4 روز پس از حمله در Handwara, Hizbul رئیس Riyaz Naikoo کشته

Hizbul مجاهدین را Riyaz Naikoo حال فضل Rs 12 لاخ بر روی سر خود راسرینگر: Riyaz Naikoo یکی از کشمیر را تحت تعقی

توسط ELEMENTORSITE در 17 اردیبهشت 1399

Hizbul مجاهدین را Riyaz Naikoo حال فضل Rs 12 لاخ بر روی سر خود را

سرینگر:

Riyaz Naikoo یکی از کشمیر را تحت تعقیب تروریست ها و فرمانده گروه تروریستی Hizbul مجاهدین کشته شد در طول یک برخورد در جامو و کشمیر را پولوما منطقه بود ،

Naikoo کشته شد طی یک عملیات ضد تروریستی انجام شده توسط ارتش و J&K پلیس در Beighpura منطقه جامو و کشمیر را پولوما منطقه.

این عملیات ها که یکی از سه جداگانه anti-terror عملیات راه اندازی در جنوب کشمیر منطقه است. دو تن دیگر از تروریست ها کشته شدند در دیگری روبرو می شوند در Sharshali روستای منطقه را Pampore منطقه است.

به عنوان روبرو می شوند که شامل Naikoo, 32, شروع در 9 هستم, خدمات اینترنت تلفن همراه بودند به حالت تعلیق در تمام 10 ولسوالی دره کشمیر است. دوم تروریستی اعتقاد به یک همدست Naikoo نیز کشته در برخورد.

Riyaz Naikoo که تا به حال فضل Rs 12 لاخ بر سر او بود و به عنوان یک هدف کلیدی برای هند هنگامی که او در زمان شارژ از Hizbul مجاهدین. با توجه به SP فقط پیشین مدیر کل J&K پلیس Naikoo بیشتر بود می خواستم تروریستی پس از سابق Hizbul رئیس Burhan ونی که کشته شد در یک برخورد در جولای 2016.

متولد در جنوب کشمیر منطقه Naikoo ریاضیات معلم مدرسه که شد یک تروریست در سال 2012. می خواستم در 11 ترور مربوط, موارد, او "رئیس عملیات در کشمیر" پس از مصرف بیش از Yaseen Ittoo بالا تروریستی کشته در برخورد در سپتامبر 2017.

Naikoo نقش کلیدی در استفاده از رسانه های اجتماعی به تلقین و جذب جوان کشمیری مردان به تروریسم به عنوان در هر مورد ، او همچنین در تعدادی از دیگر موارد از جمله کشتار ویژه افسران پلیس (SPOs) و threating J&K مقامات پلیس به استعفای.

یک سال 2017 اداره اطلاعات گزارش شرح داده شده Naikoo به عنوان "یکی از با تجربه ترین Hizbul فرماندهان" و "بسیار با تکنولوژی زرنگ و دانا" تروریستی که نقش تسهیل کننده و محرک است.

اوایل امروز J&K پلیس در توئیتر خود نوشت: "تماس با تاسیس سوم عملیات در Awantipur. بالا تروریستی فرمانده به دام افتاده است. تبادل آتش در. جزئیات باید به دنبال".

دقیقه زودتر پلیس در توئیتر خود نوشت: "سوم عملیات راه اندازی شده توسط Awantipur پلیس شب گذشته در یک ورودی خاص و بیش از حد در حال پیشرفت است در Beigpora Awantipora. افسران ارشد نظارت از شب گذشته".

طی ماه گذشته حداقل 22 نفر از اعضای نیروهای امنیتی کشور از جمله افسران ارتش کشته شده اند در دره کشمیر.

این ناگهانی سنبله در برخوردهای آینده در راستای نفوذ بسیار آموزش دیده تروریست ها از پاکستان به شمار عمده ای از چالش های امنیتی حتی به عنوان کشور مبارزه COVID-19 بحران است.

روز یکشنبه دو تن از افسران ارتش - یک سرهنگ و یک سرگرد - در میان پنج پرسنل امنیتی کشته در عمل در طول یک برخورد در Handwara در J&K را Kupwara منطقه. یک sub-بازرس و دو سرباز نیز جان خود را از دست.

در روز دوشنبه وجود دارد حمله به یک CRPF (مرکزی ذخیره نیروی پلیس) تیم در همان منطقه که منجر به سه پرسنل کشته شدن.

J&K پلیس گفته اند که سه تن جدا عملیات های ضد تروریستی راه اندازی شده است در جنوب کشمیر منطقه است. صبح امروز یک تروریست کشته شد طی یک عملیات مشترک توسط ارتش و پلیس است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن