4 سری واقعیت به جریان هنگامی که شما به پایان رسید "عشق کور است'

همین حالا آن را انکار کند: شما binged تمام ده قسمت و که گرم می شود مراسم ویژه ای از "عشق کور است" در کشید یک م

توسط ELEMENTORSITE در 17 اردیبهشت 1399

همین حالا آن را انکار کند: شما binged تمام ده قسمت و که گرم می شود مراسم ویژه ای از "عشق کور است" در کشید یک مقدار کوتاه از زمان. خوب است ما تمام شده وجود دارد. این آزمایش اجتماعی بود که مردم تصمیم به گرفتن مشغول پس از صرف روز از صحبت کردن با یکدیگر از طریق یک دیوار (اگر این غلاف می تواند صحبت می کنید بچه ها) و راه رفتن پایین راهرو در یک ماه بسیار زیاد بود یک تلویزیون خراب قطار و آن را غیر ممکن بود به دور نگاه کنید.

در حال حاضر که شما scarfed که واقعیت نشان می دهد پایین که در آن به بعد ؟ از آن نظم بلند برای پیدا کردن چیزی است که می تواند پر کردن "عشق کور است" از درجه اعتبار ساقط اما شاید یکی از این چهار توصیه و ترفند را انجام دهد.

"ازدواج در نگاه اول" و "عشق کور است" می تواند هر دو باشد retitled "با غریبه ازدواج" (هر دو آنها می آیند از همان تولید تیم در جنبشی محتوای بنابراین این را حس می کند) اما از جایی که این افراد در "عشق کور است" را وادار به انتخاب غریبه آنها می خواهند به راه رفتن پایین راهرو با (یا خندق که روز) و "ازدواج در نگاه اول" شرکت کنندگان بسیار زیبا ورود به ازدواج ترتیب. این خیلی بیشتر از مدارک سری از واقعیت رقابت نشان می دهد پس از ازدواج بعد از عروسی و به آنها هشت هفته به تصمیم بگیرند که آیا آنها می خواهند به ماندن ازدواج کرده و یا طلاق گرفته است. گاهی اوقات آن را یک فاجعه کامل بود اما گاهی اوقات آن را در واقع کار می کند. یک دلیل وجود دارد این نشان شده است و در ده فصل است.
جریان در Hulu و Netflix

نگاهی به "عشق کور است" حذف غلاف, نگاهی به ازدواج کردن جدول و تا دمار از عوامل مانند 300 درصد و شما Netflix را دنبال کنید تا به واقعیت خود را نشان می دهد قدمت رسید. اگر شما به دنبال یک ظرف غذا "بیش از حد گرم که مسئولیت رسیدگی به" باید نقطه ضربه. آن را ویژگی های یک دسته از خاصیت جنسی تا مجرد پرتاب با هم در یک رفت و آمد مکرر که به اعتقاد آنها خواهید بود با صرف چند هفته آینده hooking تا آنجا که آنها می خواهند به تنها به یادگیری از طریق هوشمند بلندگو به نام لانا کمتر—که اگر آنها رابطه جنسی داشته و یا شرکت در هر نوع فعالیت جنسی پول کسر خواهد شد از جایزه بزرگ. بله دوستان این بازی. قسمت اول حتی ویژگی های یک "شمارش معکوس برای جنسیت, بان کی مون" بنابراین شما می دانید دقیقا چه شما در حال گرفتن به از شروع.
جریان در Netflix بکشد

اگر شما احساس خسته از بالا درام "عشق کور است" اما هنوز هم علاقه مند به مردم hooking up کنید "تراس خانه" یک واقعیت نشان می دهد شبیه به روزهای اولیه از "دنیای واقعی" است که در آن شش نفر زندگی می کنند در یک خانه با هم و ما سازمان دیده بان چه اتفاقی می افتد. معمولا بسیاری از قدمت اتفاق می افتد. این نشان می دهد که یک نفس هوای تازه در این گوشه ای از واقعیت های تلویزیون. آن را آرام و آهسته سوزاند اما شما به راحتی خودتان را معتاد. و است که می گویند "تراس خانه" ندارد سهم عادلانه خود را از درام و عاشقانه احساس وحشت و نگرانی—آن را فقط به خدمت کردن در یک مقدار آرامتر مد.
جریان در Netflix بکشد

به یاد داشته باشید که چگونه بی دست و پا و برخی از کسانی که در مکالمات اولیه در "عشق کور است" غلاف بود ؟ "دوستیابی در اطراف" است و مانند آن اما چهره به چهره. بنابراین شما می دانید مانند واقعی عادی دوستیابی. هر نیم ساعت قسمت شرح زیر است یک کسی می رود پنج تاریخ اول و سپس می توانید انتخاب کنید کسی که برای رفتن به یک تاریخ دوم با...یا نه اگر آنها نمی خواهند به. بله دوستان, آشنایی واقعیت را نشان می دهد می تواند این باشد که ساده و هنوز هم جاذب است. این قدمت نشان می دهد که refreshingly ساده و دور از همه مزخرف به دلیل آن را فقط سرگرم کننده به تماشای مردم عادی در جریان تاریخ است که احساس می کنم بر اساس واقعیت واقعی.
جریان در Netflix بکشدtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن