27 خیره کننده مینیمالیستی اتاق نشیمن که ثابت کند کمتر می توان بهترین

مینیمالیسم محبوب بوده است در حالی که برای در حال حاضر—Pinterest اشباع شده است با پراکنده اما شیک اتاق و من مطمئن هستم که چند فوقالعاده شیک نمونه هایی ظهور کرده اند تا خود را Instagram خوراک. به طور معمول شما می خواهم انتظار یک روند مانند این به موم و افول اما مینیمالیسم ثابت کرده است که چگونه سازگار می توان آن را در jibing با انواع تزئینات سبک و اتاق.

مینیمالیسم خود ریشه در اصل رهایی از زندگی خود را از درهم و برهمی و با تمرکز بر زندگی ساده عادت, از جمله به طور مداوم ترتیب فضایی خود را به چند معنی دار موارد به جای به طور مداوم جمع آوری چیزهای بیشتر. این فلسفه طراحی نیز لولا پس از تمیز کننده پایدار تر و کارآمد تر راه زندگی و عملکرد. وقتی که می آید به فضای داخلی شما متوجه خواهید شد که اکثر مینیمالیستی اتاق قابلیت سایه سفید یا فندک خنثی و متناظر با این پالت های تزئینی لهجه ها و مبلمان نیز بدون چربی نسبت به رام تر تن, بیش از حد. اشکال و سایه ها را تمیز و صاف و شما نمی خواهد پیدا کردن درهم و برهمی و یا مقادیر بیش از حد رشد. این حال گفت:, نور, خیس, کاملا مرتب مینیمالیسم شما ممکن است به دیدن استفاده می شود تبدیل شده است بیشتر از یک بوم رنگ برای برخی از.

شما به احتمال زیاد نمی خواهد پیدا کردن چیزی شبیه به یک houndstooth نیمکت و یا پشته در پشته از کتاب ها در یک اتاق نشیمن مینیمالیستی اما در حال حاضر شما ممکن است یک رنگ روشن در اینجا وجود دارد و یا چند کم رنگ الگوهای در حال اضافه در قالب یک فرش و یا پرتاب بالش. در حالی که این فضا ممکن است به دنبال کتاب درسی کلاسیک تعریف مینیمالیسم, آنها هنوز هم نگه دارید و بر روی مهم اصول این فلسفه طراحی—تمیز و درهم و برهمی زندگی ساده.
آیا اتاق نشیمن شما کوچک است یا بزرگ شما می توانید به عنوان بسیاری از مینیمالیستی احساس به عنوان شما را مشاهده کنید مناسب. رو گرد کرده ام تا مجموعه ای از مینیمالیستی اتاق نشیمن است که بستم علاقه خود را و الهام بخش شما را به آزمون آب های ساده زندگی است.

1. فقط شخصی مبانی

در حالی که همه چیز در این اتاق نیویورک است که دقیقا آنچه شما می خواهم در پیدا کردن معمولی اتاق نشیمن صندلی, نیمکت, TV, لامپ و…. شما می توانید بگویید که هر قطعه عمدا سرپرستی می کند و شخصیت به اتاق بدون اینکه با صدای بلند و یا رنگارنگ است. Faux گورخر فرش منطقه نیز سرگرم کننده لمسی است که هنوز هم کار می کند در این, مینیمالیستی, طرح پس از آن اساسا هنوز هم پایبند به یک کلاسیک سیاه و سفید رنگ.

2. روستایی در دیدار مینیمالیسم

مینیمالیسم گاهی اوقات رپ بد برای دنبال استریل اما این سبک نیست و صرفا مادی و معنوی برای همه-سفید سرد فاصله است. وجود دارد مقدار زیادی از مینیمالیستی اتاق نشیمن که احساس گرم و نرم. مورد در نقطه: این بارسلونا اتاق نشیمن. اگر شما ترکیب بافت و اضافه کردن چند, طبیعی, لمس به اتاق خود احساس کلی خواهد بود گرم و استقبال حتی اگر اتاق خود را پذیرای فضای خالی تنها با چند کلید مبلمان و جزئیات.

این unintrusive پاپ رنگ از تلفن همراه در این شیک والنسیا در خانه است به عنوان مثال کامل از نحوه استفاده از سایه روشن مطابق با مینیمالیستی اصول است. گرم بخشد چوب لهجه نیز مفید در ساخت این فضای خاکستری احساس می کنم کمی بیشتر راحت واسوده بدون از دست دادن سادگی آن است.

4. نور-خیس مینیمالیستی اتاق نشیمن

یک چند نیز قرار داده شده الگوها و گیاهان با کمک این دوست داشتنی بروکلین اتاق نشیمن خود را حفظ تعادل بین کالی سرد و بسیار معروف جنسیت آشپزخانه ساده است. هنگامی که شما پایه و اساس خود را در اتاق نشیمن با مبلمان شما می توانید ساخت دکور طرح از وجود اضافه کردن کوچک لمس شخصی به مینیمالیسم کار را برای فضای خود را.

نگاه هیچ بیشتر از این شهر خانه برای اثبات که شما می توانید با استفاده از عمق رنگ های تیره و هنوز هم به اتاق مینیمالیستی پرنیان. کلید نیست overfilling فضای خود را با مبلمان و نگه داشتن اشکال ساده است. در مورد این فضای زرق و برق دار صابونی میز قهوه تبدیل به قطعه بیانیه قطعا یا ضرری ندارد.

6. فوق العاده مرتب مینیمالیستی اتاق نشیمن

در فضاهای بزرگتر, بسیاری از مردم را مرعوب فضای سفید کنید و سعی کنید برای تزئین هر اینچ مربع است اما این حرفه ای سازمان ویرجینیا صفحه اصلی نشان می دهد که این لازم نیست. سرگرم کننده انحنا اشکال از لامپ و بالش و میز و صندلی و ارائه مقدار زیادی از شخصیت به این فضا در حق خود.

7. بازی با نسبت

دستکاری فضای منفی به عنوان دیده می شود در این هلندی اتاق نشیمن نشان میدهد چگونه مینیمالیسم می تواند دورترین چیز از خسته کننده. این فعل و انفعال کوچک شومینه کوچک cuckoo clock, تلویزیون کوچک و قاب پوستر ایجاد تن از علاقه بصری در حالی که همچنین دادن اتاق نشیمن یک بیت از یک گالری هنری پرنیان.

(اعتبار تصویر: کهربا داخلی)

8. بافت سنگین مینیمالیستی اتاق نشیمن

وجود دارد هیچ چیز خسته کننده در این فضا طراحی شده توسط LA-بر اساس شرکت کهربا داخلی. هر چند به ظاهر ساده و در فضای پر از فتنه به لطف بیش از حد از بافت—همه چیز از خاکی چرم و خز faux به nubby کتانی و زنده لبه چوب است.

طراح آیلین کاترین بوید شناخته شده است برای او بیشتر است-بیشتر رویکرد وقتی که می آید به رنگ اما در این فضا حداقل او با ظرافت و شکل به جای یک هماهنگی رنگ. اندکی منحنی مبل و پیچیده پالت ترک کوچک دیگری را می خواهید.

10. کالی-سرد اتاق نشیمن مینیمالیستی

فرم و ساختار بودند این اصول راهنما در این خنثی صفحه اصلی مونتاژ توسط طراح جسیکا Helgerson. او باهوش اجرای محافل در سراسر اتاق نگه داشتن چشم در حرکت ثابت در حالی که مکمل بافت التماس به لمس می باشد.

11. مینیمالیسم با الگوهای

کنتراست بازی است که در نقطه ای در این خانه طراحی شده توسط برایان Paquette. کاملا لمسی دیوار آجری مجموعه صحنه را برای آن نرمتر همتایان مانند مخمل خواب دار, مبل, نرم چوب میز قهوه و براق برنج لهجه اثبات این است که یک اتاق ساده نیز می تواند احساس کاملا لایه لایه و پر جنب و جوش.

12. اتاق نشیمن مینیمالیستی با بیانیه جسورانه قطعات

بچه ها از همسر تصمیم گرفتند برای حفظ مشخصات پایین در هنگام شکل دادن این حداقل اتاق نشیمن. با نگه داشتن صندلی های مختلف ارتفاع در حدود همان سطح چشم فضا دعوت کرده است و نزد خطوط باز هستند. یک واحد بزرگتر از اندازه آینه تنها دیوار دکور مورد نیاز است.

13. فوق العاده روح, حداقل, اتاق نشیمن

در اینجا یک راه برای ساختن یک دیواره اتاق نگاه کنید به مراتب بیشتر هدفمند: رنگ اندود گچ و سیمان و سایر جزئیات معماری (مانند شومینه در این اتاق توسط استودیو DB) نور خاکستری به ایجاد فقط به اندازه کافی کنتراست به نگه داشتن چیزهای جالب (و اکو کسانی که انتخاب رنگ در طول انتخاب مبلمان و دکور). فقط با دو روش ساده رنگ این تیم طراحی ساخته شده و تاثیر بسیار.

14. آرام کردن فضای زندگی با یک چلپ چلوپ از رنگ

در نگاه اول این اتاق نشیمن توسط استودیو شیوه زندگی (که در طراحی خانه برای بازیگر هیلاری داف) لزوما به عنوان “حداقل” اما دوباره نگاه کنید و شما خواهید دید که وجود ندارد در واقع چیزهای زیادی در اینجا. تنها با چند کلید مبلمان و روشنایی شما می توانید کاملا طراحی داستان با حداقل کرک.

15. مسدود شده رنگ اتاق نشیمن

هنگامی که آن را به ایجاد این فضای زندگی, طراح, اشلی داریل نگهداری آن ساده اما پانچ آن را با فکری هنر و کمی از رنگ مسدود کردن. سفید پوسته از فضای ارائه شده کامل مرحله که قاتل مخمل آبی مبل و سیاه و سفید و سبز و آبی کتاب خود را ایجاد کنید بیانیه ای در مجاورت قفسه بندی واحد.

گاهی اوقات یک تن در-تن اتاق می تواند حتی جالب تر از یک فضا با یک میلیون چیز در رفتن در این اتاق طراحی شده توسط براد فورد. ظریف خود را صرف خنثی نگه داشتن چشم خود را به طور مداوم مشغول اند و در ابتدا برای کشف.

17. سرد اتاق نشیمن مینیمالیستی

برای یک فضا است که حداقل رنگ های زیادی وجود دارد به بحث در مورد! نیویورک طراح ساشا Bikoff درخشان بافته سرد تقریبا یخی پالت است که هنوز هم بسیار دعوت و پر از بی بافت و مجسمه عجایب.

18. مینیمالیستی اتاق نشیمن در فضای باز

هنگامی که شما یک نمایش شبیه به این که نیاز به بیش از یک جایی برای نشستن و این همه ، سان فرانسیسکو طراح نیکول, هولیس به وضوح موافق به عنوان او نگه داشته این اتاق ساده و unstuffy به اجازه مناظر فراموش سنگین زیبایی بلند کردن اجسام.

19. طلاکاری فضای مینیمالیستی

در حالی که شما ممکن است فکر “صبر کنید و در این اتاق نیست از راه دور حداقل” (و شما کاملا اشتباه) وجود دارد این است که درس آموخته از گریر طراحی داخلی یک فضای حداقل: همه شما واقعا نیاز است یک عنصر را به یک اتاق از ظریف به جسارت. نوار دور برگ طلا و دیوار و شما از سمت چپ با یک عزیزم, اتاق آفتاب / پاسیو.

20. تجمل و لامسه اتاق نشیمن

ساختار بود نام بازی را در این بسیار معروف جنسیت آشپزخانه-سبک زندگی فضای اتاق طراحی شده توسط جنوب فلوریدا شرکت اولیویا o’bryan (برجسته در Luxe Interiors + Design پالم بیچ). زاویه سمت راست روی مبل و صندلی بازو کاملا در خط با خطی معماری و سپس tufted نیمکت پرتاب سرگرم کننده برای جنبش و کنتراست.

21. چوب-لادن اتاق نشیمن

پا بازی = قوی! این کارآمد از فضا طراحی شده توسط Austin کلر Zinnecker همه چیز در مورد ظهور پاها, ترک همه چیز نشسته اما احساس آرامش در چوب سفید.

22. سیاه و سفید مینیمالیستی فضا

بنت Leifer نشان می دهد که چگونه سرد این است که به میدان در این زرق و برق دار منهتن اتاق نشیمن که در آن زاویه ها چیزی جز خسته کننده است. لمس برنج جلا آشنایی سرد ’70s پرنیان به در غیر این صورت تک رنگ فضا.

23. ساده و تیز اتاق نشیمن

مقایسه کردن اما کامل: طراح بنیامین Vandiver ثابت کند که این مقدار از مسائل در یک اتاق اما کیفیت قطعات است که تاثیر.

24. زیبایی بژ اتاق نشیمن

تن در تن در تن بود البته از اقدامات داخلی تیم M. Elle برای جمع آوری این فضای آرام. در حالی که پر از سالم کمک از دکور یک توجه داشته باشید پالت نگه می دارد چیزهای ساده بر روی چشم.

25. اتاق نشیمن با ترشح سبز

بی سر و صدا اوترخت آپارتمان سارا و سان است که ترک پراکنده و شاید حداقل ترین از تمام اتاق ها در این لیست اما به نوعی—به لطف برخی از گیاهان سبز و پارچه—آن را هنوز هم احساس گرم و دعوت.

26. خمیده و هندسی مینیمالیستی اتاق نشیمن

کج, نقطه, مفصل گردنده و نوسانی—جنبش نیروی محرکه در این جنی نوریس طراحی فضا.

چه چیز دیگری می کند یک اتاق زندگی می کنند واقعا باید جدا از یک جفت مبل های بزرگتر از اندازه به غرق در پایان یک روز طولانی? با توجه به این قاتل فضای طراحی شده توسط جوانان فورد نه خیلی زیاد!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im