On Smriti Irani 'Missing' Posters In UP, Her Detailed Account Of Visits

Smriti Irani نیز جرأت کسانی که مسئول این پوستر به فاش کردن نام خود را. (فایل)

دهلی نو:

پوستر های سیاه و سفید با اتحادیه وزیر Smriti Irani عکس ظهور در اوتار پرادش را امتی درخواست خود MP محل با توجه به یک صدای جیر جیر با این همه هند Mahila کنگره – زنان جناح از حزب بزرگ قدیمی.

در حال حاضر در یک سری از توییت, Smriti Irani گزارشی در این کنگره بیش از “از دست رفته” پوستر که ادعا کرد که او تا به حال ثبت نام حضور در حوزه “فقط برای چند ساعت در دو روز و در دو سال است.”

vcedjk9g

“من باید یک حساب کاربری از 8 ماه 10 بار و 14 روز” پاسخ: 44 ساله عضو پارلمان از امتی.

در همان جیر, Ms Irani راه اندازی یک حمله در برابر کنگره رئیس جمهور سونیا گاندی درخواست خود را در مورد بازدیدکننده داشته است به حوزه رائه برلی.

امتی بود یک بار شناخته شده به عنوان سنگر از کنگره آن را به عنوان نشان داده شده توسط گاندی خانواده برای تقریبا چهار دهه است.

اتحادیه وزیر و سپس در ادامه به یک حساب دقیق از کار او انجام داده است برای او حوزه در طول این مستند که شامل برآورد تعداد عودت کنندگان به امتی و تلاش خود را در جهت ارائه کشاورزان مزایای نخست وزیر نارندرا عفو طرح.

“22,150 شهروندان بازگشته اند به امتی منطقه توسط اتوبوسها و 8,322 با قطار تا کنون. من می تواند به نام هر و هر می توان یافت. خواهد سونیا ji می خواهید به همان حساب برای رائه برلی?” به عنوان خوانده شده توییت در هندی.

به همین دلیل برای بازدید از امتی در طول مستند او گفت که او نمی خواهید برای تنظیم یک مثال غلط برای مردم با شکستن قفل هنجارهای خودش.

“شما می خواهید من به شکستن قانون و تشویق مردم به خارج از خانه های خود را به طوری که شما می توانید ‘توییتر توییتر. شما لازم نیست عشق امتی اما من انجام دهد. جلوگیری از خراب با زندگی مردم است,” او گفت: در یکی دیگر از صدای جیر جیر.

Smriti Irani نیز جرأت کسانی که مسئول این پوستر به فاش کردن نام خود و همچنین حمله به آنها گفت که او تنها به دیدار او مربوط به حوزه های “برای تبدیل شدن به آن pallbearer.”

“ما را دیده اند شما بازی antakshari در توییتر به مواد غذایی به برخی از افراد است; اما مردم امتی به دنبال شما برای رسیدگی به نیازها و مشکلات است. خروج مردم از امتی بدون کمک تصویر می کشد که امتی است که فقط یک تور hub برای شما. شما تنها به امتی تبدیل به آن pallbearer?,” شد کلمات در پوستر.

Smriti Irani پوسترهای آمد و تنها چند روز پس از پوستر ادعا Lok سبها MP Pragya Thakur است “از دست رفته” به نظر می رسد در بخش های مختلف از بوپال.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net