2 هفته بیشتر از COVID-19 مستند اما بخش هایی از هند به باز کردن

این کشور قرار داده شده است تحت مستند از مارس 25

دهلی نو:

در سراسر کشور coronavirus مستند تمدید خواهد شد بیش از دو هفته پس از مه 4 دولت گفت: امروز با اشاره به دستاوردهای قابل توجهی از شش هفته shutdown در هند مبارزه به سرعت گسترش COVID-19.

گسترش این مستند برای بار دوم به وزارت خانه اعلام کرد دستورالعمل جدید بر اساس علامت گذاری کشور به قرمز (hotspot) و سبز و نارنجی مناطق.

در حالی که وجود خواهد داشت قابل توجهی تسهیلات در مناطق سبز و نارنجی, مناطق, برخی از ممنوعیت اعمال خواهد شد در سراسر کشور بدون در نظر گرفتن درجه بندی.

سفر های ریلی مترو و دولت درون جنبش جاده باقی خواهد ماند ممنوع به جز اگر مجاز توسط MHA

مدارس و دیگر مراکز آموزشی و موسسات آموزشی; خدمات هتل از جمله هتل ها و رستوران ها; سینما, سالن مراکز, مراکز خرید ورزشگاه و مجتمع ورزشی نیز اقامت بسته است.

اجتماعی, سیاسی, فرهنگی و مذهبی در مجالس و مکان های عبادت را نیز سر نیست در حال حاضر.

جنبش مردم توسط ریلی و جاده ای اجازه خواهد داشت برای انتخاب اهداف و مقاصد مجاز توسط وزارت می گویند دستورالعمل.

دولت مجاز قطار ویژه به مهاجران سرگردان در سراسر کشور خود را به خانه متحده است.

دستورالعمل جدید می گویند: “برای رفاه و ایمنی” از مردم و جنبش و برای همه غیر ضروری فعالیت های ممنوع خواهد شد بین 7 ساعت و 7 هستم.

قوانین مانند بخش 144 که ممنوعیت اجتماعات بزرگ استفاده می شود برای به اجرا درآوردن این.

در تمام مناطق افراد بالاتر از 65 سال سن افراد با شرکت morbidities زنان باردار و کودکان زیر 10 خواهد در خانه بماند, به جز برای اهداف ضروری.

از بیمار بخش (OPDs) و کلینیک های پزشکی باید مجاز به فعالیت در همه زمینه ها اما مهار مناطق با اجتماعی فاصله هنجارها و سایر اقدامات احتیاطی.

هیچ فعالیت اجازه خواهد داشت در مهار مناطق به جز ضروری ترین حرکت وجود خواهد داشت و نظارت و خانه به خانه چک وجود دارد.

تمام محصولات ترافیک اجازه خواهد داشت در بین کشورهای بدون عبور می کند.

در “مناطق قرمز” که دارای بیشترین تعداد COVID-19 موارد چرخه rickshaws و خودکار rickshaws; تاکسی و تاکسی aggregators; درون منطقه ای و بین منطقه اتوبوس; باربر و مغازه ها و چشمه های معدنی و سالن های بسته باقی خواهد ماند.

اتومبیل با حداکثر دو نفر علاوه بر راننده و دو چرخ با یک تک سوار اجازه خواهد داشت در مناطق قرمز.

واحدهای تولیدی از کالاهای ضروری مانند دارو و تجهیزات پزشکی آن سخت افزار و گونی صنعت خواهد بود با اجازه مبهوت تغییرات اجتماعی و فاصله.

فعالیت های ساخت و ساز در مناطق شهری شده اند محدود به کارگران در سایت موجود نیست در آورده از خارج و ساخت پروژه های انرژی تجدیدپذیر.

مستقل (تک) مغازه های محله (مستعمره) مغازه ها و فروشگاه ها در مجتمع های مسکونی مجاز به باز باقی می ماند در مناطق شهری اعم از ضروری و یا غیر ضروری کالا.

در مناطق قرمز, e-commerce اجازه خواهد داشت فقط برای کالاهای اساسی. دفاتر خصوصی می تواند تا 33 درصد قدرت با بقیه کار از خانه.

در مناطق صنعتی و فعالیت های ساخت و ساز مواد غذایی-واحد پردازش و آجر کوره های مجاز; همه مغازه ها به جز در مراکز خرید خواهد شد مجاز است. فعالیت های کشاورزی شده اند مجاز است.

بانک های غیر بانکی در تامین مالی شرکت ها (NBFCs) بیمه و بازار سرمایه فعالیت و اعتباری تعاونی جوامع است. خدمات عمومی مثل آب و برق در برق و آب و فاضلاب مدیریت مواد زائد ارتباطات از راه دور و اینترنت باز باقی خواهد ماند و پیک و خدمات پستی خواهد بود و مجاز به کار گیرند.

رسانه های چاپی و الکترونیکی آن و آن را فعال کنید, خدمات, اطلاعات و تماس با مراکز ذخیره سازی سرد و انبارداری خدمات امنیتی خصوصی و خدمات مدیریت امکانات و خدمات ارائه شده توسط خود افراد شاغل مانند لوله کش و برق اجازه خواهد داشت (نه آرایشگران).

در نارنجی مناطق تاکسی و تاکسی aggregators مجاز خواهد بود با یک راننده و یک مسافر. بین منطقه حرکت افراد و وسایل نقلیه اجازه خواهد داشت به صورت مجاز فعالیت های تنها.

اتومبیل می تواند دو مسافر علاوه بر راننده و ترک سوار سوار اجازه خواهد داشت بر روی دو چرخ.

در مناطق سبز همه فعالیت ها را دوباره باز به جز کسانی که ممنوع در سراسر کشور است. اما در این مناطق و اتوبوس می تواند با تا حد 50 درصد گنجایش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>