«چرا اکنون این یک اولویت است؟» والدین متحیر هستند زیرا مدرسه دخترانه زبان جنسیت را حذف می کند

[ad_1] تغییرات اخیر در استفاده از زبان بر اساس جنسیت در یک مدرسه دخترانه نخبه در بوستون، برخی از والدین را مت

توسط ELEMENTORSITE در 24 دی 1400
[ad_1]

تغییرات اخیر در استفاده از زبان بر اساس جنسیت در یک مدرسه دخترانه نخبه در بوستون، برخی از والدین را متعجب کرده است که چرا این موسسه تا این حد بر روی اصلاحات تمرکز کرده است. آنها همچنین تعجب می کنند که چگونه این مدرسه همچنان به عنوان ارائه آموزش در محیطی برای دختران تبلیغ می شود.

مدرسه Winsor یک مدرسه خصوصی روزانه برای کالج است که به دختران از کلاس پنجم تا دوازدهم آموزش می دهد. پاییز گذشته، مؤسسه ای برای همه دختران، که برای والدین آن تقریباً 50000 دلار در سال هزینه دارد و به طور معمول به عنوان یکی از 50 بهترین مدرسه خصوصی روزانه در ایالات متحده رتبه بندی می شود، گزارش خود را در مورد تنوع، عدالت و شمول (DEI) منتشر کرد. به نام "بالا بردن هر رای".

در حالی که مدیران سند جدید را "نتیجه و بازتابی از کار مدرسه در مورد تنوع، برابری و شمول" توصیف می‌کنند، این سند همچنین به عنوان "سنگ محک برای جامعه وینزور و طرحی برای کار پیش رو" توصیف شده است. سایت اینترنتی.

با این حال، برخی از والدین، که اخیراً از تغییرات آگاه شده‌اند، بخش‌هایی از محتوای بیش از 55 صفحه‌ای گزارش را زیر سؤال می‌برند که بر زبان فراگیر و پذیرش آشکار زبان و ضمایر مرتبط با جنسیت تأکید دارد. گفته می شود که انحطاط زبان هدف اصلی یک مدرسه دخترانه را تضعیف می کند.

دانش آموزان به مدرسه باز می گردند.
والدین از یک مدرسه نخبه دخترانه متحیر شده‌اند که اعلام می‌کند از استفاده از زبان جنسیت در کلاس‌ها و ورزش‌ها کناره‌گیری می‌کند. در بالا، معلمی در 9 مارس 2021 یک کلاس انگلیسی را در کلاس پنجم در مدرسه ابتدایی GutsMuths در برلین، آلمان اداره می کند. شان گالوپ / گتی

به ویژه، معلمان و کارکنان از خطاب به گروه های دانش آموزی مانند "دختران" و "خانم ها" دلسرد می شوند و معلمان از قبل دانش آموزان را با ضمایر ترجیحی خود خطاب می کنند.

همچنین هنگامی که صحبت از توصیف ساختار خانواده می شود، مورد توجه قرار می گیرد. به عنوان مثال، در مورد پذیرش در مدرسه، مصاحبه ها اکنون "مصاحبه با یکی از اعضای بزرگسال خانواده" نامیده می شود و نه "مصاحبه با والدین / قیم". بنابراین، نشریات و ارتباطات بیرونی مدرسه جایگزین «او، او، او» و «دختر تو» شد و اولی را با «آنها، آنها، مال آنها» و دومی را با «دانش آموز» جایگزین کرد.

اشلی جاکوبز، یکی از والدین ویندزور که اخیراً فارغ‌التحصیل شده است، گفت: «مدرسه‌ها برنامه‌های عدالت اجتماعی زیادی را برای مدتی اجرا می‌کردند، اما به نظر متفاوت بود. نیوزویک که در گذشته به نظر می رسید اضطرار کمتری پشت این نوع حرکات وجود داشته باشد. کمتر خطرناک به نظر می‌رسید، اما اکنون تمرکز منفی ثابتی بر هویت به‌عنوان چیزی ذاتاً انعطاف‌پذیر است و دانش‌آموزان را بر اساس ویژگی‌های تغییرناپذیر تقسیم می‌کند.»

در سرتاسر گزارش Winsor Lift Every Voice، تاکید بر تنوع، برابری و زبان فراگیر از هنجارهای کلاس درس گرفته تا ورزش‌های دو و میدانی گسترده است. دپارتمان دو و میدانی در حال تجدید نظر در کتابچه راهنمای خود است تا مربیان سعی کنند از پرداختن به ورزشکاران دانش آموز به صورت دوتایی بر اساس جنسیت خودداری کنند. یعنی در حالی که به نظر می رسد تاکید بر برابری نژادی نیز با ذکر عباراتی در گزارش به عنوان «برتری سفیدپوستان» به منصه ظهور رسیده است.

ترزا رودریگز، مدیر روابط خانوادگی، در این باره گفت: «بزرگترین بحث در مورد اینکه چرا داشتن افراد و مدارس متنوعی که برای برتری سفیدپوستان تنظیم نشده اند این است که ما فقط به دانش آموزان بد آموزش می دهیم، اگر این کار را نکنیم.» استناد به گزارش

تمرکز بر DEI همچنین والدین را متعجب کرد که چرا پس از اینکه دانش‌آموزان در طول همه‌گیری کووید-19 در خانه ماندند، توجه مدیران و معلمان به برنامه‌های دیگری مانند STEM (علم، فناوری، مهندسی و ریاضیات) مورد توجه آنها نبود.

جیکوبز گفت: «چرا همه کارهای هویتی اولویت بالاتری دارند؟ "چرا این طرح - مدرسه در طول همه گیری همه گیر، بچه های تمام وقت در محوطه دانشگاه نداشت، اما وقت داشت 55 صفحه را به طرح DEI اختصاص دهد. من این سطح از جزئیات را در مورد STEM نمی بینم. چرا اکنون این یک اولویت است؟"

این در حالی است که Winsor همچنان به تبلیغ مدرسه از نظر «دختران» ادامه می‌دهد، و به آن مزایای شهرت می‌دهد تا به این عنوان برچسب زده شود، در حالی که در داخل، مدیریت مدرسه به دنبال حذف «دختران» به عنوان یک اصطلاح است.

مدرسه مقدماتی که در سال 1886 توسط مری پیکارد ویندزور تأسیس شد، به برتری دانشگاهی شهرت دارد و به طور معمول در صدر جدول‌های ملی قرار دارد و یک سوم فارغ‌التحصیلان آن هنوز در دانشگاه‌های آیوی لیگ حضور دارند. وینزور فلسفه روشنی داشت مبنی بر اینکه باید به دانش‌آموزان آموخت که مستقل فکر کنند، یادگیرنده‌های مادام العمر باشند و به زنانی قوی و با اعتماد به نفس تبدیل شوند.

در طول دو دهه گذشته، این مدرسه لیست های متعددی از "بهترین ها" تهیه کرده است، از جمله اینکه توسط آنها شناسایی شده است روزنامه وال استریت در سال 2007 به عنوان یکی از 50 بهترین مدرسه مقدماتی در جهان برای دانشجویانی که وارد بهترین دانشگاه های آمریکا می شوند. فوربس در سال 2010 آن را یکی از 10 مدرسه مقدماتی برتر آمریکا معرفی کرد و در سال 2018 سایت نقد و بررسی آنلاین Niche، Winsor را به عنوان بهترین مدرسه برای همه دختران در ایالات متحده رتبه بندی کرد.

"در Winsor، ما تلاش می کنیم تا یک محیط حمایتی و فراگیر برای همه دانش آموزان خود ایجاد کنیم. سارا پلماس، رئیس مدرسه وینزور گفت: و ما به مأموریت خود برای آماده کردن زنان جوان برای پیگیری آرزوهای خود و کمک به جهان متعهد هستیم. نیوزویک در یک بیانیه. وینزور به‌عنوان یک جامعه پویا و پاسخگو، دائماً از تنوع، برابری و شمول خود قدردانی می‌کند و در تلاش است. The Lift Every Voicه گزارش نتیجه این خود اندیشی است. با جمع‌آوری و ترکیب شیوه‌ها، سیاست‌ها و ابتکارات موجود در هر بخش از مدرسه، ما به دنبال درک گسترده‌تر و عمیق‌تری از کلیت عملکردهای DEI خود بوده‌ایم.»

پلماس افزود که این گزارش پیشنهاد شده است تا مکان مدرسه را به اشتراک بگذارد و به عنوان راهی برای اشاره به اینکه به کجا می رود، زیرا همچنان به ایجاد یک جامعه مدرسه واقعا مهمان نواز و فراگیر ادامه می دهد.

با این حال، جیکوبز گفت که این تاکید بسیاری از والدین دانش آموزان مدارس خصوصی را آزار داده است. در حالی که دیگران اذعان دارند که این یک حرکت مداوم برای مدتی بوده است.

اندرو گاتمن، فعال، نویسنده و بنیانگذار موتور جستجوی خانواده ایگوکیدها می‌گوید: «این واقعاً قبلاً در مدارس خصوصی بود - سال‌ها در مدارس مجلل انجام می‌شد، اما رویدادهای جورج فلوید و BLM منفجر شد. نیوزویک.

گاتمن سال گذشته دخترش را از مدرسه خصوصی بریل در شهر نیویورک بیرون کشید و نویسنده نامه برلی است که انگیزه های خود را برای ترک جامعه پس از هفت سال تحصیل فرزندش در مدرسه به اشتراک می گذارد.

گاتمن با اشاره به تغییرات در آموزش عمومی گفت: «این قرار بود اتفاق بیفتد زیرا سال‌ها ادامه داشت، اما آنها کاملاً موفق شدند از Covid برای سرعت بخشیدن به آن استفاده کنند. «ماموریت مدارس دولتی از رسالت سنتی آموزش کودکان به آموزش سربازان برای عدالت اجتماعی تغییر کرده است. تنها در یک شب، ماموریت آنها تغییر کرد. آنها به پدر و مادرشان نگفتند، فقط این کار را کردند.

وی افزود: آنها از کووید استفاده کردند و توانستند مأموریت این مدارس را به طور کامل تغییر دهند و در واقع کل برنامه درسی را تغییر دهند.

جیکوبز نگران تأثیر زبان عاری از جنسیت بر کودکان مدرسه‌ای است که در تلاش برای بزرگ شدن هستند.

«کودکان بزرگ می‌شوند، با اینکه چه کسی هستند مبارزه می‌کنند... ترس از دبیرستان وجود دارد، اما شما معمولاً بر اساس چیزی مانند خانواده، جنسیت، چیزهایی هستید که می‌دانستید درست هستند - ورزش یا چیز دیگری که هویت را مشخص می‌کند. مثلاً بیسبال بازی می کردید یا بالرین یا پیانیست بودید. جیکوبز گفت: اینها دیگر افرادی نیستند که بخواهند شما را به زمین بفرستند.

او ادامه داد: "شما خود را با هیچ چیز توجیه نمی کنید، بنابراین همه چیز را در مورد هویت خود زیر سوال می برید و هر آنچه به شما یاد می دهند را می پذیرید." «تصور کنید در دبیرستان هستید و سعی می‌کنید همه چیز را بفهمید و سپس سرایت اجتماعی را اضافه کنید که از شما خواسته می‌شود به این لایه ایدئولوژی جنسیتی نگاه کنید؟»


[ad_2]
https://20khababr.ir https://afkharebartar.ir https://akhabarebartar.ir https://andnews.ir https://avatefepak.ir https://baranmajale.ir https://behtaringam.ir https://daltek.ir https://elmitarin.ir https://fardayeashena.ir https://forbos.ir https://foxirani.ir https://gisoon.ir https://hodhodirani.ir https://iranisard.ir https://kahkashani.ir https://lasttimes.ir https://lilaki.ir https://livejame.ir https://magirani.ir https://majaleiranian.ir https://mervina.ir https://mineralnews.ir https://modirezard.ir https://momon.ir https://moniseh.ir https://nationaliran.ir https://netcrafti.ir https://news-single.ir https://newsexpress.ir https://newslife.ir https://newsspot.ir https://newsteen.ir https://nikmag.ir https://officemag.ir https://okaziyon.ir https://one-news.ir https://pandamag.ir https://parsroids.ir https://patris-fun.ir https://senatornews.ir https://seratmag.ir https://sibala.ir https://sohanian.ir https://sosokan.ir https://tazekhabari.ir https://technoirani.ir https://timesirani.ir https://yamorani.ir https://yandexkhabari.ir https://abdoosnews.ir https://zehnenoandinsh.ir https://abestanews.ir https://abtinnews.ir https://akhbarebartaaar.ir https://akhbaremaaaa.ir https://akhbareshomaaa.ir https://akhshijnews.ir https://atrinnews.ir https://atroticnews.ir https://atshnews.ir https://bashariatemrooz.ir https://dastesalamatt.ir https://dostemansalam.ir https://elementorsite.ir https://emrooztafahom.ir https://ensanedirooooooz.ir https://etelaresankhabar.ir https://examplenews.ir https://fardaalefba.ir https://gisooyekhabar.ir https://halohekayatha.ir https://hashtadonoh.ir https://hekayatfardayeemaaa.ir https://honarmandkhabar.ir https://istgaheshomareyek.ir https://ketabkhoooon.ir https://kimyagaaaar.ir https://markazeakhbar.ir https://masternewss.ir https://mohamadrezasite.ir https://morvarideasia.ir https://mramins.ir https://naserinews.ir https://nasermr.ir https://newsamins.ir https://newsatropat.ir https://newscenterals.ir https://newsmineral.ir https://newsouls.ir https://newspishgamannn.ir https://newssalam.ir https://newsshans.ir https://newsworlds.ir https://parinews.ir https://patris-music.ir https://poshtibannews.ir https://powernewss.ir https://recordejadid.ir https://salamnewws.ir https://23ncfst.ir/ https://amiran-carpet.ir/ https://armanenergytec.ir/ https://blogenews.ir/ https://blogkhoon.ir/ https://bvfars.ir/ https://charsounews.ir/ https://chsnews.ir/ https://dezfil.ir/ https://dmwebmaster.ir/ https://dota2news.ir/ https://erfanhd.ir/ https://etminan110.ir/ https://faratarazkhabar.ir/ https://farsgardi20.ir/ https://footynews.ir/ https://goto98.ir/ https://ilyarkhabar.ir/ https://ir2khabar.ir/ https://iranalmanac.ir/ https://irandaryafest.ir/ https://khabarehaft.ir/ https://khabarontime.ir/ https://lolsms.ir/ https://maadgig.ir/ https://masoudtb.ir/ https://mp3news.ir/ https://music-ha.ir/ https://nakhlestankhabar.ir/ https://newcharge.ir/ https://news-links.ir/ https://news180.ir/ https://pimn.ir/ https://prmf.ir/ https://pvnews.ir/ https://rejawnews.ir/ https://sahab-co.ir/ https://samanbarg.ir/ https://semanews.ir/ https://shirinonews.ir/ https://soheilesonghor.ir/ https://tacity.ir/ https://taktanews.ir/ https://tarabaranmag.ir/ https://telegram-persian.ir/ https://tfcenter.ir/ https://trika.ir/ https://velninews.ir/ https://vidnaz.ir/ https://wajnews.ir/ https://your-news.ir/ https://zangannews.ir/ https://2016downloadnew.ir/ https://paxsolomusic.ir/ https://daryamedia.ir/ https://andikakhabar.ir/ https://seo-pbn.ir/ https://ghezelwich.ir https://panaztebtabriz.ir https://shayna-net.ir https://kanooneslamshahr.ir https://raynuts.ir https://honare2.ir https://itsama.ir https://flingpet.ir https://foreverpro.ir https://fraeesi.ir https://gkhabar.ir https://18amlak.ir https://pooyesh-khabar.ir https://matsef.ir https://photo-land.ir https://tabarestan118.ir https://disachain.ir https://chikaapp.ir https://mahestan18.ir https://radyaabkala.ir https://c-civil.ir https://saeeed.ir https://copytops.ir https://modirsearch.ir https://shz1music.ir https://m-khosravi.ir https://iranhayashi.ir https://iranian-dress.ir https://gigblog.ir https://basitcg.ir https://mashhadhekmat.ir https://rahetamin.ir https://radolyamani.ir https://bnemati.ir https://face-wood.ir https://tourvare.ir https://centertasisat.ir https://bidarirafsanjan.ir https://namahaa.ir https://30pp.ir https://script-tabadol-link.ir https://simayesarbedar.ir https://pakdashtiha.ir https://rentacars.ir https://2019movies.ir https://ekar24.ir https://saber-ramezani.ir https://teb-saharsina.ir