24 ساعت تناسب اندام وزن ورشکستگی به عنوان coronavirus هل تناسب اندام صنعت به آستانه

یک مشتری با این نسخهها کار در یک 24 ساعته مرکز تناسب اندام در جولای 31, 2012 در سان فرانسیسکو کالیفرنیا است.جا

توسط ELEMENTORSITE در 31 فروردین 1399

یک مشتری با این نسخهها کار در یک 24 ساعته مرکز تناسب اندام در جولای 31, 2012 در سان فرانسیسکو کالیفرنیا است.

جاستین سالیوان

بدنسازی زنجیره ای 24 ساعت تناسب اندام در حال همکاری با مشاوران در بانک سرمایه گذاری Lazard و حقوقی ویل Gotshal & Manges به وزن گزینه ها از جمله ورشکستگی است که می تواند به عنوان به زودی به عنوان چند ماه آینده مردم آشنا با این موضوع بگویید CNBC.

زنجیره ای است که دست و پنجه نرم کردن با بدهی های سنگین بار رو به وخامت عملکرد و یک بیماری همه گیر کوروناویروس که مجبور به تعطیل آن بیش از 400 باشگاه است. اواسط قیمت تناسب اندام استودیو در حال حاضر در تلاش برای رقابت در برابر حق بیمه رقبا مانند اعتدال و ارزان تر از رقبای مانند سیاره تناسب اندام.

اعتبار آژانس رتبه بندی مودی به تازگی کاهش داد و زنجیره ای بیش از نگرانی های اطراف آن "منفی عضویت در روند بسیار بالا-بهره بار منفی و جریان نقدی آزاد قبل از شیوع کروناویروس و همچنین نزدیک شدن به سررسید به ارائه انعطاف پذیری محدود به مدیریت از طریق بحران است."

این یک $837 میلیون وام مدت با یک به اصطلاح سرچشمه بلوغ در مارس سال 2022 و 500 میلیون دلار در نا امن یادداشت های بلوغ در ژوئن 2022 اگر بیش از یک پنجم آن نکات برجسته باقی می ماند.

سان رامون مستقر در کالیفرنیا 24 ساعت تناسب اندام تا به حال حدود 1.5 میلیارد دلار فروش در سال 2019 و کمتر از 1 میلیون دلار پول نقد با توجه به مودی. آن است که کنترل AEA سرمایه گذاران به دست آورد که آن را از طریق 1.8 میلیارد مقابله با تناسب اندام, سرمایه همکاران و انتاریو معلمان برنامه ریزی بازنشستگی در سال 2014.

افرادی که نخواست نامش فاش شود به این دلیل که اطلاعات محرمانه هشدار داد که ورشکستگی قطعی نشده و هنوز هم ممکن است اجتناب شود. سخنران برای Lazard و ویل Gotshal & Manges و همچنین 24 ساعت تناسب اندام نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر. AEA کاهش یافته است به نظر.

ورزشگاه های زنجیره ای یکی از تناسب اندام بسیاری از شرکت هایی که تحت فشار بوده است پس از متحده دستور داده به آنها نزدیک درهای خود را برای کمک به جلوگیری از گسترش بیشتر ویروس. 24 ساعت تناسب اندام در ماه مارس اعلام کرد 16 آن بسته شدن تمام آن باشگاه بعد از تصدیق این تعطیلی ممکن است آخرین بار برای "مدت زمان طولانی" با توجه به کوروناویروس.

آن است گفت: این امر تعلیق عضویت billings موثر در این هفته اگر آن را قادر به بازگشایی آن باشگاه است.

ورزشگاه زنجیره مبارزات در حال سمبل گسترده تر چالش ها و پرسش های صنعت تناسب اندام باید چهره. حتی پس از ورزشگاه بازگشایی نصب بیکاری ممکن است قطع اشتها برای هزینه های اضافی مانند عضویت در بدنسازی. وجود دارد باقی می ماند سوال که چگونه بسیاری از مردم خواهد بود و راحت کار کردن در یک محیط شلوغ.

"ما نیاز به محدود کردن فعالیت های داخلی که صرفا تفریحی به خصوص کسانی که در آن وجود دارد بسیاری از سطوح مشترک است که می تواند آلوده شود" گفت: سابق FDA کمیسر دکتر اسکات Gottlieb. "بارها و ورزشگاه سقوط مستقیما در این رده است."

تناسب اندام بسیاری از زنجیره های به دنبال ارائه در صفحه اصلی گزینه های در طول همه گیر اما مشخص نیست که چگونه بسیاری قادر خواهد بود به تولید درآمد از این گزینه ها در یک مقیاس بزرگ به اندازه کافی برای جبران آنچه که ممکن است به طور دائم از دست داد عضویت در باشگاه.

به امید تامین کمک های مالی این صنعت به شدت لابی آن تلاش ها در ماه های اخیر, استخدام های متعدد سی شرکت. گروه تجارت بین المللی سلامت راکت & Sportsclub ارتباط است فشار برای گسترش واجد شرایط زیر کسب و کار کوچک برنامه کسب و کار بیمه وقفه و اجاره امداد.

این صنعت را به ثمر رساند پیروزی هفته گذشته زمانی که دولت گفت: ورزشگاه خواهد بود در میان اولین برای بازگشایی کسب و کار در فاز 3 طرح ارائه ورزشگاه "را به رعایت دقیق فاصله فیزیکی و بهداشت پروتکل." تصمیم به باز کردن ورزشگاه قبل از مدرسه به عنوان بخشی از طرح مطرح شده برخی ابرو. مغلوب ساختن پیشی جستن دعوت کرده است تعدادی از عالی رتبه مدیران به توصیه او در برنامه ریزی برای بازگشایی ایالات متحده کسب و کار از جمله شرکت های مرتبط' استفان راس که دارای اعتدال.

یک ضربه به باشگاه صنعت می آید به عنوان سهام خصوصی سرمایه گذاران باید پول ریخت به فضا به دنبال استفاده از روندهای اخیر در سلامت است. آنها همچنین به دنبال پیدا کردن یک صنعت جدید به سرمایه گذاری در خرده فروشی شده است roiled. TPG رشد به دست آورد و بحران تناسب اندام در سال گذشته; L Catterton سهام در روح چرخه صاحب اعتدال; شمال پایتخت همکاران صاحب SLT بری را Bootcamp و مارک های دیگر است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن