3 ابزار و 10 دقیقه همه شما نیاز به سکوت آزار دهنده Squeaks

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

برخی از کارهای خانه نیاز به توجه فوری: نشت پشت بام های مسدود توالت یا مخلوقات در دیوار. اما وجود دارد بسیاری از کارهای است که شما می توانید خاموش به ظاهر برای همیشه به خاطر آنها نمی شود هر گونه واقعی آسیب و خاموش کردن صدای جیر جیر درب یکی از آنها است. اما شما لازم نیست که برای مقابله با مزاحم shrieks و squeaks! این یکی ثابت است که طول می کشد فقط چند دقیقه برای ایجاد و باعث می شود یک لحظه تفاوت در راحتی از خانه خود را. در اینجا lowdown در این فوق العاده سریع و آسان تعمیر.

منابع شما نیاز به تعمیر درب جیر جیر

جهت نحوه سکوت جیر جیر درب

اسپری WD-40 به درب لولا. برگزاری نازل نزدیک به لولا برای جلوگیری از وارد شدن روغن بر روی درب و یا تر و تمیز.

پاک کردن هر میگذرد با استفاده از دستمال. خروج روغن روی درب و یا تر و تمیز می تواند گرد و غبار را جمع آوری تا شما خودتان را ذخیره کنید بعد از تمیز کردن.

3. کار روان کننده به لولا

باز کردن و بستن درب بارها و بارها برای کمک به کار روان کننده به لولا. اسپری دوباره اگر لازم است.

4. بررسی درب برای هر پین های شل

اگر هر یک از لولا و پین های شل, شما نقطه آنها را در حالی که اسپری بر روی روان است. سست پین می تواند درب را به تدریج در خود را دارد. اگر هر یک از پین های شل هستند ضربه بزنید و آنها را به محل با یک چکش کوچک.

چگونه به رفع یک جیر جیر درب

که همه به آن وجود دارد! فقط با سه ابزار شما می توانید دست کشیدن squeaks در کمتر از 10 دقیقه است. عبور از این مورد خود را به انجام لیست و شادی کردن در خانه خود را تازه کشف شده سکوت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو