10 میز لامپ که مناسب برای دفتر خانه خود را (و یا خواندن گوشه)

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.چه کس دیگ

توسط ELEMENTORSITE در 20 خرداد 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

چه کس دیگری فریاد زد تمام وقت به عنوان یک بچه برای زور زدن چشم خود را به خواندن در تاریکی ؟ اگر شما چیزی مانند من شما شدم و از ترس دائم چشم آسیب اگر شما نمی باید روشنایی کافی. در حالی که ممکن است تمام حقیقت آن است که مهم است که قوی و مستقیم روشنایی در حالی که شما کار خود را به صرفه جویی چشم فشار و دفع سردرد به ویژه هنگامی که شما در حال قرار دادن در طولانی روز در میز کار خود را. بنابراین آیا شما در حال کار از خانه و یا نیاز به چیزی کوچک برای روشن کردن گوشه خواندن, آیا چشم خود را به نفع و سرمایه گذاری در یکی از این شیک و با کیفیت لامپ های میز.

2. اواسط قرن USB لامپ وظیفه

این لامپ به عنوان شیک و پیچیده آن را به عنوان موثر است. خطوط براق ترکیب با لمس براق طلا برای اواسط قرن قطعه که واقعا می درخشد و ما به این معنی است که به معنای واقعی کلمه. از طولانی منحنی بازو گسترده ای زاویه دار سایه این وظیفه لامپ روشن را فراهم می کند هدفمند نور سمت راست که در آن شما به آن نیاز دارید و هیچ چیز دیگری. اصلا خواب که دستی پورت USB در پشت پایه!

خرید: اواسط قرن USB وظیفه لامپ $159 از علم غرب

4. طرح های ساده خواندن/چراغ رومیزی

به دنبال چیزی کمی کمتر سنتی برای میز کار خود را ؟ این نیمه مدرن و نیمه صنعتی لامپ از تخت حمام و فراتر از آن را اضافه کنید فوری شخصیت به فضای خود را. گسترده ای U شکل میله های عمودی و معلق نور لامپ چشم نواز شکل در حالی که سایه شفاف می دهد یک تب و تاب بودن خوب برای شب کار می کنند.

خرید:: طرح های ساده خواندن/چراغ رومیزی شروع می شود در $36.99 از تخت حمام و فراتر از آن

8. همپتون خلیج میز LED لامپ

نگه داشتن چیزهای خوب و ساده (و مقرون به صرفه!) با این ساده اما موثر Home Depot لامپ. وجود دارد هیچ زنگ ها و سوت به آن—فقط یک قد چراغ های سیاه و سفید قابل تنظیم با یک زانویی به اجازه می دهد حداکثر انعطاف پذیری. این شامل یک لامپ LED به صورت ثابت و کارآمد روشنایی.

خرید: Hampton Bay میز LED لامپ $29.97 از Home Depot

9. سیلندر وظیفه لامپ جدول

آن است که عجیب و غریب به تماس با یک لامپ درجه یک ؟ اما این یکی واقعا است. مات ساخت و ساز فولاد با, براق, برنج, لهجه این دو تن قطعه مناسب برای خوش تیپ اما آن را با این نسخهها کار فقط به عنوان به خوبی بر روی میز کار خود را—به خصوص با پورت USB ساخته شده در پایه.

خرید: سیلندر وظیفه لامپ جدول $249 $199 از جوانسازیtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب