5 Rafales به زمین در هند امروز ملحق خواهد شد "طلایی فلش" اسکادران

پنج هواپيمايی جت را پوشش فاصله 7000 متر برای پیوستن به نیروی هوایی هند ناوگان.دهلی نو: پنج از دسته ای از هواپي

توسط ELEMENTORSITE در 8 مرداد 1399
5 Rafales To Land In India Today, Will Join IAF's 'Golden Arrows' Squadron

پنج هواپيمايی جت را پوشش فاصله 7000 متر برای پیوستن به نیروی هوایی هند ناوگان.

دهلی نو:

پنج از دسته ای از هواپيمايی جت های جنگنده را لمس کردن در هاریانا را امبلا بعد از ظهر امروز پس از پوشش فاصله حدود 7000 متر برای پیوستن به نیروی هوایی هند ناوگان.

رئیس Air کارکنان RKS tony addison خواهد بود در استراتژیک کلیدی امبلا پایگاه هوایی برای دریافت هواپيمايی جت هند برای اولین بار خرید عمده از هواپیماهای جنگنده در بیش از دو دهه است. یک 59,000 تومان کرور روپیه معامله امضا شد در سپتامبر 23, 2016 برای 36 هواپيمايی جت از هوافضا عمده داسو حمل و نقل هوایی.

امنیتی تشدید شده است در نزدیکی هوایی واقع در حدود 200 کیلومتر از مرز با پاکستان و اجتماعات بزرگ ممنوع شده است در چهار روستا در این نزدیکی هست. همچنین محدودیت در تجمع مردم در پشت بام ها و هر گونه فیلمبرداری و یا عکاسی در طول فرود. محلی MLA مردم خواست تا مردم را به نور شمع در این شب به استقبال جت.

جت سرنشین توسط جنگنده های نیروی افسران در زمان خاموش از Merignac در جنوب غربی فرانسه و سوخت گیری مجدد هوا در راه است. تصاویری دیدنی و جذاب ارسال شده توسط نیروی هوایی در روز گذشته نشان داد که جت های سوخت گیری از یک تانکر در ارتفاع 30000 پا.

جت ساخته شده یک توقفگاه بین راه در Al Dhafra در امارات متحده عربی که در آن فرانسه دارای یک پایگاه هوایی.

آنها به همراه دو A330 ققنوس MRTT سوختگیری هواپیما از نیروی هوایی فرانسه که یکی از آنها حمل 70 هواکش, 100,000 کیت های آزمایش و یک تیم از 10 کارشناسان بهداشت و درمان به کمک در مبارزه با کروناویروس.

تحویل رسمی آغاز شد و در ماه اکتبر سال گذشته زمانی که برای اولین بار هواپيمايی جت بود تحویل به نیروی هوایی اسرائیل در طول سفر به فرانسه توسط وزیر دفاع Rajnath Singh. هواپیماهای ماند در فرانسه برای آموزش خلبانان و مکانیک.

همه جت تحویل داده می شود تا سال 2022.

هواپیماهای انتظار می رود به افزایش هند نیروی هوایی انبوه تنشها میان چین و پاکستان است.

"ما خلبانان نیروی هوایی به ما بگویید که این بسیار سریع زیرک همه کاره و بسیار مرگبار هواپیما گفت:" سفیر هند به فرانسه جاوید اشرف با توجه به آژانس خبری AFP.

"این است که اضافه کردن مقدار زیادی از قدرت به ما airpower و دفاع آمادگی, اما آن را نیز قدرتمند نماد ما همکاری استراتژیک بین فرانسه و هند," او اضافه شده است.

ناوگان متشکل از سه تک سرنشینه و دو دو نفره هواپیما خواهد بود همچنین به جنگنده ها به عنوان بخشی از آن در شماره 17 اسکادران همچنین به عنوان شناخته شده "فلش طلایی" خواهد بود مستقر در امبلا پایگاه هوایی که به روز رسانی شده برای این منظور است.

این امبلا پایگاه هوایی دارای دو اسکادران از جگوار هواپیماهای جنگی و یک اسکادران MIG-21 گاومیش کوهان دار امریکایی. سراب مبارزان استفاده می شد که به هند حمله هوایی در Balakot در پاکستان در سال گذشته پس از پولوما حمله تروریستی در زمان خاموش از وجود دارد.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب