هیچ کمبود COVID-19 تخت دهلی نو می گوید دولت: NDTV بررسی واقعیت

Coronavirus: بیش از 700 نفر کشته شده اند در دهلی نو و بیش از 27000 آلوده.دهلی نو: در حالی که دولت دهلی نو معتق

توسط ELEMENTORSITE در 17 خرداد 1399

Coronavirus: بیش از 700 نفر کشته شده اند در دهلی نو و بیش از 27000 آلوده.

دهلی نو:

در حالی که دولت دهلی نو معتقد است که وجود دارد هیچ کمبود تخت برای coronavirus بیماران در پایتخت تعدادی از برجسته بیمارستان در شهرستان باید گفت NDTV که آنها در حال اجرا در ظرفیت کامل در حال رشد در میان نگرانی های بیش از یک افزایش در COVID-19 موارد است.

حداکثر بیمارستان کارت قرمز بيمارستان و خانواده مقدس بیمارستان گفت: آنها نه هر تخت در دسترس وجود یک برنامه گوشی های هوشمند توسعه یافته توسط دولت دهلی نو لیست ده ها تن از جای خالی و مقامات اطمینان وجود دارد که بهداشت و درمان بحران در پایتخت.

پس تا این اطلاعات را از "دهلی تاج" نرم افزار NDTV به نام کارت قرمز از بیمارستان ها اجرا می شود که تعدادی از امکانات پزشکی در این شهرستان برای بررسی اگر آنها در واقع تا به حال 32 تخت در دسترس برای بیماران.

"ما نمی هر گونه خالی تخت در حال حاضر اما اگر شما به اشتراک گذاری اطلاعات بیمار ما بر آن است. تمام تخت ها اشغال شده و حتی بخش مراقبت ويژه (Intensive Care Units). یک مشکل وجود دارد با برنامه" یک نماینده است.

مشابه پاسخ های ارائه شده توسط خانواده مقدس بیمارستان در جنوب دهلی نو گفت که هیچ یک از 69 تخت های ذکر شده در دسترس به عنوان در برنامه بودند و در واقع خالی است.

"بدون تخت در دسترس هستند در حال حاضر. برنامه است که به روز" یک مقام رسمی در بخش پذیرش گفت.

حداکثر بیمارستان ها اجرا می شود که یک شبکه از امکانات در دهلی نو نیز گفت: آنها تا به حال هیچ موجود تخت حتی اگر دهلی تاج برنامه ادعا کرد که آن را تا به حال حدود 200 خالی.

"ما عامل 100 درصد اشغال در سراسر شبکه. ما هیچ تخت خالی در هر گونه امکانات. همه 429 تخت مستقر در دهلی نو در حال اشغال" یک نماینده از حداکثر بیمارستان گفت NDTV.

داده ها در نرم افزار بود و بعد به روز شده برای مطابقت با پاسخ آن.

به راجیو گاندی فوق تخصص بیمارستان (RGSSH) اما گفت از آن بود که حدود 270 تخت در دسترس به عنوان در برابر 302 ذکر شده در نرم افزار.

"ما حدود 270 تخت در دسترس است. ما تنها در مواجهه با یک مشکل نیروی انسانی است که ما در حال تلاش برای رفع" یک مقام ارشد در RGSSH گفت.

اختلاف بین داده ها در نرم افزار و پاسخ از بیمارستان اضافه کردن به سردرگمی و پریشانی در میان خانواده ها از coronavirus بیماران در دهلی نو.

در روزهای اخیر شده اند وجود دارد چند شکایت از COVID-19 بیماران در حال حاضر پذیرش و گزارش می دهد که که مراکز درمانی در پایتخت غرق شد.

وزیر Arvind Kejriwal خطاب به نگرانی در شنبه اصرار دارد که هیچ کمبود تخت برای بحرانی coronavirus بیماران در دهلی و هیچ کس نشان دادن علائم باید تبدیل به دور.

"برخی از بیمارستان ها در حال انکار ورود به COVID-19 بيمار. من هشدار کسانی که فکر می کنم آنها خواهد بود قادر به انجام black-بازاریابی تخت با استفاده از نفوذ خود محافظ از احزاب دیگر شما نمی خواهد در امان خواهد بود" آقای Kejriwal گفت.

"لطفا اجازه دهید چند روز برای ما به این نوع. ما بررسی خواهد شد و اقدام علیه کسانی که امتناع از بیماران حتی زمانی که تخت در دسترس هستند... برخی از آنها درگیر در بازاریابی تخت" وزیر گفت.

دهلی وزیر بهداشت Satyendar Jain روز جمعه تا به حال وجود دارد گفت: حدود 5000 تخت در دسترس برای coronavirus بیماران و "موضوع" بود که برخی از بیمارستان ها در حال به روز رسانی داده ها در زمان و یا بد نمایش دادن اطلاعات واقعی در دسترس بودن تخت هنگامی که بیماران تماس بگیرید.

دهلی ثبت یک افزایش شدید در coronavirus موارد در روز های اخیر, ثبت نام بیش از 1 ، 000 مورد جدید در هر روز است.

این شهرستان گزارش 1,320 جدید کروناویروس موارد در شنبه مصرف آن شمارش به بیش از 27000 در حالی که تعداد مرگ و میر صعود به 761.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب