35 سال بعد از 11 پلیس محکوم پر شور برای کشتن 'راجا'

دادگاه را تلفظ آن جمله فردابرجستهاین قتل که در فوریه 21, 1985 ایجاد طوفان سیاسی یک دادگاه در غرب تا ماتورا را

توسط ELEMENTORSITE در 31 تیر 1399
35 Years Later, 11 Cops Convicted For Sensational Killing Of A 'Raja'

دادگاه را تلفظ آن جمله فردا

برجسته

  • این قتل که در فوریه 21, 1985 ایجاد طوفان سیاسی
  • یک دادگاه در غرب تا ماتورا را تلفظ آن جمله فردا
  • موردی برای اولین بار شنیده ام در راجستان دادگاه بود اما معطوف به ماتورا
ماتورا:

یازده پلیس به اعدام محکوم شده است برای 1985 قتل Raja Man سینگ و پس عنوانی رئیس بهرتپور یک شاهزاده ایالت راجستان است. یک دادگاه در غرب, Uttar Pradesh را ماتورا که در آن مورد تا به حال شنیده شده برای دو دهه گذشته را تلفظ آن جمله فردا.

این قتل که در محل فوریه 21, 1985 ایجاد یک طوفان سیاسی در راجستان و در نهایت منجر به استعفای کنگره وزیر شیو Charan ماتور دو روز پس از حادثه.

در یک بیانیه Dushyant Singh, Raja Man سینگ نوه توصیف حوادثی که منجر به قتل است.

"در سال 1985 مجمع انتخابات در راجستان کنگره سابقه بازنشسته IAS افسر Brijendra سینگ در برابر Raja Man سینگ بود که رقابت به عنوان یک نامزد مستقل در Deeg حوزه" Dushyant سینگ در بیانیه ای گفت:.

"در آن زمان کنگره کارگران توهین به بهرتپور پرچم و این Raja Man سینگ بسیار عصبانی است. او سوار جیپ خود را به مرحله راه اندازی و سپس وزیر رالی و آسیب دیده یک هلی کوپتر به معنای حمل و نقل وزیر" بیانیه اضافه شده است.

تمام این اتفاق در فوریه 20.

روز بعد با توجه به بیانیه ای که Raja Man سینگ و دو نفر از همکاران خود را برای رفتن به ایستگاه پلیس محلی به تسلیم شدن آنها بر اخراج شدند توسط یک تیم پلیس به رهبری معاون سرپرست کان سینگ Bhati.

Raja Man سینگ و همکاران خود را در نقطه کشته شدند.

در میان کسانی که به اعدام محکوم شده امروز بود کان سینگ Bhati.

3oodo95

خانواده Raja Man سینگ

دو روز پس از Raja Man سینگ قتل شیو Charan ماتور و سپس کنگره وزیر استعفا داد.

در فوریه 28 اطلاع رسانی صادر شد برای یک نوبت به پرس و جو.

این مورد برای اولین بار شنیده ام در راجستان دادگاه بود اما معطوف به ماتورا در آموزش از دیوان عالی کشور است. آن را در زمان بیش از 1700 جلسات و 35 سال برای قضاوت به تلفظ می شود.

این پرونده دارای یک اتصال به بحران سیاسی در اطراف کنگره دولت در راجستان. Vishwendra سینگ یکی از 18 شورشی MLAs به سمت با Sachin خلبان در ماجراجویی با وزیر Ashok Gehlot است Raja Man سینگ برادرزاده.

آقای سینگ و دیگر شورشی MLA - Bhanwar لعل Sharma - باید هر دو معلق شده است از کنگره پس از حزب اتهامات آنها با توطئه بی جی پی در برابر آقای Gehlot. روز دوشنبه آقای سینگ شدت انتقاد کرد در کنگره دولت در دولت این ادعا را "قتل " دموکراسی".tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب