3 لاخ کرور وام برای MSMEs به احتمال زیاد دولت ممکن است در پرداخت حقوق و دستمزد: منابع

هر ثبت نام MSME ممکن است واجد شرایط برای 20 درصد اضافی وام منابع می گویند.

دهلی نو:

دولت ممکن است به پرداخت سه ماه حقوق کارمندان از کوچک و متوسط کسب و کار برخورد با کروناویروس و ماه از مستند, منابع روز چهارشنبه گفت:. همچنین این برنامه برای تضمین به Rs 3 لاخ کرور وام به MSMEs یا میکرو, شرکت های کوچک و متوسط برای کمک به آنها جزر و مد بیش از این ویروس در بحران است.

در روز سه شنبه ساعت مودی اعلام کرد Rs 20 lakh کرور روپیه – معادل 10 درصد از هند تولید ناخالص داخلی — در اقدامات مالی و پولی برای راه اندازی مجدد یک اقتصاد بروز 50 روز تعطیلی صنایع و دیگر فعالیت های اقتصادی برای اطمینان اجتماعی فاصله و جلوگیری از گسترش COVID-19.

منابع گفت: از ماه آوریل تا ژوئن دستمزد کارکنان از MSMEs ممکن است از پرداخت کارکنان دولت در شرکت بیمه خود تامین مالی سلامت بیمه طرح در دولت است که اجباری برای کارکنان کسب درآمد به Rs 21,000 روپیه در ماه است.

دولت نیز ممکن است پرداخت کارکنان سهم صندوق اندیش برای کسانی که در MSME بخش کسانی که در قرعه کشی تا 30000 تومان در ماه است. این محدودیت در حال حاضر 15,000 تومان. این هزینه دولت های اضافی 5,000 تومان کرور.

جزئیات تایید در دسترس خواهد بود تنها زمانی که وزیر دارایی Nirmala Sitharaman آدرس رسانه ها در 4 بعد از ظهر امروز برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات از بسته های اعلام شده توسط نخست وزیر.

یک سال توقف در بازپرداخت وام برای MSMEs نیز ممکن است یکی از طرح های پیشنهادی در نظر گرفته می شود.

شرکت های کوچک ممکن است واجد شرایط برای قرض اضافی 20 درصد از اعتبار خود را محدودیت منابع گفت.

دولت نیز ممکن است کمک به صنايع کوچک و متوسط در وام با پرداخت سهم مورد علاقه و یا داشتن وام بازسازی.

کسب و کارهای کوچک شده اند بدترین آمار مستند با فعالیت های خود را از آمدن به توقف است. برخی از 10 کرور کارگران در معدن و ساخت و ساز و تولید و خدمات بخش شده اند در سمت چپ بیکاری با توجه به این مستند با توجه به گزارش های مختلف.

صدها نفر از هزاران نفر از پول نقد گرسنگی کسب و کارهای کوچک یا معوق و یا خود را قطع کرد دستمزد کارگران در این ماه می گویند صنعتگران و رهبران اتحادیه. هند تولید کنندگان سازمان (AIMO)- صنعت بدن به نمایندگی از برخی از 100,000 تولید کنندگان کوچک – گفت: در ماه گذشته که بیش از دو سوم از اعضای آن در مواجهه با مشکلات در پرداخت حقوق.

چند متحده نوشته شده بود به دولت اجازه می دهد تا استفاده از وجوه جمع آوری شده تحت کارکنان دولت و صندوق بیمه برای پوشش دستمزد و یا حداقل بخشی از آن را برای مستند دوره است.

این ESIC بودجه که 31,000 تومان کرور روپیه در حال حاضر ارائه جبران خسارت به صورت نقدی تا سه ماه از بیکاری است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>