ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

PSA: شما شایسته بهتر از اقامت خود را برای کانتر آشپزخانه به عنوان خود را “دفتر” فضا. اگر شما بوده ام قرار دادن خرید یک نام تجاری جدید میز وجود دارد تن از DIY میز ایده هایی که در نهایت می تواند خود را بارها تصور فضای اداری یک واقعیت است. انتخاب یک میز سازمان بیش از یک فضای مشترک است نوع بدون ذهن و بسیار خوشحال است اما اگر شما در نظر خودتان craftiest فرد نمی آن عرق—شما هنوز هم یک تنوع از گزینه های که شما را به احساس می کنم مثل یک صفحه اصلی پروژه کارشناسی ارشد.

در حالی که برخی از برنامه های انجام طرح های پیچیده و ویژگی های درجه یک DIY میز می تواند به آسانی به عنوان کیک بیش از حد. خانه میز را می توان ساخته شده از باهوش جمعیت منابع IKEA, انجمن تخته سه لا تخته تنظیم در بالای کابینت ذخیره سازی و یا به سادگی صرفه جویی پیدا کنید که نیاز به رنگ تازه کار. پیک نیک بزرگ جداول و قطعات تخته سه لا را می توان به suave فضاهای کار و حتی اگر شما یک فضای کوچک برای خود WFH شما رو چیزهایی مانند دیواری میز و مرمت جداول شما می تواند تبدیل به.

تا پیش رو شما پیدا کردن ایده برای نقاشی, ساخت و بازسازی DIY خود را روی میز. قبل از شما آن را بدانید شما را قادر به تبدیل هر اتاق به یک افسانه فضای کار.

1. میز و نیمکت, میز DIY

یک خانه رعیتی-سبک های جدول می تواند به راحتی repurposed به یک قابل استفاده میز مانند دیده می شود در اینجا از لورا Barthelmess از Refunked Junque. دیگر سطح را فراهم می کند با یک snazzy نقطه کانونی می دهد و فضای کافی برای پخش از مواد خود را و یا برای اجازه دادن دو نفر برای راحتی کار در همان زمان.

2. التقاطی ملکه آن پای میز

Jodi پیوند خانه در شوگرهیل کنار هم قرار دادن این فوق العاده شیرین میز با چند لوازم از انبار خانه. پس از مونتاژ جدول رنگ آمد از چند کت زنگ-Oleum اسپری رنگ ساخته شده است که برای زرق و برق دار لهجه میز. گرفتن خلاق با میز خود را رنگ و شکل را همیشه شما را به نگاه به جلو به کار— تقریبا همیشه.

صنعتی و فایده شیک این سه محل کوچک ومحصور میز از خانه دکور و تبادل نظر وبلاگ نویس ارین اسپانیا یک مثال از تبادل نظر انجام می شود حق. آن توازن این اتاق به زیبایی و نشان می دهد چگونه از آن آسان است برای اضافه کردن یک میز برای اتاق خواب بدون آن احساس خارج از محل. علاوه بر این از یک اکریلیک صندلی و تطبیق فلزی لامپ داغ را اضافه می کند پیچ و تاب.

4. ساده و روشن دیواری میز

شناور میز مثل این رویایی مینیمالیستی نسخه از جولی اسطوخودوس Julep, موجب صرفه جویی در فضا و بدون گرفتگی سبک خود را. نگه داشتن میز ساده و تزئینات اطراف آن اجازه می دهد تا شما را به ایجاد تغییرات هنگامی که شما حوصله خود را از زمان راه اندازی. تمام طول می کشد یک تکه چوب و براکت برای ایجاد یک پلت فرم است که شما را به شما سال استفاده کنید.

5. گچی پایان رنگ و موم DIY

کامل یافت میز, اما نمی توانید رنگ و یا به پایان برساند ؟ مشکل حل شد. استفانی از سیاتل خانه رعیتی ثابت کردن این میز با گچی-پایان رنگ و موم پایان آن را به کت و شلوار بهتر است اتاق خواب خود را. اگر شما مشتاق در ساختمان یک میز از زمین تا به سادگی به یک مورد یک زندگی جدید است.

نقاشی دیوار تکیه به رفتن با یک DIY میز فورا افزایش فضا و باعث می شود آن را بسیار جالب تر است. Amanda Smith از حساب کاربری @dreaminofafarmhouse نشان می دهد که چگونه یک میز می توان ساخته شده از چوب پلت فرم ها و زیر شلواری—ساخت دو فضای کاری (یا مشق شب ایستگاه) در واقع نگاه فوق العاده سرد است.

سارا دیواری میز یکی دیگر از ظریف به عنوان مثال از این نوع فضای کاری. اگر چه او می گوید این یک کار در حال پیشرفت های دیوار کوب, چراغ نردبان قفسه کتاب و ایفل-سبک صندلی جلو و فضا هم به اندازه کافی آن را به عنوان اثبات که چگونه از آن آسان است به شلاق تا میز زیبا منطقه است.

8. کابینت ذخیره سازی DIY میز

تعادل یک تخته چوبی در سراسر دو IKEA سازی کابینت و بوم—شما باید فوری میز با مقدار زیادی از اتاق را برای ذخیره کردن دفتر خود را تامین کنند. یکی در بالا و خال خال شد در یک خانه طراحی شده توسط تغییر فضای داخلی.

یک جراحی خرک و دو نجات می یابد—یک درب و یک غول فلزی نامه—ترکیب نیروهای خود را برای ایجاد یک از یک نوع میز. این کاری است که از Midbec, تصاویر پس زمینه بر روی Frenchy فانتزی.

این میز از پالایشگاه 29 می پیوندد یک میز چوبی با رنگ سفید IKEA زیر بشکهای ، بهترین بخش این است که IKEA FINNVARD پایگاه های دارای سیستم عامل فوق العاده زیر میز ذخیره سازی.

را فوق العاده میز اضافه کردن یک سوم خرک به عنوان بالا نشان داده شده از یک تور از لو ریزه اندام استودیو را در Everygirl.

در Livet Hemma, IKEA خود سبک هک این LERBERG trestle با اسپری نقاشی آن نعناع سبز و جفت شدن آن با یک پشته از کتاب سبز.

اگر شما سعی می کنید DIY-ing این بتن در صدر میز از ابتدا دستورات زیر را Merrythought ایجاد شده برای خانه انبار وبلاگ, آن را به شما یک کمی طولانی تر از یک دقیقه. اما شما همچنین می توانید خرید یک دال بتن یا سنگ و جفت آن را با sawhorses محکم به اندازه کافی برای تحمل وزن است.

14. شیشه بالا و کشو میز DIY

این مینیمالیستی نسخه مونتاژ شده است از یک ورق شیشه ای یا پلکسی گلاس استراحت در بالای دو و باریک چوبی sawhorses. اضافه کردن قابلیت های بیشتر با یک کابینه ذخیره سازی زیر.

15. شیک مینیمالیستی, DIY میز

به صورت منسجم نگاه, جفت, قدیمی, sawhorses با سالم چوب بالا به عنوان نشان داده شده بر روی میز بالا از فهرست Piken برای KK زندگی می کنند.

عکاس و وبلاگ نویس مواد غذایی ارین اسکات ساخته شده جذاب این میز با قرار دادن قرن pockmarked تخته از چوب در سراسر, قدیمی, sawhorses اسپری رنگ سفید. دیدن جزئیات دیگر از خانه اش در طراحی اسفنج.

دوباره ویرایش از یک پست در اصل منتشر 8.8.2016 – AL

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de