11 مستند و فیلم به جریان در مورد سیاه هویت

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

تازه ترین موج خشونت پلیس علیه سیاه و سفید در جامعه آمریکا را برانگیخته جهانی اعتراض برای تغییر و مداوم Black Lives Matter تظاهرات. آن را نیز درآورده بسیاری از مردم به خصوص مردم سفید به نوبه خود به فیلم ها و مستند ها برای به دست آوردن درک بهتری از چگونگی نژاد پرستی شده است عمیقا بافته شده به امریکا, تاریخ سیاه و هویت خود را امتیاز.

این داستان از طریق فیلم و مستند نقش بزرگی در راه ما دیدن جهان اطراف ما. آنها ارائه بینش عمیق تر فاستر اتصال و به ما یادآوری می کنند که تا چه حد ما آمده ایم در حالی که ما چقدر بیشتر کار هنوز هم باید انجام شود برای ایجاد یک آینده ریشه در عدالت و برابری و همه برای یکی.

با که گفت, در اینجا 11 مستند و فیلم به شما آغاز شده است.

این قدرتمند miniseries توسط Ava DuVernay جدید را به ارمغان آورد به زندگی داستان واقعی از تبرئه پنج که قبلا شناخته شده به عنوان پارک مرکزی پنج. در سال 1990 پنج سیاه و قهوه ای پسران بودند به ناحق متهم به آزار و تجاوز به یک زن سفید دویدن در پارک. پسران محکوم شدند و در ادامه به خدمت زندان اعم از شش تا 13 سال برای جرمی که مرتکب نشده.

جریان در Netflix بکشد

مرگ و زندگی از مارشا P. Johnson

هنگامی که شما یک لبخند عکس از مارشا P. Johnson, آن را سخت به تصور کنید داستان غم انگیز پشت سر او مرگ است. در طول زندگی خود Johnson زندگی کردن با صدای بلند. او یک نما فعال شناخته شده برای سهم او در رانندگی گی-حقوق حرکت رو به جلو و همچنین نقش او در شورشهای استون وال. در سال 1992 بدن او کشف شد در رودخانه هادسون و مرگ او رد شد خودکشی یک زن توسط پلیس, اما عزیزان اعتقاد او ممکن است به قتل رسیده اند. این مستند به شرح زیر فعال ویکتوریا کروز به عنوان او به بررسی مرگ مشکوک او ،

جریان در Netflix بکشد

“مهتاب” یکی از مهمترین و زیبایی اسیر coming-of-age فیلم شما همیشه خواهید دید. آن به شرح زیر Chiron از طریق سه تعریف فصل در زندگی خود را به عنوان او در تلاش برای پیدا کردن جای خود را در جهان. در طول فیلم او با این نسخهها کار به قبول تمایلات جنسی و عشق به او را در حالی که پردازش واقعه گذشته. “مهتاب” به کارگردانی بری جنکینز و رفت و تبدیل به اولین فیلم با همه سیاه پیشرو بازیگران برنده بهترین تصویر.

جریان در Netflix بکشد

بازگشت به خانه: A Film by Beyoncé

در حالی که بسیاری از افراد مشهور ، انجام آنچه آنها می توانند به جشن و برجسته فرهنگ تنها تعداد کمی از آنها مانند Beyoncé آن را ندارد. “بازگشت به خانه: A Film By Beyoncé” قرار می دهد بینندگان جلو و مرکز در خواننده تاریخی Coachella عملکرد او به عنوان طول می کشد مرحله به عنوان جشنواره اولین زن سیاه headliner. موسیقی مستند نیز فلفلی با پشت صحنه تمرین نمایش کلیپ و صدای زمینه از Beyoncé توضیح عناصر مختلف عملکرد از جمله سیاه و سفید دانشگاهی ادای احترام و اهمیت آن به جامعه است.

جریان در Netflix بکشد

اسپایک لی “انجام کار درست” توصیف شده به عنوان ناب فیلم خشونت پلیس. این فیلم در بروکلین نیویورک و با تمرکز بر یک گروه نژادی متنوع مردم زندگی و کار در یک فقیر محله. چه شروع می شود به عنوان یک طبیعی روز تابستان به پایان می رسد در یک شورش افسران پلیس پس از کشتن یک جوان سیاه با استفاده از نیروی بیش از حد به او را مهار. فیلم منتشر شد در سال 1989 اما همچنان فقط مربوط به امروز است.

رایگان برای اجاره در سیستم عامل های مختلف (آمازون, Vudu, اپل, گوگل, و غیره) از طریق 6/28

اگر بیل استریت می تواند صحبت

“اگر بیل استریت می تواند بحث” است که بر اساس رمانی از جیمز بالدوین و آن را با هم بخیه مناقصه و کامل داستان عشق یک جوان سیاه, زن و شوهر, زندگی در 1970s هارلم. آنها تا به حال امیدها و رویاها و برنامه ریزی برای آینده با هم بود اما همه از خط خارج پس از یکی از آنها دستگیر شد و به جرم آنها مرتکب نشده.

جریان در Hulu

Ava DuVernay را “13” شکسته شدن زندان مجتمع صنعتی از 1800s. آن میریزد نور در خصوصی زندان سیاسی آن روابط و چگونه 13th متمم منجر به جرم حبس از آمریکایی های آفریقایی تبار.

جریان در Netflix بکشد

این فیلم بر اساس انجی توماس’ 2017 YA رمان و داستان یک دختر جوان که به تماشای بهترین دوست خود به قتل رسیدن توسط یک افسر پلیس است. “نفرت تو را” می پردازد Black Lives Matter, سفید, امتیاز, غم, تروما و خشونت پلیس از طریق چشم از یک معلم مدرسه ابتدایی بالا.

جریان در Hulu

“من خود را Negro” است که بر اساس جیمز بالدوین “به یاد داشته باشید این خانه” کتاب در مورد ترور مالکوم ایکس, دکتر مارتین لوتر کینگ و Medgar Evers.

جریان در Netflix بکشد

Black Panthers: پیشتاز انقلاب

تونی موریسون: قطعات من

کلمات Toni Morrison تغییر کرده است زندگی سیاه زنان در سراسر جهان است و این مستند کاملا قطاری که چرا. “تونی موریسون: قطعه من” به بررسی موریسون دوران کودکی, کار, پاسخ به منتقدان فعالیت و خیلی بیشتر.

جریان در Hulu

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>