3 چیزهایی که به انجام اگر 2020 خرد خود را Homebuying رویاهای

اگر شما شروع سال جدید با آرزوی خرید خانه شما در حال حاضر ممکن است به خودتان پیدا کنید با تغییر برنامه در میان

توسط ELEMENTORSITE در 31 خرداد 1399

اگر شما شروع سال جدید با آرزوی خرید خانه شما در حال حاضر ممکن است به خودتان پیدا کنید با تغییر برنامه در میان هرج و مرج 2020. با تشکر از coronavirus همه گیر بسیاری از جنبه های زندگی ما تبدیل شده است که وارونه و مسکونی بازار املاک و بدون استثنا است.

بیکاری گسترده و عدم قطعیت در مورد آینده را متوقف کرده اند و بسیاری از می تواند خریداران در آهنگ های خود را. اگر این ویروس به پرتاب یک آچار را به homebuying برنامه های شما ممکن است به سمت چپ سوال که چه باید بکنید بعد.

قبل از اینکه شما پرتاب در حوله و در نظر گرفتن اهداف خود را شستشو شما ابتدا باید بدانید که هر گونه احساسات منفی شما احساس کاملا عادی و حتی انتظار می رود.

دکتر Sanam حافظ شهر نیویورک مبتنی بر اعصاب و عضو هیات علمی در دانشگاه کلمبیا می گوید که چه شما در حال تجربه در پی یک ناامیدی بزرگ مانند این است که یک فرم از غم و اندوه.

"در طول این بیماری همه گیر است که غم و اندوه بیش از داشتن برای به تعویق انداختن و یا آشکار از دست دادن این فرصت را به خرید خانه اول خود را توسط مرکب استرس خطرات بهداشتی در سراسر کشور بی ثباتی مالی و شغلی و عدم قطعیت و انزوای اجتماعی از کسانی که ما در مورد" حافظ می گوید.

اما این بدان معنا نیست که شما مجبور به رها کردن. بر خلاف حافظ توصیه می کند که در برابر سختی, شما باید تلاش برای تمرکز بر روی شما عزیزان سلامت و ایمنی در حالی که باقی مانده در مورد آینده خوشبین. "شمارش نعمت خود را به ما امید برای آینده ای بهتر و یاد بگیرند برای انطباق با وضعیت فعلی ما" او توصیه می کند.

اگر 2020 خرد خود را homebuying رویاها در اینجا سه چیز شما می توانید برای خودتان انتخاب کنید تا گرد و غبار خود را خاموش و تصور آینده ای روشن تر.

واقعا تجدید نظر در شیوه زندگی خود را

وقت اضافی گیر خریداری شده شما ممکن است یک برکت و رحمت در لباس مبدل. گسترده اثرات این ویروس باعث شده است بسیاری از مردم را به تجدید نظر در اولویت های خود را که ممکن است تغییر آنچه آنها دنبال آن هستید در یک خانه.

"مردم به پله و با توجه به آنچه برای آنها مهم است و خانواده های آنها و در نظر من فکر کردن در مورد زندگی در یک راه عمیق می گوید:" پریسا M. افخمی از واربورگ ملک.

افخمی توصیه homebuyers بالقوه استفاده از این زمان به یک نگاهی از نزدیک در خود نیاز دارد و می خواهد از لحاظ فضا و محل رفت و آمد و دیگر عوامل که تاثیر خود را در خرید خانه.

شما ممکن است پیدا کردن که از دست دادن شغل و یا تجدید تعهد به صرف چند وقت با کیفیت با خانواده اتحادش را تغییر ویژگی های شما ارزش در یک خانه.

"برخی از اولویت های ما در حال شنیدن بیشتر از برای کوچکتر ساختمان و یا یک با بیش از یک آسانسور اجتماعی را حفظ فاصله و یا یک فضا که می تواند حک شده به دفتر خانه همانطور که بیشتر مردم از خانه کار می گوید:" افخمی.

واقعا هم به اطمینان حاصل شود که شما خرید یک خانه است که متناسب با نیازهای جدید خود را به واقعیت است.

امکان استفاده از نرخ پایین

برای کسانی که به اندازه کافی خوش شانس به در امان است عمده تغییرات در وضعیت مالی خود را, این در واقع ممکن است یک زمان ایده آل برای خرید.

"برای مردمی که هنوز هم یک درآمد پایدار وارد این بیماری همه گیر با امور مالی خود را در شکل بزرگ و غیر معمول عدم قطعیت در مورد آینده مالی خود را از لحاظ تاریخی کم نرخ وام مسکن می تواند آن را زمان خوبی برای خرید یک خانه در حال حاضر می گوید:" Andy Taylor, مدیر کل امتیاز اعتباری صفحه اصلی.

او اشاره می کند که خانه قیمت کاهش یافت به درجه ای برخی از پیش بینی در شروع این ویروس که وضعیت شما بستگی دارد به مقدار زیادی در بازار محلی خود را.

"در برخی از شهرها آن باقی مانده است یک فروشنده در بازار به دلیل عرضه کم است propping تا قیمت" او می گوید. "اعتباری سرنوشت ما همچنین شاهد افزایش وام خرید برنامه های کاربردی نشان می دهد آینده نگر homebuyers هنوز هم که خرید اشتها."

به یاد داشته باشید که این هم بگذرد

دوران سختی می توان آن را دشوار است به یاد داشته باشید که آنها نمی خواهد آخرین برای همیشه لطفا برای. حتی اگر خود را homebuying برنامه های قرار داده شد در برگزاری این بدان معنا نیست که شما هرگز وجود دارد.

"لازم نیست خودتان را سرزنش" توصیه روان و گواهی مربی زندگی آشا درنگ. "این بیماری همه گیر است که فراتر از کنترل کسی. اما آن را نیز به طور موقت ، به خودتان یادآوری کنید که."

او نشان می دهد لیست موفقیت های خود را تا کنون و در نظر گرفتن زمان برای تعمیق قدردانی خود را برای همه چیز شما باید حتی اگر این لیست هنوز شامل یک صفحه اصلی به تماس خود را.

"آیا نمی دهد تا در رویا," او می گوید. "این رویایی است که به سادگی در خود نگه دارد."

این احساسات است که تکرار آن در صنعت املاک و مستغلات بیش از حد. عامل املاک و مستغلات و نویسنده "املاک و مستغلات انقلاب" دن Rochon اشاره می کند که حتی در زمان بحران مردم همچنان به خرید و فروش خانه.

او می گوید که حتی در دوران رکود بزرگ او هنوز هم در حال کار برای کمک به مردم در خرید و فروش و او توصیه می کند که اگر زندگی خود و شرایط مالی اجازه می دهد هیچ چیز نباید شما را از homebuying رویاهای حتی در طول این غیر معمول و زمان به چالش کشیدن.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن