113 ساله اسپانیایی زن جدا شده در اتاق برای هفته ضربان Coronavirus

ماریا Branyas که متولد آمریکا آلوده شد در ماه آوریل است.مادرید اسپانیا: یک 113 سال گفته می شود که قدیمی ترین ف

توسط ELEMENTORSITE در 24 اردیبهشت 1399
113-Year-Old Spanish Woman, Isolated In Room For Weeks, Beats Coronavirus

ماریا Branyas که متولد آمریکا آلوده شد در ماه آوریل است.

مادرید اسپانیا:

یک 113 سال گفته می شود که قدیمی ترین فرد در اسپانیا زندگی می کنند مورد ضرب و شتم قرار coronavirus در یک خانه بازنشستگی که در آن چند تن دیگر از ساکنان کشته شدند از بیماری اقامت کردهاند.

ماریا Branyas که متولد آمریکا آلوده شد در ماه آوریل در سانتا ماریا دلم تورا مراقبت از خانه در شرق شهر الت, که در آن او زندگی می کردند به 20 سال گذشته و مبارزه بیماری های دستگاه تنفسی در انزوا در اتاق خود.

"او جان سالم به این بیماری و انجام خوب" یک سخنگوی اقامت به خبرگزاری فرانسه گفت و اضافه کرد Branyas تا به حال تنها نمایش داده می شود علائم خفیف.

"او احساس می کند خوب در حال حاضر او در زمان آزمون در هفته گذشته و نتیجه منفی بود" این سخنگوی گفت: بدون دادن جزئیات بیشتر.

Branyas یک مادر سه کودک جدا شد در اتاق او را برای هفته تنها با یک کارمند در دنده محافظ مجاز در به در او بررسی کنید با توجه به کاتالان منطقه ای تلویزیونی TV3 که پخش تصاویر از صد ساله.

در این ویدئو Branyas شنیده می شود تماس با کارکنان در محل اقامت "نوع بسیار بسیار توجه".

هنگامی که یک کارمند می پرسد او به راز او عمر طولانی Branyas پاسخ به سادگی که او خوش شانس برای لذت بردن از "سلامتی".

این مراقبت صفحه اصلی ثبت کرده است "چندین" ویروس های مربوط به مرگ و میر در این بیماری همه گیر ، سخنگوی اقامت گفت.

Branyas' دختر رزا Moret گفت: این ایستگاه که مادر بود "در شکل مایل به بحث به توضیح برای منعکس کردن او تبدیل شده دوباره خودش".

چندین مقاله منتشر شده در رسانه ها در سال های اخیر در مورد Branyas به عنوان قدیمی ترین فرد در کشور است.

او متولد 4 مارس 1907 در سن فرانسیسکو که در آن پدرش بود که از شمال اسپانیا مشغول به کار به عنوان یک روزنامه نگار.

Branyas نقل مکان به اسپانیا با خانواده اش در یک قایق در طول جنگ جهانی اول و همچنین از طریق زندگی می کردند اسپانیایی آنفولانزای همه گیر است که جاروب جهان در 1918-19 و همچنین اسپانیا 1936-39 جنگ داخلی.

اسپانیا شده است یکی از بدترین کشورها را تحت تاثیر قرار در گیر با حدود 27,000 COVID-19 مرگ و میر تایید کرد که تا کنون با توجه به وزارت بهداشت آمار و ارقام.

افراد مسن به ویژه آسیب پذیر هستند و در اسپانیا به عنوان در سایر کشورهای اروپایی coronavirus ادعا کرده است بسیاری از قربانیان در میان سالمندان ساکن در خانه های بازنشستگی.
 

(به جز تیتر این داستان شده است ویرایش شده توسط NDTV کارکنان و منتشر شده است از یک همزمان خوراک.)tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de