25 فراتر از آن-درخشان ورودی و راهرو, تزئین, ایده های

مهم نیست که اگر شما زندگی می کنند در یک آپارتمان و یا یک آپارتمان در حومه, entryway است که اغلب یکی از مهمترین

توسط ELEMENTORSITE در 6 مرداد 1399

مهم نیست که اگر شما زندگی می کنند در یک آپارتمان و یا یک آپارتمان در حومه, entryway است که اغلب یکی از مهمترین و مورد استفاده قرارگرفته اتاق در یک خانه یا در راه است. مطمئن شوید که شما ورودی یا راهرو ممکن است ارائه یک فضای انتقالی از خارج از منزل به داخل اما معمولا به اندازه کافی بزرگ را به جا کامل طرح از مبلمان و لوازم جانبی.

باور کنید یا نه هر چند ورود خود را و یا راهرو هنوز هم مقدار زیادی از پتانسیل طراحی. شما فقط نیاز به یاد بگیرند که چگونه به سبک این فضا به نفع خود استفاده کنید. برای کمک به شما در تلاش کردم تا گرد باهوش ترین راهرو تزئینات ایده های من تا کنون دیده ام—که حق همیشه. از رنگ و گیاهان به همه چیز را در میان شما ملزم به پیدا کردن یک ایده در اینجا است که می تواند کار را برای فضای خود را.

1. ایجاد یک بیانیه با آینه

جعلی می خواهید راه خود را به یک بزرگ تر راهرو ؟ همه شما نیاز به یک سطح منعکس کننده. "اضافه کردن یک آینه در انتهای یک راهرو باریک را به طور معمول فضای تاریک احساس سبک تر و بزرگتر می گوید:" Liana تامسون یک لوازم جانبی توسعه محصولات در دکور خانه, خرده فروش EQ3. نشانه از این حومه نشینی با اضافه کردن یک آینه مدور به ترکیب خود را. این گزینه باعث می شود یک قشنگ مجسمه بیانیه بدون قریب به اتفاق بقیه فضا.

از نو خلق کردن نگاه از این مدرن, لوئیزیانا, خانه رعیتی در خانه خود را توسط خود را پوشش دیواره های سالن در shiplap. "نه تنها shiplap فضا نگاه بیشتر مهم و ویژه, اما آن را نیز می افزاید دوام می گوید:" طراح میشل Gerson. "اضافه کردن shiplap به دیوار سرد است راه را برای ایجاد راهرو احساس می کنم مثل یک فرمت از طراحی خانه." عملی و فضا-راه کارآمد برای بسته بندی در سبک ؟ تراشه و جوانا Gaines خواهد قطعا تایید کند.

3. خود را تکرار وسایل نور

اگر شما می خواهید را به یک باریک ورود برخی از pizazz خود را انتخاب تجهیزات روشنایی با مراقبت. "علاوه بر این از sconces ارائه تکرار و بهره بصری در حالی که همچنین تنظیم تن پس از ورود می گوید:" لورن طراح نلسون. "Sconces ارائه روشنایی محیط است که بسیار بیشتر دعوت از احتیاج قوطی (بسیار شبیه به اثر شمع در روز)." یک پوشش می تواند محل خود را و مقدار زیادی از شخصیت. در این شهر نیویورک اجاره انباشته هندسی ثابت oozes از مدرسه هنر دکو زرق و برق و به مهمانان یک اشاره از آنچه دکور این است که در بقیه از خانه.

صحبت از نور شما همیشه می توانید مرسی از بازدید کنندگان با اضافه کردن یک بیانیه آویز به سالن انتظار شما. در این جذاب انگلیسی خانه ای آویز آشنایی رسمی به دنبال راهرو سرد ساحلی لبه.

اگر شما چند اضافی کلاه و کیف در دست گرفتن برخی از "سبک" از گنجه خود را حلق آویز چند قطعه در ورود خود را به عنوان دیده می شود در این شهرستان نارنجی مبتنی بر گهواره. نه تنها این گزینه اضافه کردن برخی از بافت به دیوار خود را, اما شما همچنین می خواهید کمتر به احتمال زیاد به ترک بدون این قطعه کلیدی که شما سر درب!

هنگامی که در شک, سرمایه گذاری در چند رول تصویر زمینه برای این به طور معمول فضای کوچک است. "این که آیا شما انتخاب کردن برای پررنگ نگاه کاشی و یا شما در حال جستجو برای یک ظریف به سختی وجود دارد, طراحی, متحرک تصویر زمینه است یک راه عالی برای اضافه کردن تاثیر بزرگ در یک فضای کوچک مانند بدون قریب به اتفاق آن می گوید:" الیزابت ریس بنیانگذار پوشش دیوار شرکت تعقیب کاغذ. طراح داخلی ایزابل مولر به راهرو از لس آنجلس اجاره استعداد دراماتیک با یک ببر وحشی, الگوی, اما شما قطعا می توانید انتخاب کنید چیزی خنثی صورتی که بیشتر سبک خود را.

7. ایجاد ذخیره سازی با یک کنسول

فقط به خاطر نوشته های بدنام کوچک معنا نیست که شما نمی توانید مناسب در برخی از مبلمان. "من همیشه استفاده از راهرو به عنوان یک محل فرود می گوید:" طراح سارا ویلسون صاحب Chansaerae طرح است. "راه اندازی یک جدول که در آن شما می توانید با خالی کردن به عنوان شما می آیند." باریک کنسول مانند یک دیده می شود در این بارسلونا در خانه ارائه می دهد برخی از ذخیره سازی اضافی و نگه می دارد در فضایی از احساس بیش از حد استریل—که برنده-برنده در کتاب من است.

8. نگه داشتن کنسول خود را روشن

در حالی که باریک کنسول جدول می توانید آمپر تا یک مطلب همیشه وجود دارد خطر که آن را به فضایی خود را کوچک احساس به هم ریخته. دریافت بهترین از هر دو جهان با یک شفاف جدول. "اگر شما یک راهرو است که به نظر می رسد به اندازه کافی گسترده برای کنسول جدول انتخاب کردن برای یک نازک بنفش یکی می گوید:" الساندرا چوب, طراحی داخلی, متخصص در Modsy یک e-شرکت طراحی. این اجازه خواهد داد که نور را از خود عبور و نگه داشتن خود را در راهرو احساس باز و قابل دسترس در حالی که هنوز به شما یک نقطه به رها کردن کلید." این Brooklyn Heights صفحه اصلی طول می کشد و این پاک سازی به حداکثر توسط لغزش یک سبد بافته شده در زیر جدول.

خود را به نوبه خود ادعا سالن و یا ورود به یک موزه شایسته شاهکار با ایجاد یک گالری دیوار. "من دوست دارم زمانی که من دیدن راهرو مورد استفاده برای نمایش یک مجموعه کامل از هنر" چوب سهام. "این به ظاهر کوچک در فضا می تواند در خانه یک تن از هنر و تبدیل شدن به یک گذرگاه الهام بخش است." با هنر تا آنجا که چشم کار می کند, کیت بی بی (آرکانزاس) را حداکثری سالن ثابت می کند این نقطه و یک چیزی اما خسته کننده راه به تن هنگامی که شما وارد خانه اش.

به خود راهرو برخی از درخواست تجدید نظر زیر پا با فرش. در حالی که یک دونده را بسته پانچ, من عاشق چگونه این نیواورلئان خانه با بهره گیری از مجموعه ای از دو فهرست فرش. های مختلف و الگوهای ارائه بصری بهره اما شبیه پالت رنگ حفظ نگاه منسجم. حتی اگر شما لازم نیست که مقدار زیادی از اتاق را برای مبلمان شما قطعا می توانید جلو و یک فرش کوچک.

11. اولویت بندی میآید رنگ

گاهی اوقات یک کمی از رنگ است فقط آنچه را که طراحی دکتر دستور داد. "نقاشی سقف یک راه سرگرم کننده برای اضافه کردن ابعاد به یک راهرو می گوید:" طراح جینی مک دونالد. "آن را به رسم چشم و آهنگسازی فضا است." به جای استفاده از یک رنگ در نظر بگیرید ایجاد سرد ombré اثر با چندین رنگ به عنوان دیده می شود در این بارسلونا فضای فوق. نتیجه ؟ یک راهرو شما در واقع می خواهید به ماندن در داخل و اطراف نگاه کنید و نه فقط از طریق تصویب.

معلوم نقاشی با رنگ های تیره می کند که قدرت پردازش آن—به ویژه هنگامی که تزئینات ورود خود را و یا سالن. "شما همچنین می توانید رنگ سقف و دیوارها در یک مودی رنگ و بازی با این واقعیت است که راهرو تاریک است" مک دونالد می گوید. "نقاشی رنگ آن سفید و به خصوص اگر آن است که هیچ نور طبیعی در واقع می تواند آن را بیشتر احساس غم انگیز به عنوان سفید است چیزی به گزاف گویی کردن. بازی به تاریکی آن را احساس گرم و نرم است." در لری لمانت و مونته Weiss, مو, ساحل, آپارتمان, شما می توانید ببینید که این اصل در بازی که در آن آنها را در آغوش عمیق آبی رنگ دیوار خود را برای پنجره راهرو اما مربوط است که تاریکی با نارنجی چراغ های آویز و ترد و سفید تر و تمیز.

13. سعی کنید رنگها درمان

اگر سبک خود را کج بیشتر حداکثر شما می توانید به نوبه خود تا حجم در یک راهرو کوچک با مورد علاقه خود را پر رنگ در همه جا اعمال می شود اما طبقه. "ما واقعا دوست تک راهرو در حال حاضر و آنها لازم نیست که خسته کننده می گوید:" طراحان Janelle هیوز و Kim R. Williams, co-صاحبان KJ طراحی و ملات یک ظاهر طراحی شده. "نه تنها آنها ارائه فرصت را به بازی با, بافت, وقتی که درست انجام شود می توانید آنها را جایگزین نیاز به سرمایه گذاری وجوه در دیوار هنر است که می تواند گران." در اسکاتلند فضای امی Shirlaw دو برابر کردن پوشش سالن در یک سایه ای از بیانیه ای آبی سیر—نقاشی سقف و تمیز دیوار و درب برای ایجاد یک پیله مانند احاطه اثر سمت راست زمانی که شما برای اولین بار وارد خانه است.

14. پایان آن را با قفسه های شناور

به دنبال جایی برای نگه داشتن پست الکترونیکی خود را و یا کلید آپارتمان? اضافه کردن برخی از دیوار سازی را به سالن. "شناور قفسه می تواند یک گزینه خوب اگر شما گسترده تر راهرو که می تواند با استفاده از برخی از مقدار مورد نیاز و عمق pizazz می گوید:" طراح Breegan جین. "آنها می تواند کاربردی بدون در نظر گرفتن هر گونه فضای طبقه." نه تنها این ترفند فضا کارآمد اما این یک پروژه DIY که می تواند انجام شود در یک ساعت. استفاده از کهربا Guyton کوچک ییلاقی در بالا به عنوان الهام بخش خود را.

15. لایه در ذخیره سازی نردبان

اگر فقط به فکر حفاری سوراخ به دیوار خود را باعث می شود شما عصبی است که شما از دست دادن خود را در امنیت سپرده ناب نردبان مانند قفسه بندی واحد در برابر دیوار خود را به جای. نه تنها نردبان در این بارسلونا خانه تور مساوی زیبا و عملی, اما آن را نیز از IKEA!

فضای کوچک ساکنان توجه داشته باشید! اگر شما می خواهید به حک کردن یک "entryway" از بقیه از خانه خود را, جعلی, رد پای آن توسط تخمگذار پایین برخی از کاشی. این اسکاندیناوی پناهگاه ناخن این ایده با یک بازی سرگرم کننده از طرح های چهل تکه چوب است که به منسجم پالت رنگ. زندگی در اجاره ؟ شما می توانید با پوست و چوب کاشی کن یا موقت کاشی وینیل.

یک راهرو با جذاب گوشه یا سوله? قرار دادن آن ساخته شده است-ins به خوبی استفاده با ایجاد یک shelfie پر از شخصیت است. با یک کاکتوس, رنگارنگ, کتاب و به طور جدی قابل توجه کبریت کتابی مجموعه, من نمی تواند کمک کند اما لبخند هر زمان که من به این نگاه بسیار معروف جنسیت آشپزخانه-الهام گرفته از فضا.

نشانه از این انتاریو بر اساس واحه و اضافه کردن یک نیمکت برای تان هال. نه تنها یک قطعه شبیه به این را تا حداقل فضا اما نیز ارائه می دهد یک محل مناسب برای قرار دادن در کفش خود را و یا رها کردن کیسه های خود را.

مشتاق گیاه پدر و مادر خواهد شد بسیاری در مورد "گیاهی دکتر" هیلتون کارتر بالتیمور اقامت. او از 1000 فوت مربع صفحه اصلی ویژگی های بیش از 200 گیاهان—از جمله یک راهرو با انتشار دیوار. پیش بروید و خود را در آغوش سبز نما با کپی کردن این نگاه است.

اگر شما می خواهید را به دیوار خود را برخی از عشق اما نه آماده برای ارتکاب به یک گالری کامل دیوار اضافه کردن چند پرده. من عاشق جفت ساده حلق آویز در این Philadelphia پد. نه تنها می توانید این ترفند به دیوار خود را بسیار مورد نیاز بافت و بهره بصری فرش نیز می تواند اعتصاب تعادل بین ظریف و بیانیه اگر شما را انتخاب کنید و آنها را با دقت.

کلید طراحی ادراک ورودی یا راهرو است که ساخت بسیاری از معماری شما. این سوئدی فضا ندارد بیانیه روشنایی از غریب wallpaper اما علاوه بر این از چند گیاهان و سفال قطعات به پنجره باعث می شود تا جذابیت در غیر این صورت نسبتا آرام ،

22. در آغوش لهجه دیوار

اضافه کردن دیوار تکیه ممکن است یکی از قدیمی ترین ترفندها در طراحی کتاب; با این حال, این هنوز هم یک راه جامد به صنوبر تا خود را در راهرو یا entryway. متقاعد لهجه دیوار در حال بازی کردن ؟ اتمام سرد جایگزین از این فیلم بالا. این تضاد بین رنگ صورتی و سیاه رنگ باعث می شود یک بیانیه بدون نیاز به بیش از حد تزئینات.

اگر شما به دنبال یک راه آسان را به پایان باریک سالن احساس می کنید کمتر به خوبیناگهانی اضافه کردن یک جور غرور جدول. در این قشنگ فیلادلفیا پد یک میز کوچک و خز faux مدفوع بدهد و این در غیر این صورت استریل فضای سرگرم کننده و احساس گرم و نرم. به علاوه این نوع از راه اندازی دو می تواند به عنوان یک میز هنگامی که شما کار از خانه.

تماس همه bookworms: اگر شما به دنبال یک راه جدید برای فروشگاه های مورد علاقه خود را می خواند و اضافه کردن برخی از مربع قفسه های خود را به entryway. پایین پرتاب cubbies دیده می شود در این خانه کارولینای شمالی می تواند نگه دارید بسیاری بدون اینکه فضا ظاهر به هم ریخته. شما همیشه می توانید در برخی از سبد و سطل بیش از حد اگر شما می خواهید برخی از پوشش ذخیره سازی در اینجا بیش از حد.

سریعترین و ساده ترین راه برای صنوبر تا ورود خود را? رنگ داخل درب جلو خود را جسورانه رنگ. هنگامی که یک زن و شوهر با استفاده از این ترفند در شهر نیویورک آپارتمان آنها به پایان رسید تا با یک unapologetically شیک لحظه—که آیا آنها در حال آمدن است یا رفتن.

Kelsey The College Bromo

نویسندگان

Kelsey the college bromo نیویورک-بر اساس شیوه زندگی ویرایشگر و نویسنده است. او نوشته است برای نشریات مانند وال استریت ژورنال, Business Insider, Wallpaper.com New York Magazine, و بیشتر.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب