام از نیویورک و فرهنگ پاپ—در حالی که اولویت "بیان خود و عشق خود." چک کردن آنها را در Instagram.

الکساندرا Winbush: وجود سه مرحله وقتی که می آید به خرید یکی از الکساندرا Winbush را شمع: تعیین پرنیان شما به دنبال برای جفت شدن شمع خود را با یک چای و لیست پخش و لذت بردن از تجربه. چک کردن آنها را در Instagram.

شیک شمع Co.: این زن متعلق به کسب و کار با استفاده از جاذب عبارات و اظهارات برای توانمند سازی زنان دیگر به آغوش آنها چه کسانی هستند (و جرقه برخی از خنده در طول راه). شمع را پشت در سهام ژوئن 8 سال 2020 است. چک کردن آنها را در Instagram.

Lomar مزارع: این خانواده اجرای کسب و کار به فروش می رساند دست ریخت و موم شمع که برخی از آنها ساخته شده با 100 درصد موم در حالی که دیگران مخلوط شده با روغن نارگیل طبیعی و طبیعی کتان غیر سفید کره درخت روغن قلم. Lomar مزارع همچنین فروش لوازم آشپزخانه, سفر, کیف, و, البته, عسل. چک کردن آنها را در Instagram.

Avant Garde صفحه اصلی: ویژه منحصر به فرد چوب ترک خوردگی فتیله این هوستون به دنیا شمع آمده در آرایه ای از بوی—از روشنفکر به سعادت و شانس—که با هدف ایجاد یک تجربه برای فرد روشنایی آن است. چک کردن آنها را در Instagram.

helloallisonart: هنرمند آلیسون فورد ایجاد هنر انتزاعی است که ترکیبی از رسانه های مخلوط با طراحی کلاژ کار می کند. او می خواهد کسانی که شاهد نقاشی های او به "شیرجه رفتن به نقاشی به لمس و احساس آن و کشف کار با تمام حواس." او را در Instagram.

ببخشید من وپیش: این فروشگاه ایجاد عروسک تصاویر—از جمله یکی از جدید اختصاص داده شده به هر ماهه به فروش می رساند و آنها را در قالب 5 دلار چاپ می کند. برخی از آنها نیز در دسترس به عنوان پرده های حمام. چک کردن آنها را در Instagram.

کریستین شادی طراحی: کریستین شادی ایجاد هنر تحت تاثیر او دنیوی نقطه نظر شکل با میراث کارائیب و همچنین تجربه زندگی در آفریقا به عنوان یک دختر جوان و در حال رشد در نیویورک است. عشق او به صورت مینیمالیستی طراحی اسکاندیناوی می درخشد را از طریق در قطعات بیش از حد. او را در Instagram.

آلیسون-در سکسی بارنت: او را منعکس میراث آفریقایی از طریق هنر Malene بارنت—هنرمند و بنیانگذار سیاه و سفید هنرمندان + انجمن صنفی طراحان—ایجاد هنرهای زیبا, نقاشی سرامیک و فرش برای استفاده به عنوان ابزار برای ایجاد تاثیر است. او را در Instagram.

LouLou استودیو هنر: این Etsy فروشگاه باعث می شود هنر در دسترس از هر کجا که شما هستند. همه جیمی موریس آثار هنری در دسترس است برای دانلود و چاپ آن را نه تنها راحت است اما مقرون به صرفه است. او را در Instagram.

جید بنفش قهوه ای: شیکاگو-بر اساس هنرمند جید بنفش قهوه ای توصیف خودش را به عنوان یک "Color وسواس هنرمند تجسمی" در Instagram و چاپ ثابت کند که درست باشد. در علاوه بر این به او پر جنب و جوش هنری رنگین کمان فرش و قهوه ای را از کتاب "کلمات به زندگی" نیز برای خرید در دسترس. او را در Instagram.

ذن شاداب: نه تنها آنها ارائه گیاهان را به صورت محلی اما این فروشگاه همچنین دارای کلاس ها و کشتی های نمایشگاه جانوران خشکی و هدیه دست ساز برای کسانی که در خارج Durham, North Carolina. چک کردن آنها را در Instagram.

همه چیز توسط HC: Operated by Hilton کارتر یک.k.یک. گیاه پزشک, همه چیز توسط HC دارای طیف وسیعی از ابزارهای جدید و کهنه گیاه پدر و مادر به طور یکسان به استفاده از—از جایگزینی لوله های آزمایش و گهواره به یک گیاه حافظ صحن. او را بررسی کنید در Instagram.

تل & برت: با استفاده از دست ریخت و بتنی این شرکت با طراحی منحصر به فرد کشاورزان الهام, ژاپنی, فلسفه wabi-sabi. هر محصول ایجاد شده است با یک صنعتی زیبایی که اتفاق بیفتد با خام سنگ. چک کردن آنها را در Instagram.

بروکلین شکوفه: این نیویورک بر اساس بوتیک گل ترکیبی از رنگ ها و سایه ها برای ایجاد سفارشی دسته. شعار آنها این است که آنها ایجاد "چیزهای زیبا از چیزهای زیبا" با مشتری در ذهن است. چک کردن آنها را در Instagram.

آیا ما به دست یکی از مورد علاقه خود را? به اشتراک گذاری آن را در نظرات!tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن