14 خانه روند شما نمی خواهد پشیمانی در 5 سال با توجه به طراحان

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.صفحه اصلی

توسط ELEMENTORSITE در 7 اردیبهشت 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

صفحه اصلی طراحی روند آیند و می روند اما برخی تبدیل به کلاسیک است که به شکل راه ما فکر می کنم در مورد سبک و دکور برای سال آمده است. هنگامی که شما در حال تزئین خانه خود یک قاعده سرانگشتی این است برای رفتن به یک کمی بیشتر سنتی با عمده مبلمان و به عنوان سمبل گرایش های جدید به شما پاسخ برای با پارچه و دیگر اقلام کوچک است که شما می توانید به راحتی مبادله بعد. که راه شما همیشه احساس می کنید مانند شما در فضا در حال تحول است اما گران تر لنگر قطعات و نیمه دائم وسایل ثابت باقی می ماند.

پس چگونه شما مطمئن شوید که گزینه های طراحی شما را امروز به آنهایی که شما نمی خواهد پشیمانی در پنج یا 10 سال ؟ خوب یک جای خوب برای شروع است با برخی از طراح توصیه. این دکور کارشناسان دقیقا نمی کریستال توپ, اما آنها را مطالعه کرده اند و مشغول به کار در طرح برای سال, به طوری که آنها باید برخی از بینش در مورد آنچه که قدرت ماندن. اگر هدف خود را در خانه در طول زمان است که به عنوان چند بزرگ و pricy تغییرات که ممکن است در اینجا برخی از بی انتها روند به نگه داشتن در ذهن که شما برو در مورد طراوت فضای خود را.

قفسه های باز اجازه می دهد تا شما را به نمایش آثار هنری ترکه خانواده و گنجینه های از سفر خود را و این نوع از فانی همیشه مربوطه در صفحه اصلی. به همین دلیل طراحان یوهانا Vente اندرسون و فیونا با مته سوراخ کردن بنیانگذاران زعفران + Poe می گویند قفسه باز در اینجا به ماندن است. "ما عاشق ترکیب عتیقه و قطعات یافت چون آنها را خیلی گرما به فضا و به راحتی اضافه کردن لایه هایی از بافت و تاریخ" طراحان می گویند.

علاوه بر باز کردن قفسه بندی به شما می دهد بسیار شیک و انعطاف پذیری. پس تنها در قفسه های خود را ثابت به دیوار شما به راحتی می توانید تغییر دکور خود را بدون بلند کردن اجسام سنگین. همه شما باید انجام دهید این است که حرکت قطعات خود را در اطراف و تعویض اقلام در داخل و خارج برای یک نگاه تازه. اگر شما نگران در مورد قفسه های خود را به دنبال بیش از حد به هم ریخته می دانم که شما می توانید در جعبه های تزئینی و یا سبد برای پنهان کردن شانس و به پایان می رسد. در بیشتر طول عمر نگاه چوبی یا قفسه های فلزی با روش ساده و کارآمد شبح. آنها را به کار با هر نوع دکور.

طراح داخلی کریستال سینکلر با یک گونی فرش و معتقد است این فیبر قطعات باید قدرت ماندن در خانه خود را. "نه تنها این فرش قیمت مناسب آنها می تواند در خدمت به عنوان یک به تنهایی فرش و یا یک پایگاه عالی برای لایه بندی تزئینی فرش در بالا" سینکلر می گوید.

با استفاده از گونی و یا سیزال فرش در یک اتاق زندگی می کنند و یا در غیر این صورت بزرگ است چرا که این مواد بسیار با دوام است و می افزاید: بافت به فضای خود را بدون مسحور کننده آن است. هنگامی که لایه لایه با یکی دیگر از فرش گونی همچنین می افزاید: یک عنصر اضافی از cushioning. برای یک نگاه ظریف و لایه های خنثی و یا تک رنگ فرش روی گونی پایه. و یا اگر شما در حال تلاش برای ایجاد فرش های خود را به یک نقطه کانونی در اتاق خود را پیدا کردن چیزی رنگارنگ و یا الگو برای رفتن بر روی. شما همچنین می توانید پیدا کردن الگو jutes که در حال راه رفتن کمی مرسوم ، اما هنوز هم ماندن تا حدودی کلاسیک خود را با پوشش کف.

اگر شما در حال چیدن یک کاشی برای آشپزخانه شما است که شما معتاد بیمار در یک دهه برای سفید مترو کاشی. طراح مگی گریفین به خاطر بازدید از 125 سال Biltmore و مستغلات در کارولینای شمالی به عنوان یک کودک و سقوط در عشق با این نوع از کاشی. "آنها کلاسیک و شیک و باقی می ماند به همان اندازه به عنوان شیک, امروز," او می گوید.

بخشی از این بی قطعا تا به چیزی برای انجام با colorway—سفید است که همیشه روشن, پاک, پس زمینه برای طراحی اشیاء و هنر برابر است. و شما می تواند سخت و فشرده برای پیدا کردن یک پایان تزئینی, نوع سخت افزار و یا سرگرم کننده کابینت رنگ است که نمی خواهد کار با رنگ سفید. اگر شما می خواهید چیزی کمی پررنگ تر شما همیشه می تواند با انتخاب یک معماری یا basketweave پیکربندی برای تخمگذار خود را به مترو. یا بهار ویژه صدای ترق و تروق یا zellige لعاب در خارج به طوری که اتاق خود را هنوز هم کلاسیک اما با یک پیچ و تاب.

طراح حداکثر هامفری را دوست دارد چوب قاب سازی دیوار به دلیل آن را فورا باعث می شود یک اتاق احساس خاص دنج و کامل است. فقط فکر می کنم در مورد آن: اگر شما نگاه کنید در دو اتاق در کنار هم با پایه تیغه و از سوی دیگر با paneled چوب دیوار(s) شما متوجه است که شما باید یک نیاز فوری برای قرار دادن برخی از انواع دکور و یا رنگ بر روی تیغه در حالی که قاب چوبی اغلب برای خود صحبت می کند. "Knotty کاج زبان و شیار beadboard هیئت مدیره و چاق شدن, shiplap اصلاح چوب—فقط بده همه دیوار و درمان می گوید:" همفری.

چوب هرگز واقعا رفته از سبک به عنوان مواد و مصالح ساختمانی و شما همیشه می توانید restain و یا تازه کردن ویژگی های چوبی با رنگ. بنابراین اگر شما در حال فکر کردن در مورد برخی از انواع چوب دیوار درمان برای آن بروید. شما همیشه می توانید نفس کشیدن زندگی جدید به آن بعد اگر شما از تایر و رنگ آن یا به پایان برسد. ساده مشخصات برای دیوار چوبی درمان اغلب بهتر است.

وجود دارد چیزی است که باید گفت برای چسبیدن به زنگ های خنثی و نه بیش از حد پیچیده در آخرین "آن" رنگ. "زنگ های خنثی هستند بی انتها و کار در هر زمینه" توضیح می دهد که طراح بکی شیا. "هنگامی که شما بیش از حد جسورانه و با صدای بلند در دراز مدت آن را پایدار نیست."

سعی کنید به سرمایه گذاری زیادی از پول را در تکه های بزرگ غیر از رنگ های خنثی اگر سلیقه شما معمولا تغییرات در طول زمان. "حفظ هسته ای خود را آیتم های خنثی مانند خود و مبل و فرش و لهجه صندلی—سپس لایه رنگ و گرایش از طریق پتو و لوازم جانبی و هنر می گوید:" شیا. اگر شما می دانید که شما در حال رفتن به عشق صورتی که وبهلسترد تخت برای همیشه لطفا برای است که کاملا خوب است. شما می دانید که سبک خود را بهتر از هر کس دیگری!

برخی از مردم می خواهم برای رفتن به جنگل نگاه در خانه خود را با گیاهان حلق آویز از سقف و پوشش هر سطح منطقه ممکن است در حالی که دیگران مانند فقط چند گیاه برای نوزادان کوچک میآید از رنگ و زندگی. خط پایین این است که شما نمی توانید به اشتباه با آوردن سبزی به خانه خود را.

گیاهان فورا اضافه کردن زندگی و رنگ را به یک اتاق که هرگز تغییر خواهد کرد. به علاوه آن را مانند گیاهان واقعا چیزی جدید—آوردن مردم شده اند خارج از منزل با آنها را برای همیشه لطفا برای. "نه تنها می تواند گیاهان ترویج تمیز کردن هوا در محیط داخلی آنها نیز تسهیل ارتباط با طبیعت" توضیح می دهد که Nathelie Macchioni یک طراح با خط تیره & Co. اگر شما مطمئن نیستید در مورد سطح خود را از تجربه و تخصص و یا اگر اتاق خود را در شرایطی می تواند مسئولیت رسیدگی به انواع خاصی می دانم که وجود دارد تن از گزینه های خارج وجود دارد وجود دارد. "با توجه به انتخاب های متنوع از گیاهان از آن آسان است برای پیدا کردن گزینه ای که به بهترین وجه متناسب با شرایط خود را به خصوص اگر در یک اتاق نمی دریافت بهترین نور طبیعی است."

7. فهرست مبلمان و دکور

"فکر می کنم در مورد آن: اگر شما پیدا کردن یک قطعه بزرگ از مبلمان یا فرش از 50 به 100 سال پیش ساخته شده است که آن را این دور و این احتمالا آخرین بیش از هر چیزی با نام تجاری جدید شما خرید از یک فروشگاه بزرگ جعبه می گوید:" همفری. اما آن را نه تنها کیفیت از قطعات آن را نیز احساسات و تزئینی تاثیر آنها در یک اتاق است که به آنها طول عمر.

"ما که عتیقه در بر داشت و قطعه را آنقدر گرما به فضا ترکیب لایه از بافت و تاریخ" توضیح می دهد که اندرسون و با مته سوراخ کردن. "آنها اغلب یک-از-نوع ساخت خود را به فضا ذاتا منحصر به فرد و عشق ما را به اندیشیدن به آنچه آنها دیده می شود و دیگری که ارزشمند آنها در طول دهه/قرن."

8. طبیعی Unlacquered برنج

برنج' محبوبیت واکس و دیگر کم اما این مواد هرگز واقعا تا به حال شده از, به ویژه هنگامی که اعدام در یک زندگی به پایان خواهد کرد که زنگار در طول زمان است. "کلاسیک اما همیشه احساس تازه می گوید:" طراح لیز کان. "و بر خلاف بیشتر مرسوم فلزات مانند مس و طلا افزایش یافت, آن را در نزدیکی غیر ممکن است برای برنج طبیعی به دنبال چیزی جز بالا. آن را همیشه یک جای ما در طراحی زبان است."

اگر شما در عشق با یک نوع خاصی از فلز مانند کروم براق و مات سیاه و سفید و یا حتی گل رز طلا توسط همه به معنی استفاده از آن است. اما اگر شما با توجه به پایان برنج به صورت سخت افزاری و یا قطعات تزئینی و نگران آن قدرت ماندن زمان نشان داده است که برنج همیشه می آید. این محبوب در اواخر 1970s و اوایل 1980s رسید دوباره در اواخر 1990s است و قطعا در افزایش دوباره در حال حاضر. پس از رفتن برای طلا نباید احساس مانند یک قمار بزرگ به خصوص در پایان برساند.

با توجه به طراح Roxy Te اونز بنیانگذار مبلمان تجاری, جامعه, اجتماعی, بافته شده و عصا مبلمان "سبک نگارش متنوع و کامل از بافت و گرما" است که باعث می شود آن را آسان طراحی بروید-برای امروز و برای فردا. "این ممکن است در نهایت شروع به 'روند' دوباره در بزرگ راه, اما حصیر ترکه یا چوب کوتاه و grasscloth مبلمان همیشه باقی می ماند کلاسیک می گوید:" Te اونز. "ما شده است تولید این نوع مبلمان برای نزدیک به 40 سال و ارسال طرح های ما به خانه از این شهرستان به کشور و سواحل و آنها را دیده اند قرار داده شده در فضاهای است که طیف وسیعی از سنتی تا معاصر به اواسط قرن مدرن است. "

پس پیش بروید و خرید که خیزران آینه بامبو آویز و یا یک grasscloth جدول شما تا به حال چشم خود را. این نوع از قطعات همیشه احساس بصری نور و اضافه کردن یک ضربه از بافت به هر کجا که شما آنها قرار داده است.

آیا دست کم گرفتن قدرت ماندن از ساده و مستقیم به صف پارسونز جدول, آیا استفاده از آن مورد نظر است, برای ناهارخوری, کوکتل, کار مهار ورود و یا در غیر این صورت. چیز زیادی در مورد این کالاهای اساسی که شده اند در اطراف برای حدود 80 سال است که آنها در حال طراحی و آفتاب پرست و می توانید با تقریبا هر آنچه که شما آنها را با به خصوص در پایان مانند سفید و یا سیاه و سفید.

"من دوست دارم خوب پارسونز میز در یک براق لاک الکل سفید به دلیل آن می رود هرگز از سبک" می گوید: طراح جولین تیلور بنیانگذار و مدیر خلاق از تیلور برک صفحه اصلی. "شما می توانید این قطعه همه کاره کار سنتی یا مدرن در فضاهای بسته به اینکه از چه عناصر طراحی شما به آن اضافه کنید. آن را کامل می سازد و پایه نقطه به صورت یک الگو در زمینه تازگی ایجاد شده WFH فضا. سفید این جدول هستند اما هر چیزی اساسی و هنوز هم شیک برای سال آمده است."

اگر شما تمایلی به کاغذ دیوار نمی شود. مطمئن تصویر زمینه است که کمی بیشتر از دائم نقاشی اما موقت wallpaper آمده است یک راه طولانی در صورتی که خود را نگه دارید تا. علاوه بر این تصویر یک-و-انجام راه به بیانیه قابل توجه در یک اتاق و به همین دلیل آن را همیشه در حال رفتن به رفتن به پوشش دیوار گزینه است.

"تصویر زمینه می افزاید: عمق گرما و سبک به یک اتاق در راه است که نمی تواند نسبت به رنگ" می گوید: طراح امی Kartheiser. "وجود چنین آرایه ای از طرح های زیبا و بافت و چاپ در دسترس ما است که می تواند یک اثر منحصر به فرد در یک اتاق. با طراحی مناسب است, شما نمی خواهد که به نگرانی در مورد آن از سبک رفتن."

"رنگ سفید ساخته شده است قطعا باز گشت بزرگ در طول چند سال گذشته دیده ایم با آشپزخانه روند می گوید:" کریستینا Samatas و رنه ms virtual academy از پارک & بلوط طراحی داخلی. "اما ما مورد علاقه بی انتها استفاده از سفید ترکیب سفید به مبل های اتاق نشیمن طرح ها است."

با توجه به Samatas و ms virtual academy, اگر شما می خواهید به ترکیب سفید در سراسر مبلمان خانه خود را برای روشن کردن فضای سفید مبل شگفتی های کار می کنند. اگر شما نگران در مورد اثر انگشت و شراب ریخته طراحی duo نشان می دهد سرمایه گذاری در یک پارچه عملکرد است که به معنای برای زندگی روزمره و رسیدگی می تواند نشت لکه و می کشد. و یا سعی کنید یک slipcover است که اغلب قابل شستشو.

هنگامی که شما به دنبال به روز کردن خود را در اتاق نشیمن یا اتاق خواب پارچه نگه داشتن یک چشم را برای پارچه های طبیعی مانند کتان و پشم و پارچه های پشمی به نام چند. این نوع از مواد دراز و ایده آل برای چیزهایی مانند فرش می اندازد و بالش را پوشش می دهد و ملافه. اما آنها نه تنها زیبا—آنها همچنین عملی که می سازد همه تفاوت. "آنها پایدار, انتخاب سالم برای صفحه اصلی ساکنان و آسان تر تمیز می گوید:" کان. "من فکر می کنم به عنوان زمان می رود و ما همچنان به طلب به طور طبیعی ساخته شده از مواد هستند که لوکس در ظرافت خود آنها بود و حتی بیشتر در تقاضا."

شما نمی توانید به اشتباه با خطوط تمیز, به خصوص وقتی که می آید به قطعات بزرگتر از مبلمان مانند مبل ها. در حالی که انحنا تقریبا کلیه لوبیا شکل نیمکتها ممکن است تمام خشم در حال حاضر جعبه مانند اشکال فقط خیلی گرافیکی ساده است که کار می کنند فقط در مورد هر نقطه در هر زمان. "لباس رسمی سبک مبل های معروف ساخته شده توسط افسانه بیلی بالدوین همیشه یک طراحی اصلی می گوید:" Te اونز. "آنها بی انتها اما همچنین مدرن است."

اگر شما می خواهید یک نگاه امروزی تر را به یک چوب جامد تحت پوشش پارچه. و یا اگر شما در حال تکیه به یک Grandmillennial زیبایی چیزی را انتخاب کنید با یک الگوی. زیبایی این است که شما همیشه می توانید reupholster مبل و لباس مخصوص مهمانی رسمی شکل ساده است به اندازه کافی برای در سبک از هر پارچه شما انتخاب می کنید به آن را پوشش میدهد ،tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن