4 اتاق رختشویي, اشتباهات که ممکن است کاهش فروش خانه خود را

بنابراین شاید جایی که شما شستن و خشک کردن لباس های خود را دریافت نمی کند صدور صورت حساب بالا در پینترست. اما ا

توسط ELEMENTORSITE در 19 تیر 1399

بنابراین شاید جایی که شما شستن و خشک کردن لباس های خود را دریافت نمی کند صدور صورت حساب بالا در پینترست. اما اگر شما امیدوار به فروش خانه خود را به خریداران نمی خواهد تحت تاثیر قرار توسط یک خشکشویی منطقه که یک درهم و برهم آزادسازی زمین است. خوشبختانه راه های بسیاری وجود دارد به تسخیر درهم و برهمی و خود را به اتاق رختشویي, راه های جذاب تر و کاربردی حتی در ریزترین فضاهای. اتمام این هک برای حل مشترک, اتاق رختشویي, اجازه فراز.

وجود دارد به اندازه کافی ذخیره سازی

صاحب خانه را به درستی برنامه ریزی کردن لباس های شسته شده خود فضا را به بهترین استفاده از هر اینچ یادداشت امی عجیبی یک طراح داخلی در اسکاتسدیل, Ariz. بدون کابینت و قفسه بندی و یا قلاب خریداران بالقوه دیدن یک چیز: خانه خود را بیش از حد کوچک است.

هوشمند ثابت: شروع با نشان دادن خریداران وجود دارد مقدار زیادی از اتاق را با تشکر برای باز کردن قفسه بندی فوق را واشر و خشک کن.

"استفاده از شبیه-به دنبال سبد ترکه یا چوب کوتاه چوب جعبه یا سطل پلاستیکی برای ذخیره لازم رختشویی موارد" نشان می دهد عجیبی. "شسته و رفته به دنبال برچسب بر روی هر یک را به پیدا کردن همه چیز آسان و ایجاد احساس سفارش. فکر می کنم در مورد که در آن لباس ها را خورده و یا آویزان و ایجاد فضا برای این فعالیت ها است."

برای مثال قرار دادن در یک جمع طناب رخت یا کشویی قفسه برای خشک کردن و اضافه کردن یک میز آویزان بیش از ماشین آلات خود را. حتی اگر خود را stackable ماشین آلات در گنجه شما می توانید با حک کردن فضای ذخیره سازی اضافی با اضافه کردن یک باریک بکشید سبد خرید به خانه, صابون, spot remover و ورق کن.

در بودجه است ؟ Repurpose آنچه شما در حال حاضر در آشپزخانه شما و یا گاراژ نشان می دهد میا کالینز فيزيوپاتولوژی خانه و سرپا نگه داشتن سبک در فردریک Md.

"محکم ظروف شیشه ای و یا کوکی شیشه می توانید از فروشگاه های مواد شوینده و نرم کننده پارچه," او می گوید.

"یک کت دندانه دار کردن می تواند مفید به چسبیدن به چیزهایی که نمی توانند در خشک کن. امکانات بی پایان هستند; فقط دریافت خلاق و فکر می کنم در خارج از جعبه."

شما همچنین می توانید تبدیل به یک اتو کردن هیئت مدیره به حلق آویز قفسه با مصرف کردن پوشش و اضافه کردن S-قلاب زیر برای کیسه لباس های شسته شده. و یا استفاده از ضایعات چوب برای ساخت ساده سیستم عامل برای ماشین آلات خود را ایجاد مقدار-نیاز به ذخیره سازی cubbies زیر.

آن را مانند سیاه چال روشنایی

اگر شما انجام لباس های شسته شده در زیرزمین شانس فضای جمع را تیره و ناتمام گوشه ای است که باعث می شود قبل از درمان چمن لکه ها حتی بیشتر افسرده.

هوشمند ثابت: روشن تا چیز با جاری شدن سیل در اتاق با نور عجیبی نشان می دهد.

"اگر سقفی روشنایی ناکافی است با کمترین هزینه راه حل این است که بالاتر وات نور لامپ در طبیعی سفید و یا کمی گرم تن" او می گوید. "و یا خرید های جدید سقف ثابت در یک فروشگاه بزرگ جعبه که روابط در سبک نگارش با بقیه از خانه."

آن را فقط ساده ناخوشایند

"لباس های شسته شده است سرگرم کننده ترین چیزی که به انجام پس چرا فضا را به عنوان دعوت به عنوان امکان پذیر است ؟" او دلیل.

هوشمند ثابت: ارتقاء لباسها آلاچیق کابینت با قیمت ارزان و شاد کت رنگ و یا قرار داده تا پررنگ پوست و چوب backsplash.

"نگه داشتن چیزهای تک رنگ برای کمک به این فضا به نظر می رسد بیشتر سازمان یافته" توصیه کالینز.

ما آن را دریافت کنید; شما خود را منفجر تزئینات بودجه در مناطق اصلی زندگی و اتاق رختشویی کردم پایان کوتاه از چوب: این bare مطلوب و خسته کننده است.

هوشمند ثابت: برخی از سرگرم کننده با حلق آویز هنر عجیبی نشان می دهد.

"کراوات آن را در سبک با بقیه از خانه و پیدا کردن یک خوب چاپ قاب و یا نقل قول برای آویزان می گوید:" عجیبی.

یا قاب فرزندان خود را به نقاشی های رنگارنگ نشان می دهد کالینز. شما همچنین می توانید DIY مسیر با یک غریب پروژه هنر: طلسم از کلمه 'شستشو' با استفاده از یک کولاژ از عکس های خانوادگی و یا بچه ها را به خشکشویی-مضمون هنر با قلاب برای گم جوراب که ربوده شدند بین تخلیه و شستشو چرخه. "کمک به خریداران بالقوه خود احساس می کنید که این یک محل لذت بخش که در آن آنها حتی ممکن است مانند انجام لباس های شسته شده می گوید:" عجیبی.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن