40 رایگان و چیزهای سرگرم کننده برای انجام این تابستان

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

هیچ کس انتظار یک سال از لغو تعطیلات و اجتماعی دور تابستان است. اما این بدان معنا نیست که شما مجبور به انجام هیچ چیز در طول گرمترین (و مسلما بیشتر سرگرم کننده) ماه از سال است. جای ما رو جایگزین خواهد کرد که بازگرداندن یک کمی تفریح و شادی بیشتر در هفته های آینده و طرد همه خستگی.

اگر عدم قطعیت تنش شما از, شما تنها نیستید اما حتی اگر در این سال تعطیلات گرمسیری تبدیل به سال آینده آن را در اینجا خواهید بود قبل از اینکه شما آن را می دانم. به شما صرفه جویی در غم و استرس در میان این فهرست شما با انواع فعالیت های رایگان و ایده های شما می توانید انجام دهید این تابستان که همه از راحتی از خانه یا در محلی برسد و رعایت قوانین این واقعیت جدید زندگی میکنیم.

1. پیدا کردن و یا ایجاد یک تور پیاده روی از شهر

بسیاری از شهرستانها به نوعی از رایگان تور پیاده روی در دسترس برای دانلود و اگر شما نمی توانید پیدا کردن یکی از شما می توانید به راحتی نقشه برخی از نشانه ها و لکه های جالب در اطراف منطقه خود را با تاریخ جالب است که شما می توانید ببینید. حتی کوچک ترین شهرهای کمتر شناخته شده در نقاط منحصر به فرد—فقط گرفتن ماسک خود را و شروع به سرگردان.

2. رفتن برای یک پیاده روی انفرادی — در هر نقطه

پیاده روی و قدم زدن در طبیعت آزاد. آنها باید چیزی به نام Shinrin-yoku است که یک “جنگل حمام کردن سفر” یا سریع راه رفتن در جنگل. را به عنوان بسیاری از این به عنوان شما می توانید. حتی اگر ملی و پارک دولت نیست, باز, ترین محله های برخی از نوع طبیعی منطقه 10 به 15 دقیقه خارج از آنها و یا پارک محلی شما می توانید با پرسه زدن در اطراف.

3. میزبان مجازی فیلم شب

در حالی که آن را هنوز رتبهدهی نشده است امکان پذیر است برای حضور در فیلم شب در پارک و یا احزاب بلوک شما می توانید به راحتی میزبان مجازی فیلم شب خود را با خانواده و دوستان با تشکر از برنامه های مانند زوم و Netflix ، یک رای در فیلم که مطمئن شوید که هر کس لباس در لباس خواب و لذت بردن از یک فیلم با هم.

4. عکاسی, چالش های

عشق به گرفتن عکس برای تزئین دیوار خود را و یا خود را Instagram غذا ؟ به جای فقط عنوان را به صورت تصادفی تیراندازی خودتان را به یک چالش عکس برای یک روز. شما می توانید خود و یا جستجو آنلاین برای ایده های محبوب.

5. علوفه به صورت رایگان غذا و دستور غذا را با آن!

حتی اگر شما لازم نیست که یک باغ وجود دارد ممکن است مواد غذایی رایگان در دسترس شما است. نگاه آنلاین برای جستجوگری نقشه های شهر خود و یا درخواست دوستان اگر می دانند که از هر مکان برای گرفتن رایگان میوه و انواع توت ها و آجیل و سبزی و بیشتر (از نظر قانونی البته) — و سپس جستجو برای یک دستور غذا برای آزمایش رایگان خود را-مواد غذایی یافت می شود.

6. دست و پا زدن یا شنا کردن راه خود را در اطراف یک آبراه محلی

اگر تو دنده خود را کایاک قایق یا قایق رانی برای چرخش یک راه عالی برای صرف زمان و بدون اینکه بیش از حد به راحتی به دیگران است. اگر شما خود نیست و هر نوع شناور پیدا کردن محلی شنا سوراخ یا رودخانه تنبل برای رفتن از یک شیب سریع است به همان اندازه به عنوان سرگرم کننده است.

اگر شما خود را قرار داده و آن را در حیاط خلوت خود را و یا یک پارک محلی گرفتن یک تابستان بزرگ رمان و لذت بردن از چند ساعت نوسانی و خواندن.

8. طرح های خلاق و پیک نیک

شما لازم نیست به صرف تن از خمیر خرید مواد غذایی و یا ویژه “پیک نیک” چیز — فقط گرفتن برخی از تنقلات از شربت خانه و یک پتو و رفتن نشستن و لذت بردن از طبیعت در پارک های مورد علاقه. شما حتی می توانید یک اجتماعی فاصله پیک نیک با دوستان. باید هر کس خود را مواد غذایی و پتو و پیک نیک از پشت اتومبیل خود را و یا شش فوت از هم جدا در یک پارک.

مانند یک پیاده روی فقط بر روی چرخ های لذت بردن از شهر خود را از یک دیدگاه تازه. سریع به اندازه کافی برای پوشش زمین از راه رفتن اما آهسته تر از رانندگی واقعا خود را در مناظر.

10. پیدا کردن آنلاین رایگان موزه تورهای

در پرتو حوادث اخیر بسیاری از ملی و موزه ها در سراسر جهان در حال ارائه تورهای مجازی رایگان می باشد. شما قادر خواهید بود برای دیدن تقریبا هر نمایشگاه شما می خواهم از صفحه نمایش خود را در خانه.

11. اشغال کاوش کردن برای خنک اشیاء موجود در اطراف خانه خود و وصله پینه کردن آنها

آیا شما را از مبلمان, هنر, قاب, و یا دیگر قطعات دکور دروغ گفتن در اطراف است که می تواند با استفاده از یک ارتقا ؟ در حال حاضر درخشان زمان به مقابله با آن DIYs در خانه و upcycle قدیمی خود را می یابد به چیزی تازه است.

هنگامی که آخرین باری که شما لذت می برد بازی بدمینتون ؟ والیبال ؟ تنیس است ؟ را چه دنده شما کردم و آن را در حیاط خلوت خود را به رقابت در برابر هم اتاقی های خود را و یا خانواده است. برای بیشتر فعالیت های انفرادی, هیچ چیز ضربان refreshingly پیاده روی سریع و یا پیدا کردن یک خوش بین کلاس رقص به دنبال همراه به آنلاین.

13. داوطلب برای جامعه خود

در حالی که داوطلب کار به نظر می رسد کمی متفاوت این روز رایگان است, باعث می شود شما احساس خوب و هنوز هم ممکن است برای شرکت در. وجود انواع سازمان های که در حال کمک به ارائه وعده های غذایی برای, مسن, مردمی, جفت شدن, قلم بگیرید و یاد دهید را به راحتی به افراد جدا شده در خانه و سازماندهی انفرادی پاکسازی اطراف محله های محلی.

14. جمع آوری اشیاء طبیعی برای هنر

جمع آوری گل به مطبوعات به هنر شما می توانید بر روی دیوار آویزان کنید. جالب شاخه به ترکیب به دکور خود را. سنگ pinecones—شما می توانید در حیاط خلوت خود را برای بسیاری از اشیاء است که می تواند طبیعت را به فضای داخلی خود را.

15. بازی مانند بچه ها در زمین بازی

پیدا کردن یک زمین بازی در حال حاضر اشغال شده توسط یک دسته از kiddos و اجازه دهید شل. اسلاید با رها. نوسان مانند شما لازم نیست که بیماری حرکت. ببینید اگر شما می توانید عبور به سمت دیگر میله میمون بدون افتادن.

16. میزبان مجازی پخت

برای کسانی که پوشیده از ابر و بارانی تابستان روز تماس بگیرید تا دوستان خود و به چالش کشیدن آنها را برای یک پخت. آن را دشوار است تنها مجاز به استفاده از مواد تشکیل دهنده شما در حال حاضر در دست و یا از پیش برنامه ریزی و سریع مواد غذایی اجرا شود. مهم نیست که اگر شما برنده شوید و یا از دست دادن, شما می توانید یک درمان خوشمزه برای خروج از آن بدون در نظر گرفتن.

17. شتاب موجود در لوازم هنری و رنگ برخی از طبیعت

هنگامی که آن را قاب فقط در مورد هر چیزی خوب به نظر می رسد. بنابراین نمی شود خجالتی برای گرفتن هر هنر لوازم شما را در دست داشته (حتی فقط یک مداد و کاغذ) برای رفتن به خارج و طرح/آبرنگ/مداد رنگی/رنگ روغن طبیعت است. شما می توانید برخی از خیلی خوب هنر خارج از آن!

18. اردوگاه در حیاط خلوت خود را

برخی از لوازم کمپینگ در گنجه جایی که به سختی هر گونه استفاده کنید ؟ شما لازم نیست که به سفر به دور بیابان محل به هر گونه لذت در طبیعت است. استفاده از حیاط خلوت خود را به زمین یک چادر کشیدن یک تشک و طبخ s’mores. کاملا بدون قضاوت اگر شما دزدکی حرکت کردن و بازگشت به خانه به خواب بقیه شب.

اگر شما در نزدیکی هر سواحل (و یا حتی گودال ماسه بازی) خود را به چالش به صرف یک بعد از ظهر یک ساختمان واقعا چشمگیر sandcastle. (یوتیوب به صورت تصویری الهام بخش, اگر می خواهید واقعا جدی است.)

20. در یک شکار روبنده

شما می توانید تن از روبنده شکار ایده های آنلاین (و یا شما می توانید مهارت های خود را). گرفتن شریک زندگی خود را و یا هم اتاقی راه اندازی برخی از جوایز و صرف یک بعد از ظهر دیدن که شکار مهارت های قوی هستند.

بله, آن را هنوز هم یک چیز! راه قدیمی از مدرسه به نويسي درگیر یک واحد GPS اما در حال حاضر وجود دارد برنامه های است که آن را آسان برای شروع—شما می توانید ثبت نام برای یک geocache حساب و رفتن برای شکار. نه تنها آن است که شما حتی ممکن است چیزی از آن را اگر شما پیدا کردن یک خوب به خصوص گنج کش.

22. Stargaze یا شهابی زل زل نگاه کردن

وجود دارد هر چیزی بیشتر فروتنی از نگاه کردن در آسمان بالا ؟ انتخاب یک شب روشن, پیدا کردن یک نقطه آرام و دور از شهر چراغ بیاور و یک تلسکوپ و یا حتی فقط یک پتو به زل زل نگاه کردن. شما می توانید نگاه آنلاین برای پیدا کردن آنچه ستاره (یا سیارات) به انتخاب خود را از آسمان شب است. یا زمان خیال پرستی خود را برای یک شب هنگامی که وجود دارد یک شهابی برای نمایش های دیدنی و جذاب.

23. پیوستن مجازی گروه Meetup

Meetup بود به مردم حلق آویز کردن, اما آن را هنوز هم به بالا و در حال اجرا—و رایگان برای پیوستن به. و وجود دارد در حال حاضر فعالیت های شما می توانید در تقریبا. اجتماعی است که هنوز هم ممکن است حتی اگر از طریق یک صفحه نمایش!

24. باید تاریخ خود را با حیوان خانگی

شیرین خود را حیوان خانگی نگه داشته است شما شرکت و آرام به ویژه از طریق آنچه اتفاق می افتد در حال حاضر با (به سختی) هر گونه شکایت. درمان حیوان خانگی خود را به یک روز از قدرت پردازش انجام همه چیز آنها عشق را به انجام; شانس هستند شما باید زمان زیادی بیش از حد.

25. شروع مجازی باشگاه کتاب

شما در نهایت می تواند شروع در این کتاب شما شده است به معنی خواندن. تماس بگیرید تا برخی از دوستان و ببینید اگر آنها می تواند علاقه مند به خواندن رمان و دیدار یک بار در هفته یا بیشتر در زوم به بحث و گفتگو—با یک لیوان شراب در دست ،

26. تنظیم مجدد برای یک نگاه جدید

این است که احتمالا نمی سرگرم کننده برای همه, اما اگر شما یکی از مردمی که کاملا دوست دارد ساخت خانه خود را نگاه تازه و جدید به طور منظم صرف یک روز شدید میان نه فقط مبلمان و لوازم جانبی اما کل اتاق و هنر بر در و دیوار.

27. تماس با یک دوست قدیمی به گرفتن

مانند یک تلفن واقعی. ارسال یک متن برای اولین بار به درخواست اگر شما می توانید تماس بگیرید اگر شما تلفن خجالتی (نیست همه ما در این روز؟).

28. نوشتن نامه و یا ارسال کارت پستال

خود را با شتاب ثابت بهترین (یا خود شما) و ارسال برخی از دوستان عزیز برخی از مکاتبات. من عاشق لغزش فشرده گل از حیاط من به دوستان به ارسال یک قطعه از صفحه اصلی به آنها.

29. شروع به جمع آوری کمک و یا رویداد خیریه

یکی دیگر از کسانی که ایده های که رایگان انجام دهد و منافع مردم در نیاز! شما می توانید راه اندازی یک مجازی رقص ماراتن خیریه در شب با دوستان با استعداد که می تواند آواز خواندن و یا انجام کمدی یا حتی مجازی صنایع دستی در شب که در آن شما می توانید بدوزید و یا آیتم هایی که می توان اهدا کرد.

30. مردم از خود پاسیو یا ایوان

در حالی که آن را کاملا همان است که مردم از یک پارک شما می توانید به راحتی دم خود را و فنجان قهوه و مردم از ایمنی خود را مقابل ایوان یا پاسیو. می تواند به شما به یاد داشته باشید آخرین باری که شما تا به حال فقط نشسته و به تماشای جهان رفتن به جای خیره شدن به گوشی خود را ؟ اگر آن را احساس می کند, خنده دار, را یک کتاب را با شما به شما احساس کمی کمتر awk.

31. بازی بازی های هیئت مدیره است که معمولا فقط جمع آوری گرد و غبار

آیا شما برخی از بازی های هیئت مدیره جمع آوری گرد و غبار در جایی در خانه خود? چنگ زدن به برخی از تنقلات هم اتاقی های خود را و یا بچه های خود را و برنامه را دریافت نمی تا شما را به بازی هر یک.

32. پنجره فروشگاه آنلاین برای خانه, الهام, ایده های

هنگامی که شما لازم نیست که بودجه برای خانه جدید همه چیز می توان آن را آسان به می خواهم به دور ماندن از طراحی فروشگاه (و حتی غم انگیز اگر شما احساس می کنید مانند شما نمی توانید هر چیزی را به خانه). اما آن را ندارد به غم! ترک کارت های اعتباری در کیف پول خود را و رفتن آنلاین خرید پنجره برای ایده ها و الهام بخش است.

33. چالش خود را برای یک کوک کردن فقط با این مواد غذایی شما را در خانه خود

وجود دارد مقدار زیادی از اسامی این پدیده (این فقط یک نمونه هفته شب برای من) اما بررسی از آنچه شما را در دست داشته—شاید حتی کسانی که مواد تشکیل دهنده شما در شربت خانه خود را برای مدتی—و ببینید اگر شما می توانید ایجاد یک خنک غذا بدون رفتن به فروشگاه با گرفتن خلاق است.

34. رها کردن رفتار به یک نسبی و صحبت از یک فاصله امن

آیا شما هر بستگان که در نزدیکی شما زندگی می کنند? ببینید اگر شما می توانید نوسان با موضوعات و اجتماعی دور مراجعه کنید. از آنها بخواهید برای تفریح داستان از زمانی که آنها در حال رشد; شما ممکن است شگفت زده و خوشحال.

35. یادگیری یک ترفند حزب مانند دستکاری یا اوریگامی

یوتیوب یک goldmine از ویدئوها به شما نشان چگونه به انجام همه نوع از همه چیز. چرا که نه صرف یک بعد از ظهر بارانی در تلاش برای کارشناسی ارشد برخی از ترفند کوچک شما می توانید شلاق برای تحت تاثیر قرار دادن دوستان خود را ؟ (یا فقط سرگرم کردن خودتان).

36. خودتان در خانه اسپا روز

شما نمی نیاز به یک اسپا روز در آبگرم واقعی—فقط با صرف کمی زمان تبدیل حمام خود را به در خانه یکی از شما می توانید بناز پروردن خود را در.

37. یادگیری در مورد خود شهر تاریخ

آیا شهر شما هر گونه قابل توجه ساکنان سابق? هر سازه های ساخته شده توسط معماران معروف? هر جبهه? هر “بزرگترین در جهان” همه چیز ؟ انجام تحقیقات کمی برای پیدا کردن! (و سپس قرار دادن اقلام در آینده بالقوه تور پیاده روی).

38. آنلاین باز میکروفون شب

برخی از باشگاه های کمدی و کافی شاپ ارائه open mic شب به صورت رایگان و در حال حاضر انجام این کار آنلاین. کمدی ممکن است انقباض غیر ارادی ماهیچه شایسته و یا شما می تواند تلو تلو خوردن بر کسی خیلی خنده دار! شاید حتی امضای خود را اگر شما احساس شجاع برای ماه آینده زوم امینی.

39. حضور در یک کتاب مجازی خواندن

بسیاری از نویسندگان مورد علاقه با تازگی منتشر شده با عناوین مبادله فیزیکی خود را رزرو تورهای داخلی و خوانش به صورت مجازی ، شما می توانید لحن در از نیمکت خود را و کسب اطلاعات بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نویسنده و جدیدترین شاهکار.

40. یاد بگیرند که چگونه برای ایجاد چیزی از ابتدا

سعی کنید یادگیری چگونه چیزی را از ابتدا—به خصوص چیزی است که شما به یک مقدار زیادی از مثل حموس یا پرتاب بالش. آن را ممکن است یک کمی از پول در لوازم برای شروع, اما پس از آن شما می تواند صرفه جویی در پول تمام تابستان طولانی ساخت اقلام به جای خرید آنها.

در حال حاضر به ما بگویید که چگونه شما با داشتن سرگرم کننده به صورت رایگان در این تابستان! چه فعالیت های مورد علاقه خود را در زادگاه خود?

دوباره ویرایش از یک پست در اصل منتشر 6.28.2015 – TW

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de