3 راه قرنطینه تقویم گوگل به من کمک کرد نگاهی کنترل از خانه من زندگی

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.در طول هف

توسط ELEMENTORSITE در 25 فروردین 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

در طول هفته اول ماه مارس شوهر من تا به حال جراحی آرنج بنابراین ما زندگی ناآشنا پناهگاه در محل زندگی زودتر از بسیاری از. سپس هنگامی که COVID-19 محدودیت در نهایت به شهر ما یک هفته بعد سطح اضطراب تنها افزایش یافته است. من متوجه شدم که با یک بیماری همه گیر بلندی, من می خواهم برای اضافه کردن مواد ضد عفونی کننده, مواد غذایی موجودی و بنابراین بسیاری از کارهای کوچک به ما میدهند ، آنها ممکن است به نظر می رسد تلاش های بزرگ به طور جداگانه اما با هم آنها طاقت فرسا است.

شما ببینید, من نفرت زندگی را بهم ریخته. من یکی از کسانی است که پاک به من راه رفتن با یک اتاق و من می توانم هر گونه درهم و برهمی بر روی میز کار. من و همسرم معمولا به اشتراک گذاری وظایف خانگی (او قطعا به طبخ در خانه ما) اما از آنجا که او را برای دو هفته قرنطینه من می دانستم که من تا به حال به انجام کاری برای کمک به سازماندهی جدید حجم کار.

پس از اولین آخر هفته از پناهگاه در محل و بیش از حد بسیاری از خرابی بعد تصمیم گرفتم برای مقابله با من, قرنطینه بهترین راه من می دانم که چگونه: یک تقویم گوگل با تکرار حوادث. من حرفه ای تقویم گوگل است که در حال حاضر یک رنگی رویای اجرا می شود که زندگی من, چرا من قرنطینه بیش از حد ؟

پس من نشستم یک شنبه ساخته شده یک لیست از چیزهایی که من در تلاش بود برای فکر کردن و انجام قرار گیرد و همه آنها را در تقویم.

بدون پایان پناهگاه در محل قابل رویت در افق این تقویم به من کمک انطباق با وضعیت من نمی توانم کنترل و ایجاد کمی بیشتر آرامش در خانواده است. در حالی که من نه خودم فشار به مولد بودن در طول قرنطینه (ما باید به خودمان!), داشتن یک ساختار به می دانم که زمانی که برای انجام آنچه من کمک می کند تا نگه داشتن اضطراب من کمی بیشتر در خلیج. در حالی که من می دانم که آنها به نظر می رسد مانند وظایف دنیوی—که به سفارش مواد غذایی انتخاب کنید تا من CSA re-up نسخه ضد عفونی کردن دستگیره های درب—این کمک می کند من احساس می کنم کمی بیشتر انسان در میان هرج و مرج است. و حالا که شوهر من است و دوباره به حالت عادی تقویم نیز به من کمک کرد ما تقسیم وظایف خانگی بین ما و جلوگیری از خرده دعوا در مورد تمیز کردن و یا پخت و پز.

من تقویم دارای سه بخش هر یک کوک به خانه های مختلف زندگی اولویت در حال حاضر:

سازماندهی ما عرضه مواد غذایی و برنامه غذایی

اولین کارهای من به تقویم اضافه شده بودند مواد غذایی مرتبط است. هر پنج شنبه من یک موجودی مواد غذایی در خانه و برای بررسی آنچه که ما نیاز به دوباره سهام (تمیز کردن وسایل و داروها, مواد غذایی, لوازم اداری, سگ و غذای گربه و اگر ما صادقانه تنقلات). اگر شما در حال تلاش در این خانه من نکته این است که انتخاب مواد غذایی خود را موجودی بعد بر اساس حجم کار شما; برای مثال من پنج شنبه ها در حال سبکتر جلسه بعد.

پس از آن نیز در روز پنج شنبه پس از, مواد غذایی موجودی من تنظیم قرار ملاقات ها را به یاد من به خرید هر خرده فروشی ملزومات آنلاین, جای من منظقه وانت سفارش با ما محله بازار و سفارش یک قرص نان از خمیر ترش نان از یک نانوایی محلی. به علاوه از آنجا که من در حال حاضر رفتن به خارج ما با استفاده از این روز به عنوان, را از روز است. من تماس بگیرید در صبح به جای من از سفارش با ما رستوران از انتخاب و آن را انتخاب کنید تا زیر بازار است که شب. همه از این است که مستند در تقویم بنابراین من لازم نیست به اختصاص فضای ذهنی به آن است.

مشغول نگه داشتن با کم و لمس صفحه اصلی پروژه ها

برنامه من این است که هنوز تقسیم کار روز و روز آخر هفته است. و در حالی که تعطیلات آخر هفته ما نیست پر شده با hangouts دیگر, من هنوز هم می خواستم به احساس کمی مولد بیش از آخر هفته. پس از دوم علاوه بر این به قرنطینه تقویم گوگل بود که برنامه ریزی یک سری از پروژه های آخر هفته که می تواند پنجه بدون در حال اجرا به فروشگاه.

ما نمی هر گونه عمده پروژه های خانه رفتن در این زمان ما به پایان رسید بازسازی آشپزخانه در ماه ژانویه اما ما باید یک دسته از وظایف سازمانی است که نیاز به پنجه. برای ایجاد پروژه من تقویم من راه می رفت در اطراف خانه و jotted همه چیز که نیاز به توجه. این لیست شامل:

این زمین بسیار مخربی پروژه توسط هر وسیله اما آنها در حال انجام وظایف است که ما در مورد فکر می کنم و پس از آن اغلب فراموش نکنید چرا که آنها نه یک اولویت است. گذشته از حیاط خلوت مواد که به من دستور داد برای تحویل از انبار خانه من تا به حال بسیاری از عناصر به پایان صفحه اصلی پروژه های در حال حاضر در صفحه اصلی.

پس من ساخته شده یک لیست من اضافه شده یک وظیفه هر شنبه به تقویم. این اجازه می دهد تا من به آرامش هنوز اما احساس انجام شده تا پایان روز است. آن را نیز قرار نیست فشاری بر من اگر من احساس می کنم بیش از حد انرژی در آن روز.

در روزهای یکشنبه من اضافه روال کارهای تمیز کردن—همان لیست کوچک از چیزهایی که من می خواهم به انجام یک بار در هفته. من ضد عفونی تمام, خانه, خلاء, تغییر bedsheets و دریافت ایمیل از صندوق پستی. پس ما بودن و آگاه تر از میکروب و ما نمی تواند یک تن از ایمیل من تنها به این ایمیل یک بار در هفته در حال حاضر. (صندوق پستی ما این است که مقدار زیادی به اندازه کافی بزرگ به آن رسیدگی بنابراین ما ایمیل حامل ندارد به مبارزه و یا از پست الکترونیکی در همه.)

به خاطر سپردن به فعال ماندن & متصل

آخرین بخش از تقویم ساده ترین و سر راست نگه داشتن من در بالای فعالیت های من اهداف تعیین روز برای هر یک اجتماعی-فاصله یک مایل راه رفتن در اطراف محله و یا یک برنامه-کمک در خانه تمرین. در تمرین روز من با استفاده از Peloton نرم افزار برای یوگا و یا کلاس های قلبی و Chromecast کلاس به تلویزیون در اتاق نشیمن. من همچنین اضافه کردن زوم ساعات خوش با دوستان به قرنطینه تقویم به عنوان من برنامه آنها است.

به عنوان یک نکته نهایی: من همیشه بر روی کامپیوتر و یا گوشی من اضافه شده ما قرنطینه تقویم گوگل به الکسا برای یادآوری. بدون توجه به آنچه من انجام می دهند در اطراف خانه الکسا مرا به یاد چه در آینده اگر من از او بپرسید.

در راه این قرنطینه تقویم به من کمک می کند تا مغز فضا و نگه داشتن احساسی پهنای باند کمی انعطاف پذیر تر از من نیست به نگرانی در مورد چیزهایی مانند زمانی که من آخرین ضد عفونی. روال دانستند چه کار می آید بعدی نیست حذف استرس از زندگی در این زمان از یک بیماری همه گیر اما آن را کمی قابل تحمل تر.is.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن