10 الی تشک شما می توانید فروشگاه در حال حاضر

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.این هفته

توسط ELEMENTORSITE در 3 اردیبهشت 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

این هفته سبز در آپارتمان و ما در حال فکر کردن در مورد تمام راه های ما می تواند پایدار تر فکر در خانه. در حالی که برخی از روشها مانند محدود کردن استفاده از پلاستیک و یا تعویض به تمیز کردن محصولات بیشتر آشکار دیگران ممکن است به نظر می رسد که شدنی است. برای خرید یک تشک جدید است که به چالش کشیدن به اندازه کافی آن را به عنوان است بدون اضافه پایداری عامل اما معلوم است که وجود دارد چند تشک وجود دارد که سازگار با محیط زیست دوستانه و راحت—و بسیاری از آنها مشابه در قیمت به طور منظم خود را تخت-in-a-box تشک.

اما آنچه باعث می شود یک تشک آلی? اساسا آلی یا طبیعی تشک را شامل نمی مصنوعی ساخته شده از حافظه فوم شیمیایی یا چسب. در عوض تقریبا همه آلی تشک های لاتکس استفاده و پایدار کشورهای عضو اکو دوستانه مواد احساس می کند که مشابه به فوم حافظه. بسیاری از آنها را نیز با استفاده از پشم است که به طور طبیعی رطوبت فتیلهسازی و مقاوم در برابر شعله. و اگر گواهینامه برای شما مهم هستند, شما متوجه خواهید شد که اکثر آلی تشک با استانداردهای تعیین شده توسط GOTS (جهانی آلی نساجی استاندارد) GOLS (جهانی آلی لاتکس استاندارد) OEKO-تکث استاندارد 100, GREENGUARD طلا, Rainforest Alliance, و, امن, در میان دیگران.

توجه: تمام قیمت های ذکر شده برای اندازه ملکه.

Serenade آلی تشک

Kelly فروش چند آلی تشک, اما خود Serenade مدل گزینه خوبی برای فقط در مورد هر جای خواب. آن را مطابق با گواهینامه استانداردهای تعیین شده توسط GOTS, GOLS آلی ارز OCS100 ساخته شده امن GREENGUARD طلا, Rainforest Alliance, PETA و سبز امریکا شده است و توصیه می شود توسط AllergyKids بنیاد مرکز اکولوژی و زیست محیطی گروه کاری (EWG), American پایدار شورای کسب و کار و بسیاری دیگر. آن را از یک ترکیب آلی, لاتکس, آلی پنبه ، پشم و پنبه حلاجی شده و روکشی از کویل و شما می توانید بین متوسط و شرکت احساس می کند.

خرید: Serenade آلی تشک $2499 $2249.10 از Kelly

سرو طبیعی لوکس تشک

برنت وود اصلی ترین گزینه ها از هر گونه غیر سمی تشک تجاری با چهار گزینه. سرو طبیعی لوکس است که تنها کسی که GOTS گواهی شده ارگانیک با ترکیبی ساخت و ساز و متوسط-نرم احساس می کنید. آن را تا به چند متفکر لمس است که آن را به ایستادگی کردن از بسته از جمله پشم دکمه tufting و دکمه های ساخته شده از پوسته نارگیل. آن را نیز GOLS, GREENGUARD طلا و OEKO-تکث استاندارد 100 گواهی شده است.

خرید: سرو طبیعی لوکس تشک $1499 $1324 از برنتوود صفحه اصلی

لانه خبره آلی هیبرید تشک های لاتکس

لانه ملافه یکی دیگر از نام تجاری با تن تشک, گزینه, اما تنها سه نفر از آنها آلی هستند. این هیبرید, لاتکس, مدل مطابق با بالاترین استانداردهای, با گواهینامه از GOTS, GOLS و GREENGUARD طلا. آن را دست ساز در یک محیط زیست-کارخانه (گواهی ارگانیک تسهیلات ساخت) در درجه کالیفرنیا ساخته شده است با یک زیپ بنابراین شما می توانید تنظیم استحکام و احساس در طول زمان است. شما همچنین می توانید انتخاب کنید بین شکوه و متوسط و شرکت احساس می کند.

خرید: لانه خبره آلی هیبرید لاتکس تشک $3599 $3199 از لانه ملافهtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de