10 Takeaways به عنوان مرکز شل مستند دستورالعمل

MHA دستورالعمل مستند: مرحله جاری بازگشایی خواهد شد که اقتصادی تمرکز مرکز گفت.دهلی نو: در سراسر کشور coronavir

توسط ELEMENTORSITE در 11 خرداد 1399
10 Big Takeaways As Centre Relaxes Lockdown Guidelines

MHA دستورالعمل مستند: مرحله جاری بازگشایی خواهد شد که اقتصادی تمرکز مرکز گفت.

دهلی نو: در سراسر کشور coronavirus مستند تمدید شده است تا 30 ژوئن این وزارت خانه گفت: شنبه شب. دوبله مرحله پنجم از مستند "باز کردن 1 که باید اقتصادی تمرکز" وزارت گفت: تصمیم گرفته شده بود به "دوباره باز ممنوع فعالیت در یک روش مرحله به مرحله در مناطق خارج از مهار مناطق". این اجازه خواهد داشت در سه مرحله, وزارت, گفت:, و اضافه کرد که هر یک را اجازه داده اگر وزارت بهداشت دستورالعملهای عملیاتی استاندارد به دنبال دارد. فعالیت های ذکر شده در مراحل دوم و سوم تنها مجاز پس از ارزیابی در زمین وضعیت که در آن زمان و در مشورت با آمریکا و اتحادیه سرزمین های این وزارت خانه اضافه شده است.

در اینجا 10 takeaways از مستند 5 دستورالعمل:

  1. در مرحله اول از مستند آرامش, اماکن مذهبی, هتل ها و رستوران ها و مراکز خرید را اجازه داده می شود از تاریخ 8 ژوئن.

  2. در دوم مدارس و دیگر موسسات آموزشی خواهد بود دوباره باز شد. این است که تنها پس از بحث و گفتگو با تمام ذینفعان از جمله پدر و مادر است. تصمیم نهایی گرفته خواهد شد در ماه جولای.

  3. در مرحله سوم بین المللی مسافرت هوایی ممکن است دوباره آغاز شده با به عنوان استثنا ذکر شده توسط وزارت. مترو خدمات نیز ممکن است دوباره آغاز شده و در این مرحله ،

  4. سینما سالن های سالن های ورزشی و استخرهای شنا و تئاتر, کافه ها و مکان های دیگر از مجمع ممکن است اجازه داده شود در مرحله سوم. اجتماعی, سیاسی, ورزشی, فرهنگی و مذهبی توابع به عنوان بزرگ دیگر جماعت نیز ممکن است اجازه داده می شود در این زمان است.

  5. شب حکومت نظامی ساعت - قبلا اجرا از 7 ساعت به ساعت 7 صبح در سراسر کشور شده است کاهش می یابد به ساعت 9 شب تا 5 صبح به جز فعالیت های ضروری.

  6. باید وجود داشته باشد بدون محدودیت در درون دولت و درون دولت حرکت افراد و کالاها. هیچ جداگانه اجازه و یا e-مجوز مورد نیاز خواهد بود برای این جنبش است. اما متحده و اتحادیه سرزمین می تواند به دلایل بهداشتی و با توجه به COVID-19 موارد در آن منطقه می توانید به جای چنین محدودیت اما تنها پس از تبلیغات گسترده ای در پیش است.

  7. استفاده از Aarogya Setu, برنامه, دولت ستیز تماس با ما-نرم افزار ردیابی ترویج شده است. همه کارفرمایان خواست در "بهترین تلاش بر اساس" برای اطمینان از کارمندان نصب برنامه.

  8. افراد بالای 65 افراد با شرکت morbidities زنان باردار و کودکان زیر 10 توصیه به ماندن در خانه به جز ضروری و مقاصد بهداشت و درمان. تحقیقات نشان داده است که COVID-19 ویروس ممکن است بر این بخش از جامعه بیشتر به شدت.

  9. تحت دستورات ملی برای COVID-19 مدیریت پوشیدن ماسک صورت (و یا پوشش) و حفظ اجتماعی فاصله باقی مانده اجباری در تمام اماکن عمومی محل کار و در طول حمل و نقل.

  10. کار از خانه سیاست را باید دنبال کرد تا آنجا که ممکن است این وزارت خانه گفت. تکرار قوانین قبلی برای فازهای مستند آن نیز سرسام آور ساعات کار تمام ادارات و مغازه ها و موسسات تجاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن