17 راه های کوچک به صرف پول کمتر در دکور خانه این سال

می گویند شما بوده ام به صرف زمان بیشتری را در خانه این سال کتمان حقیقت خواهد بود. شما احتمالا تا به حال نیاز ب

توسط ELEMENTORSITE در 1 مرداد 1399

می گویند شما بوده ام به صرف زمان بیشتری را در خانه این سال کتمان حقیقت خواهد بود. شما احتمالا تا به حال نیاز به پر لانه خود را بیش از حد معمول چه که با شاد هنری و یا اضافی houseplant (یا شش).

اما چگونه می تواند شما را در خانه خود احساس بیشتر شبیه به خانه در حالی که هنوز هم چسبیده به بودجه خود را ؟ ما خواسته کارشناسان خانه به صورت غیر منتظره راه هایی برای صرفه جویی در دکور خانه این سال است. در اینجا 17 از بهترین راهنمایی.

1. رشد گیاهان از بریده

صرفه جویی سبز در سبز با گیاهانی که از بریده نشان می دهد Jordana ساندرز مجوز املاک و مستغلات فروشنده در Triplemint در شهر نیویورک است. "Philodendrons بزرگ را دکور شده به دلیل رشد آنها از بریده که بدان معنی است که شما می توانید چندین گیاهان از یک" او می گوید. "رشد آنها در آب آنها نمی نیاز به خاک آنها به سرعت رشد می کنند و آنها بسیار آسان برای زنده نگه داشتن داخل خانه. آنها نگاه زیبا در یک شیشه یا سرامیک گلدان."

2. پیدا کردن زمینی در فروشگاه دلار

چند تزئینی گلدان سرامیکی از مراکز باغ به راحتی می توانید حلقه تا $100. به جای تینا هافمن یک طراح و خانه و باغ بلاگر در گلخانه, استودیو, نشان می دهد, خرید ارزان wastebaskets در فروشگاه دلار برای استفاده به عنوان خانه گلدان گیاه. مته یک سوراخ در پایین (یا یک چکش به ناخن و فشار با نوک انگشت) برای زهکشی و قرار دادن یک فروشگاه صرفه جویی بشقاب سالاد تحت آن ، اگر شما می خواهید به آن را یک گام بیشتر, شما می توانید آنها را به رنگ.

خرید گل هر هفته ممکن است عملی شود. اما یک ترفند خانه دکور و فضای داخلی متخصص Adele Beiny سوگند است که با استفاده از خشک florals یا گیاهی. سایت های مانند Bloomist فروش خشک ساقه ها از جمله انواع نخل و برگ اسطوخودوس و سرگرم کننده دیگر florals که شما می توانید در گلدان. بسیاری از محلی گل در حال حاضر ارائه ترتیبات گل خشک شده که برای آخرین ماه Beiny می گوید.

4. سوئیچ سخت افزاری در مبلمان خود را

"یک ترفند ساده من همیشه دوست داشتم انجام خرید دانه یا تکه های بزرگتر از کمتر از گران قیمت خرده فروشان مانند IKEA یا Allmodern.com و تغییر سخت افزار" Beiny می گوید. فروشگاه های بهبود خانه حمل سرگرم کننده انواع سخت افزار, او می گوید: و CB2 بزرگ دستگیره و دستگیره و می کشد. "ساده کشو دستگیره تغییر تبدیل نگاه یک قطعه برای زمان بسیار کمی و پول" او ظروف.

بررسی روزنامه های محلی خود را برای فروش املاک و مستغلات در منطقه خود را نشان می دهد کایرا شولتز, مالک و مدیر طراح در KSDesigns در فلگستفف آریزونا. برخی از آنها حتی پیشنهاد آنلاین, او می گوید. در اینجا برخی از راهنمایی برای فروشگاه فروش املاک و مانند یک حرفه ای. (نکته: شما می توانید مذاکره).

6. فروشگاه صرفه جویی بیش از حد

به نظر می رسد ما در حال ورود به عصر طلایی صرفه جویی, خرید, که به معنی محلی خود حسن نیت یا thrift shop یک منبع بزرگ برای آثار هنری شمع دارندگان و سرامیک شولتز می گوید. "من در بر داشت بسیاری از فهرست به دنبال قاب هنر قطعه است که به یک گالری دیواری التقاطی boho احساس," او می گوید. به علاوه بسیاری از thrifted مبلمان است که در حال حاضر مونتاژ بنابراین شما نمی خواهد که به عرق بیش از هر گیج کننده دستورالعمل. در اینجا شش بهترین چیز مستاجرها می توانید نمره در مغازه های صرفه جویی.

"Unframed بوم هنر زیبا به نظر می رسد و باعث می شود یک بیانیه و شما نیازی به پرداخت هزینه برای فریم می گوید:" ساندرز. پوستر بزرگ نیز می تواند دستور داد و چاپ آنلاین برای زیر $50. "کلید در اینجا به مطمئن شوید که آن را به اندازه کافی بزرگ به واقع پر کردن دیوار و نصب شده در راه است که به نظر می رسد عمدی," او می گوید. برای مثال یونجه کلیپ های روستایی و شیک و یک راه عالی برای جلوگیری از فریم هزینه های او می گوید:.

8. سرمایه گذاری در قفسه بندی عمودی

به جای خرید بیشتر دکور منظمی نمایش گذاشتن آنچه که شما در حال حاضر خود را با خرید برخی از براق عمودی قفسه بندی نشان می دهد ساندرز. "قفسه بندی می شود قطعه هنر با هنرمندانه چیده کتاب کشاورزان و گلدان."

9. تزئین با سوغاتی

با سفر بیشتر در خود نگه دارد در حال حاضر, در حال حاضر زمان مناسبی برای آوردن برخی از مورد علاقه خود را خاطرات تعطیلات به خانه خود را. سعی کنید فریم کارت پستال نشان می دهد سارا Rathner یک امور مالی شخصی متخصص در NerdWallet. دفعه بعد که شما انجام سفر باشد در lookout برای آثار هنری محلی در خیابان جشنواره و یا جالب خرده ریز از محلی متعلق به مغازه های او نشان می دهد.

10. نگه داشتن چشم در محدود کردن

گاهی کاملا خوب مبلمان سمت چپ خارج برای گرفتن Rathner می گوید. "چند سال پیش که من پیدا کردم دو چوب جداول پایان با لهجه های طلا که فقط نیاز پایگاه های میخ پشت در و بوده و برای تزئین اتاق نشیمن من همیشه از" او می گوید. Curbsides در شهرهای goldmines به خصوص در حرکت کردن زمان او می گوید:.

11. مغازه در پایان فصل

حتی اگر یک محصول خاص نیست و بسیار فصلی مانند یک گلدان—بسیاری از خرده فروشان عرضه و فروش در پایان فصل به اتاق را برای محصولات جدید است که در آینده می گوید: پس انداز و خرید متخصص Andrea Woroch. "اما شما قطعا می توانید انتظار بزرگترین صرفه جویی در کسانی که فصلی دکور موارد مانند, هوای آزاد, فانوس یا پاسیو فرش در طول روز کارگر/پایان تابستان که در آن شما می توانید گیر تا 60 درصد خاموش," او می گوید.

12. فروشگاه دست دوم بازار

وجود دارد بسیاری از بازار محلی که در آن شما می توانید فهرست بی پایان دوم معاملات Woroch می گوید. مکان هایی مانند Facebook بازار و OfferUp مکان های بزرگ به دنبال دکور خانه به خصوص به عنوان افراد مقیاس در فروش گاراژ در میان Coronavirus او می گوید. "هنگامی که خرید از طریق این سایت شما باید قدرت بیشتری به مذاکره هم انجام نمی شود ترس به چانه زدن اگر شما احساس می کنید قیمت کمی بالا" او توصیه می کند.

13. سوال در مورد مدل طبقه

در تغییر فصول خرده فروشان اغلب مایل به فروش اقلام کردن کف عمیقا در نرخ تخفیف می گوید: کلودیا هدایت مدیر عامل شرکت Rentid صفحه اصلی خدمات طراحی برای اجاره. هنگامی که آن را امن برای انجام این کار شما باید همچنین فروشگاه رسانه های او نشان می دهد. بسیاری از فروشگاه ها از جمله CB2, West Elm, حتی ترمیم سخت افزار باید رسانه ها هدایت می گوید.

14. اضافه کردن جسورانه لهجه خود را به ملافه

دوباره انجام رختخواب خود می تواند گران هنگامی که شما عامل هزینه جدید, پوشش لحاف ملافه بالش و بالش های تزئینی. به جای رفتن را از تمام کردن سعی کنید با اضافه کردن لوازم جانبی رنگارنگ نشان می دهد کارین خورشید نساجی طراح و بنیانگذار جرثقیل & سایبان. حتی یک بیانیه بافت پرتاب بالش یا روشن پرتاب در خنثی ملافه می تواند کمک به رسیدن به یک نگاه تازه در اتاق خواب خود را, او می گوید.

15. به مبلمان خود را زندگی دوم

16. با دقت اشاره کردن محل خود را کانونی دیوار

و جلب توجه به آن را نشان می دهد Abby Skwiat با ابیگیل هیدن طراحی داخلی. هر اتاق دارای یک فاصله کانونی دیوار این که آیا آن را به دیوار تلویزیون در اتاق نشیمن و یا دیوار تخت است و در مقابل در اتاق خواب. آن را برخی از شخصیت Skiway نشان می دهد, با آن نقاشی رنگ لهجه و یا استفاده از تصویر. با تمرکز و سرمایه گذاری روی فقط یک دیوار شما می توانید اضافه کردن مقدار زیادی از شخصیت به فضای خود را, او می گوید.

خرید کتاب قطور hardback جدید و یا استفاده می شود. سپس ضایعات گرد و غبار کت و پشته آنها را بر روی یک میز یا یک قفسه Skiway می گوید. شما دریافت می کنید یک لحظه سرپرستی نگاه به علاوه همیشه داشتن چیزی به عنوان خوانده شده در این نزدیکی هست.

می خواهید بیشتر در خرید راهنمایی کنید ؟ اگر شما یک کاسب خرده فروش آنلاین در اینجا 14 چیزهایی که صرفه خریداران همیشه انجام دهید.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب