10 ابزار برتر برای یافتن ترجمه انگلیسی به امهری با صدا

دنیا مسیری طولانی را طی کرده است ، به همین دلیل ما نباید نگران موانع زبانی در سال 2020 باشیم. اف

توسط ELEMENTORSITE در 2 آبان 1399
دنیا مسیری طولانی را طی کرده است ، به همین دلیل ما نباید نگران موانع زبانی در سال 2020 باشیم. افراد هر بار که مجبور به برقراری ارتباط با یک خارجی هستند ، توانایی پرداخت یک متخصص زبان را ندارند ، اما این به این معنی نیست که هیچ راه حلی برای این مشکل وجود ندارد. این روزها همه در هر زمان دارای تلفن هوشمند هستند و اکثر افراد به اینترنت نیز دسترسی دارند. این امر دسترسی به خدمات مختلف از طریق اینترنت را برای همه آسان می کند. هزاران برنامه و ابزار آنلاین وجود دارد که می توانند ترجمه تخصصی کامپیوتر را انجام دهند و هر زمان که با مشکلی روبرو شوند به مردم کمک کنند.

زبان امهری :

آفریقا هزاران زبان مختلف را در خود جای داده است. آنها از زبانهای بومی گرفته تا pidgins و creoles متفاوت هستند. همچنین برخی از زبان های دختر از زمان استعمار وجود دارد که هنوز در منطقه صحبت می شود. تنوع قومی و زبانی به این معنی است که مردم هر کشور بیش از یک زبان بومی صحبت می کنند. در اتیوپی اوضاع فرقی نمی کند. امهاری زبان رسمی و زبان بین المللی کشور است. اما تعداد قابل توجهی از مردم به زبان های محلی دیگر مانند اورومو ، سومالی و هراری صحبت می کنند. از آنجا که آنها به طور مکرر با یکدیگر در تماس هستند ، زبان بومی بر آمهاری تأثیر گذاشته است. به خط Geez نوشته شده است. هیچ روشی مورد توافق جهانی برای رومی سازی امهری وجود ندارد ، به همین دلیل است که زبان شناسان هنگام نوشتن آن به خط لاتین از سیستم های مختلفی استفاده می کنند. اگرچه میلیون ها سخنران ندارد ، امهاری زبان محلی بسیار مهمی است زیرا مردم اتیوپی را متحد نگه می دارد.

10 ابزار برتر برای یافتن ترجمه انگلیسی به امهری با صدا:

اعتماد به برنامه برای ترجمه همیشه مفید نیست. از آنجا که هیچ روشی متداول برای رومی سازی Amharic وجود ندارد ، بهترین راه برای ارائه ترجمه های برنامه ها ، صدا است. در اینجا ده ابزار برتر وجود دارد که می توانید برای ترجمه انگلیسی به آمهاریایی صدا استفاده کنید:
  1. ترجمه گوگل :
این معتبرترین ابزار زبانی در جهان امروز است ، به همین دلیل هیچ دلیلی وجود ندارد که شما از آن برای Amharic نیز استفاده نکنید. شما می توانید از ویژگی های صوتی برای برقراری ارتباط واقعی با مردم استفاده کنید و نیازی به اعتماد به کلمات نوشته شده ندارید.
  1. ترجمه یاندکس :
ابزار محبوب دیگری که بسیاری از مردم برای کمک به زبان از آن استفاده می کنند ، ترجمه یاندکس است. می توانید از آن برای ترجمه کتبی انگلیسی به امهری و همچنین کمک صوتی استفاده کنید. به عنوان یک برنامه نیز در دسترس است ، بنابراین در حین حرکت می توانید به راحتی از آن استفاده کنید.
  1. مترجم امهری انگلیسی :
اگر برنامه ای می خواهید که کاملاً مناسب با کلمه گفتاری باشد ، این همان برنامه ای است که باید نصب کنید. لازم نیست که به محض دریافت این ترجمه به ترجمه های نوشتاری از انگلیسی به امهری متوسل شوید.
  1. مترجم انگلیسی به امهری :
اگرچه با این برنامه نمی توانید کاملاً به کلمه گفتاری اعتماد کنید ، اما می توانید نتایج را بشنوید. پس از کامل شدن ترجمه ، می توانید به جای خواندن آن بر روی تلفن خود ، آن را بشنوید.
  1. مترجم انگلیسی به امهاری توسط راه حل نرم افزار SentientIT :
همراه با ارائه پشتیبانی صوتی ، این برنامه همچنین عبارات پرکاربرد را نشان می دهد. این ویژگی برای مسافران بسیار مفید است زیرا به آنها امکان می دهد بدون نیاز به جستجوی هر عبارت جداگانه ، به راحتی با بومیان درگیر شوند.
  1. LingvaNex :
اگرچه این وب سایت در حال حاضر پشتیبانی صوتی را ارائه نمی دهد ، نسخه برنامه به سرعت ویژگی های بیشتری را اضافه می کند. دلیل ایده آل بودن آن برای ترجمه های انگلیسی به امهری این است که همراه با کمک های زبانی ، تعریف واژه نامه کلمات جستجو شده را نیز ارائه می دهد.
  1. Stars21 مترجم :
این یک روش ساده دیگر برای استفاده از وب سایت است. هر کسی که به کمک زبانی نیاز دارد می تواند نتایج را از پایگاه داده گوگل و یاندکس در این وب سایت بدست آورد. همچنین می توانید نتایج را به راحتی کپی یا چاپ کنید.
  1. صفحه کلید تایپ کردن :
اگرچه به دلیل صفحه کلیدهایش معروف است اما این وب سایت کمک های زبانی نیز ارائه می دهد. اگر به ترجمه انگلیسی به امهری نیاز دارید ، می توانید نوار جستجوی ساده آنها را امتحان کنید و نتایج مورد نیاز خود را بدست آورید. می توانید 4900 کلمه را همزمان در نوار جستجو وارد کنید تا ترجمه آنها را دریافت کنید.
  1. مترجم زبان :
این وب سایت به دلیل ارائه کمک های زبانی با زبان های هندی شناخته شده است ، اما همچنین می تواند برای کسانی که به کمک آمهاری نیاز دارند کمک کند. می توانید کلمات را در جعبه جستجو وارد کنید ، و آنها لحظه برخورد با نوار فاصله ترجمه می شوند.
  1. انگلیسی - مترجم امهری :
اگر مانع زبانی مانع ارسال پیامک با دوستان اتیوپیایی شما می شود ، پس این برنامه برای شما مفید خواهد بود. می توانید نتایج را به متون یا WhatsApp منتقل کرده و با کلیک یک دکمه برای دوستان خود ارسال کنید. استفاده از این برنامه بسیار آسان است و به سرعت نتیجه می دهد. اگر نمی خواهید وقت خود را برای تایپ تلف کنید ، می توانید از ویژگی گفتار استفاده کنید و سپس نتایج را برای استفاده خود کپی کنید.
لازم به یادآوری است که زبان آمهری گویش های بسیاری دارد ، به همین دلیل ممکن است هر برنامه ای نتایج کمی متفاوت شما را ارائه دهد. اگر به کمک زبان در زمینه اسناد رسمی نیاز دارید ، بهتر است یک متخصص استخدام کنید. در غیر این صورت ، با مشکلات زیادی روبرو خواهید شد. در صورت داشتن اسناد تجاری که باید ترجمه شوند ، به کمک متخصصان زبان نیز نیاز خواهید داشت. نمی توانید انتظار داشته باشید که برنامه یا وب سایتی نتایجی را در اختیار شما قرار دهد که در یک محیط تجاری قابل قبول باشد. از ابزارهای آنلاین فقط باید برای مکالمات روزمره استفاده شود.
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن