2 آتش نشان در بر داشت مرده در نزدیکی آسام چاه نفت Ops به مبارزه با حریق در

آسام چاه نفت آتش: نفت هند با مسئولیت محدود شناخته آتش پس از نشت گاز به مدت 14 روزگواتی: دو آتش نشان از نفت هند

توسط ELEMENTORSITE در 21 خرداد 1399

آسام چاه نفت آتش: نفت هند با مسئولیت محدود شناخته آتش پس از نشت گاز به مدت 14 روز

گواتی:

دو آتش نشان از نفت هند با مسئولیت محدود که گم شده بود پیدا شد مرده در یک تالاب در نزدیکی محل یک چاه نفت آتش در آسام مقامات امروز گفت. این روغن به خوبی در بالا آسام را تینسوکیا منطقه شده است که نشت گاز از 14 روز از آتش در روز سه شنبه. آتش آنقدر شدید است که می تواند دیده می شود از آنجا که 10 متر دور.

"بدن آنها بهبود از یک تالاب در نزدیکی محل. پریما نظر می رسد که آنها شروع به پریدن در آب و غرق به عنوان وجود دارد بدون علامت سوختگی. علت دقیق خواهد بود مسلم را تنها پس از یک پس از مرگ" نفت هند سخنگوی Tridiv Hazarika گفت: خبرگزاری پرس تراست هند.

به گفته مقامات آتش شده موجود در 1.5-متر شعاع اطراف محل حادثه اما هنوز هم سوزش به عنوان چاه نفت در ادامه به خوراک گاز است.

نیروی هوایی هند است که در آتش نشانی عملیات در حالی که ارتش کمک NDRF و مقامات محلی در امداد و کار پس از دولت درخواست شده برای کمک به. این منطقه شده است محاصره توسط نیروهای شبه نظامی.

نفت هند روز سه شنبه گفت: به خوبی آتش در حالی که عملیات پاکسازی شدند در جریان است. این شرکت در بیانیه ای گفت: وجود تظاهرات در اطراف نشت گاز از این سایت و تمام نفت هند ONGC (نفت و گاز شرکت) تیم شده اند تخلیه.

کارشناسان میگویند که در پرواز از سنگاپور را در حدود چهار هفته کاملا درپوش چاه منابع گفت.

ملی در واکنش به این فاجعه نیروی (NDRF) شده است مستقر در منطقه پس از نشت گاز و مقامات بالای آسام نیز بررسی وضعیت.

چاه نفت در Baghjan تینسوکیا, 500 متر از اصلی شهر گواتی حال فوران چاه نفت در تاریخ 27 مه شده است و نشت گاز پس باعث آسیب به منطقه تالاب ها و تنوع زیستی.

تصاویر به اشتراک گذاشته شده توسط ساکنان در رسانه های اجتماعی نشان می دهد میعانات گازی واریز در Maguri Beel تالاب لاشه در معرض خطر این Gangetic دلفین ها و دیگر آبزیان زندگی شناور در Dibru-Saikhowa پارک ملی به سختی 3 کیلومتر از میدان نفتی.

شاليزار برکه ها و تالاب ها در مجاور روستاهای شده اند آلوده و تهدید در حال رشد است و با گذشت هر روز. چند کوچک تولید کنندگان چای در این منطقه شکایت کرده اند در مورد لایه هایی از گاز و میعانات گازی در خود باغ چای.

برخی از 6000 نفر زندگی می کنند در یک تا 1.5 متر شعاع گاز تولید خوب بوده است تخلیه شده و قرار داده شده در تسکین اردوگاه. نفت هند اعلام کرده است کمک های مالی از 30000 تومان به هر خانوار.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن