تعداد coronavirus موارد در ایالات متحده در صدر بیش از 1.6 میلیون مرگ و میر افزایش به بیش از 97,000 یک چوب خط حساب کردن از دانشگاه جانز هاپکینز نشان می دهد. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تهدید به جلو کنوانسیون حزب جمهوری خواه از کارولینای شمالی اگر فرماندار coronavirus محدودیت های اعمال محدودیتی در تعداد افرادی که می توانند در حضور و غیاب در ماه اوت است.

که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesu اعلام کرد که آژانس به طور موقت تعلیق آن محاکمه hydroxycholoroquine مواد مخدر حمایت مغلوب ساختن پیشی جستن به مبارزه مرگبار coronavirus بیش از نگرانی های ایمنی. در ضمن در آسیای جنوب شرقی سنگاپور کاهش پیش بینی رشد برای سومین بار در این سال است.

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 5.4 میلیون
  • جهانی مرگ و میر: بیش از 346,200
  • ایالات متحده در مورد: بیش از 1.6 میلیون
  • ایالات متحده و میر: بیش از 98,000

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

سنگاپور اسلش 2020 پیش بینی رشد برای سومین بار

8:50 صبح (به وقت سنگاپور) — در آن سوم رسمی طرح جمع و جور کردن سنگاپور در حال حاضر انتظار دارد اقتصاد خود را به کوچک شدن بین 4 ٪ و 7 ٪ در این سال است. به آسیای جنوب شرقی کشور شاهد کاهش رشد 0.7 درصد در سه ماه اول بود که با شدت کمتر از انتظارات است. سنگاپور اعمال جزئی مستند اقدامات در ماه آوریل به عنوان تعدادی از عفونت ها به سرعت در حال صعود و همانطور که از روز شنبه وجود دارد نزدیک به 32,000 موارد تایید شده. برای کاهش اقتصادی خرید اینترنتی از ویروس شیوع این کشور اعلام کرد سه محرک بسته است. — ین ن لی Saheli روی Choudhury

Novavax آغاز کارآزمایی بالینی واکسن coronavirus

6:30 pm ET — Novavax گفت: آن را آغاز کرده است کارآزمایی بالینی به صورت یک رمان coronavirus واکسن و هدف قرار دادن ژوئیه اعلام نتایج اولیه. مریلند مبتنی بر بیوتکنولوژی شرکت اعلام کرد که فاز 2 از محاکمه خواهد شد پس از اتمام موفقیت آمیز فاز 1.

“تجویز واکسن ما در اولین شرکت کنندگان در این کارآزمایی بالینی یک دستاورد قابل توجهی آوردن ما یک گام نزدیک تر به سمت پرداختن به نیازی اساسی برای یک واکسن در مبارزه با جهانی COVID‑19 همه گیر” Novavax مدیر عامل شرکت در بیانیه ای گفت. “ما مشتاقانه منتظر به اشتراک گذاری نتایج بالینی در ماه جولای و اگر امیدوار به سرعت شروع فاز 2 بخش از دادگاه.”

فاز 2 بخش از دادگاه انتظار می رود انجام شده در چندین کشور از جمله ایالات متحده —Riya Bhattacharjee رویترز

که اروپا و آمریکا دومین قله’ در مناطق که در آن coronavirus رو به کاهش است

سازمان بهداشت جهانی (WHO) بهداشت و درمان اضطراری برنامه Michael Ryan صحبت می کند در یک کنفرانس مطبوعاتی پس از جلسه کمیته اضطراری جدید سارس-مانند ویروس پخش در چین و دیگر سازمان ملل در ژنو در 22 ژانویه سال 2020 است.

Pierre Albouy | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

5:20 pm ET — سازمان بهداشت جهانی هشدار داده است که کشورهایی که coronavirus بود کاهش هنوز هم می تواند دیدن یک “فوری دوم اوج” اگر آنها نمی چسبد به زیر coronavirus محدودیت.

“هنگامی که ما صحبت در مورد موج دوم کلاسیک چه ما اغلب به این معنی است که وجود خواهد داشت یک موج اول این بیماری خود به خود و پس از آن عود ماه بعد. و که ممکن است به یک واقعیت برای بسیاری از کشورها در تعداد ماه “زمان” که در شرایط اضطراری به سر دکتر مایک رایان گفت.

“اما ما همچنین باید آگاه باشند از این واقعیت است که این بیماری می تواند پرش به بالا در هر زمان. ما می توانیم فرض که فقط به دلیل این بیماری در راه را به پایین در حال حاضر آن است که رفتن به نگه داشتن رفتن و ما در حال گرفتن یک شماره از ماه به آماده شدن برای موج دوم. ما ممکن است یک دوم اوج این موج.” —Riya Bhattacharjee رویترز

مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او دیگر مصرف هیدروکسی کلروکین

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می رسد به ایجاد یک بیانیه به خبرنگاران در مورد بازگشایی کلیساها در بردی نشست خبری در کاخ سفید در واشنگتن 22 مه سال 2020 است.

لی میلیس | ایسنا

5:10 pm ET — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او دیگر مصرف هیدروکسی کلروکین ضد مالاریا مواد مخدر است که او به تبلیغ به عنوان یک پتانسیل برای درمان بیماری های کروناویروس, NBC News گزارش شده است.

“به پایان رسید, به پایان رسید,” مغلوب ساختن پیشی جستن در مصاحبه ای گفت که پخش شده در یکشنبه. “و من هنوز در اینجا.” هیچ شواهدی وجود ندارد که این دارو برای درمان یا جلوگیری از coronavirus اما آزمایشات بالینی متعدد به دنبال برای دیدن اگر آن را موثر در مبارزه با این بیماری است. —یلنا Dzhanova

نرم افزار ماهیگیر کیسی Scanlon مرور از طریق ورزش در طول Covid-19

حسن نیت ارائه میدهد کیسی Scanlon.

4: 30 pm ET — مانند میلیون ها آمریکایی دیگر, نرم افزار ماهیگیر کیسی Scanlon را در آمار به درآمد خود را در این سال به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

پنج سال به سال حدود 38.5 میلیون مجوز ماهیگیری, برچسب ها, مجوزها و تمبر صادر شده در سراسر کشور با توجه به آمار و ارقام از خدمات شیلات و حیات وحش.

که فقط 2.9 میلیون زیر مجموع برای همه 2019 و ماه قبل از اوج فصل ماهیگیری در بسیاری از مناطق است. چندین ایالت آریزونا, کلرادو, گرجستان, میشیگان, مینه سوتا, نیویورک و تگزاس در حال حاضر پیشی گرفتن تعداد پروانه های صادر شده در سال 2019. اما Covid-19 است صدمه دیده pro bass fishing مدار. هر چند مسابقات در حال برنامه ریزی برای از سرگیری در اواخر ژوئن وجود دارد هنوز هم برخی از سوال در مورد اینکه آیا این باقی مانده مسابقات رخ خواهد داد. و رکود اقتصادی می تواند قرار داده و حمایت مالی می پردازد که مکمل بردن از ماهیگیران تفننی مانند Scanlon در خطر است. و تجدید نظر در برنامه به معنی ماهیگیران تفننی را نبرند بدست آوردن پول به عنوان یک راهنمای ماهیگیری. در اینجا این است که چگونه این ماهیگیر حرفه ای است به مرور در آب متلاطم در ورزش خود را در طول Covid-19. —جباری جوان

کالیفرنیا باز می شود تا در فروشگاه های خرده فروشی, خرید

یک فریم گالری هنر بسته است در ساحل ونیز در کالیفرنیا’ در طول COVID-19 رمان coronavirus.

APU گومز/خبرگزاری گتی ایماژ

4 pm ET — The California Department of Public Health روز دوشنبه اعلام کرد که در فروشگاه های خرده فروشی خرید می توانید رزومه با تغییرات در محل قرار داده برای محدود کردن گسترش coronavirus.

“موضوع به تصویب county, بهداشت عمومی, بخش, تمام فروشگاه های خرده فروشی می تواند بازگشایی در فروشگاه خرید تحت قبلا صادر شده دستورالعمل” آزادی مطبوعات از CDPH گفت. فروشگاه های خرده فروشی و خریداران هنوز هم انتظار می رود به دنبال اجتماعی فاصله دستورالعمل مانند حفظ و تشویق فاصله فیزیکی و پوشیدن چهره پوشانده اند. —یلنا Dzhanova

پزشکان خانواده در صورت پرداخت کاهش furloughs و کمبود عرضه

دکتر گرگ Gulbransen انجام یک معاینه پزشکی در 72 ساله مبتلا به لوسمی که فرض است به بیماری کروناویروس (COVID-19) در حالی که در عمل اطفال در Oyster Bay, New York, ایالات متحده, مارس 13 سال 2020 است.

لوکاس جکسون | ایسنا

3:30 pm ET — پزشکان خانواده در حال تلاش برای پایان می رسد دیدار و نگه داشتن آنها شیوه های باز به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس فشار در حال حاضر در بودجه تنگ است.

اولیه-مراقبت پزشکان به طور فزاینده ای نگران است که برخی کوچک و مستقل شیوه می تواند برای همیشه ترک جوامع unequipped دوم شیوع کروناویروس و راه اندازی یک موج دیگر بهداشت عمومی بحران به عنوان بیمار بیماران چشم پوشیدن درمان و واکسیناسیون سطح سقوط در میان کودکان است.

بیمه پرداخت پزشکان در درجه اول بیمار بازدید — هنگام ملاقات سقوط درآمد کاسته فشردن در حال حاضر تنگ حاشیه سود. بسیاری از بیماران شده است اجتناب از دکتر آنها به عنوان پناهگاه در محل و از راه دور قادر نبوده است برای جبران این کمبود.

پزشکان دفاتر پاسخ توسط furloughing کارکنان و کاهش پرداخت. بسیاری از پزشکان را برای اعمال چک حفاظت از برنامه در حالی که برخی از آنها دریافت پول از فدرال صندوق امداد برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی. اما هیچ اختصاصی فدرال پول شده است را کنار بگذارند برای حمایت از مراقبت های اولیه در این بیماری همه گیر.

یک بررسی اخیر نشان داد که 51 درصد از اولیه-مراقبت پزشکان نامشخص در مورد آینده مالی خود را به عمل در حالی که 13 درصد ممکن است درهای خود را بیش از ماه آینده. —اسپنسر کیمبال

کالیفرنیا مسائل جدید ارشاد برای بازگشایی اماکن عبادت

اد و Maxine Czisny ساحل نیوپورت نگه دارید تا نشانه کارگردانی کلیسا را برانگیخت چه ایستگاه های رادیویی به لحن در و که در آن به پارک در یک درایو در خدمات کلیسا سرب توسط کشیش رابرت A. Schuller در سانتا آنا در روز یکشنبه 29 مارس سال 2020 است. جنوب کالیفرنیا کلیساها با توجه به رانندگی در وزارت به عنوان کلیسا ساختمان بسته باقی می ماند در طول coronavirus بیماری همه گیر.

لئونارد Ortiz | اورنج کانتی ثبت نام | گتی ایماژ

3 pm ET — مقامات دولتی در کالیفرنیا صادر اجتماعی جدید فاصله دستورالعمل به دنبال در مکان های عبادت برای اطمینان از ایمنی کارکنان و داوطلبان و بازدید کنندگان با توجه به California Department of Public Health.

این دستورالعمل با توجه به وزارت بهداشت گزارش نیاز نیست مکان عبادت را در فرد خدمات. بلکه این مکان ها را تشویق به ادامه به ارائه خدمات از راه دور گزارش ها نشان می دهد.

دستورالعمل جدید می گویند که مکان عبادت ارائه حضوری خدمات باید حد حضور و غیاب به 25 درصد از ساختمان مجموع ظرفیت و یا اجازه می دهد تنها به 100 نفر که بسته به نوع رقم پایین تر است. “این محدودیت خواهد بود در اثر برای اولین 21-روز یک county عمومی وزارت بهداشت را تصویب خدمات مذهبی و فرهنگی مراسم فعالیت در عبادتگاه های خود در حوزه های قضایی” این گزارش می گوید. در 21 روز, علامت, CDPH را ارزیابی نتایج این محدودیت ها و ارائه راهنمایی بیشتر.

علاوه بر مکان عبادت در کالیفرنیا را تشویق به صفحه نمایش کارکنان و بازدید کنندگان با ارائه متوسط چک و نیاز به تجهیزات حفاظت شخصی. خانه پرستش همچنین می توانید مطمئن شوید که برای شستن مذهبی پوشاک و منسوجات پس از هر یک از خدمات و پیدا کردن راه هایی برای “معرفی” هوای تازه با باز کردن درها و پنجره ها به طور منظم.

ادامه تمرین مناسب اجتماعی فاصله راهنمای اماکن عبادت نیز تشویق به کوتاه شدن خدمات به محدود کردن مقدار زیادی از بازدید کنندگان زمان صرف در داخل خانه و یا در نظر گرفتن اجرای یک سیستم رزرو. برخی از مکان های پرستش همچنین ممکن است در نظر قطع آواز گروه تلاوت و فعالیت های دیگر که در طی آن وجود دارد “افزایش احتمال انتقال از آلوده بیرون رفته قطرات است.” جزئیات کامل دستورالعمل در اینجا. —یلنا Dzhanova

به عنوان تابستان آغاز یک راه جدید برای بچه های خود را خاموش دستگاه و با بهره گیری از خارج از منزل

2:30 pm ET — به عنوان پناهگاه در محل دستورالعمل نیروی آمریکایی به ماندن در خانه برای جلوگیری از احتمالا پیمانکاری و گسترش coronavirus بسیاری از والدین در حال تبدیل شدن به یک برنامه جدید است که وعده برای تشویق بچه ها به رفتن به خارج.

فعال کردن تناسب اندام اجازه می دهد تا یک کودک برای به دست آوردن زمان روی صفحه نمایش با تکمیل فعالیت های مختلف و چالش است. یک کودک می تواند کسب پنج دقیقه از زمان روی صفحه نمایش برای مثال اگر آنها راه رفتن به 1000 مراحل.

پدر و مادر باید توانایی به مجموعه ای از فعالیت اهداف مانند انجام جک پریدن یا بالا رفتن از پله ها پرواز و فعالیت های روزانه سطح ردیابی توسط پوشیدنی تناسب اندام دستگاه های مانند Fitbit. —یلنا Dzhanova

بیس بال کره ای در نوسان کامل است — در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن

بازیکنان در عمل در طول یک بازی بیس بال بین SK Wyverns و Hanwha عقاب در SK Wyverns باشگاه خوشحال رویای ورزشگاه بدون تماشاگر به خاطر این رمان coronavirus (COVID-19) بیماری همه گیر در 7 مه سال 2020 در اینچئون کره جنوبی.

جونگ Kim Hyun | Anadolu Agency via Getty Images

2 pm ET — با Covid-19 ترس بستن زنده رویدادهای ورزشی در سراسر جهان بیس بال-محروم طرفداران نگاه به کره جنوبی که با کشور های حرفه ای بیس بال لیگ بیس بال کره ای سازمان, از سر بازی خود را.

ESPN در حال حاضر در حال پخش شش live KBO بازی در هر هفته با یک بازی پخش یا ESPN یا ESPN2 هر روز از دوشنبه تا یکشنبه. این پنج شنبه, ESPN خواهد شد بازی بین KBO سامسونگ شیرها و لت غول در 5:30 a. m. ET.

هر چند بازی شده اند بدون طرفداران در این غرفه با توجه به محدودیت های اعمال شده از coronavirus همه گیر وجود دارد هنوز هم برخی از عناصر KBO بیس بال است که ایستادگی کردن. در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن در مورد لیگ. —جباری جوان

که تعلیق hydroxycholoroquine محاکمه بیش از نگرانی های ایمنی

مدیر کل سازمان بهداشت جهانی (WHO) Tedros Adhanom Ghebreyesus در حال سخنرانی در یک کنفرانس خبری در مورد وضعیت coronavirus (COVID-2019) در ژنو سوئیس, مارس 28 سال 2020 است.

دنیس Balibouse | ایسنا

1 pm ET — سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد تعلیق موقت از آن hydroxycholoroquine دادگاه با استناد به نگرانی های ایمنی.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و بارها و بارها تبلیغ هیدروکسی کلروکین به عنوان درمان بالقوه برای coronavirus اما هیچ مدرکی هنوز ظهور نشان می دهد آن را اثبات شده درمان است. Hydroxycholoroquine است که به طور معمول به عنوان یک ضد مالاریا مواد مخدر است که می تواند در درمان آرتریت روماتوئید و لوپوس.

با وجود فقدان شواهد نشان می دهد که این دارو می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای درمان و یا جلوگیری از coronavirus مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در اوایل این ماه است که مصرف آن برای جلوگیری از ابتلا به بیماری است. —یلنا Dzhanova

در اینجا 10 شهرستانها برای تابستان staycations

12 pm ET — به تابستان نزدیک coronavirus همه گیر مجبور است بسیاری از آمریکایی ها برای انتخاب کردن برای یک “staycation هستید” جای گریز برای محافظت در برابر امکان پیمانکاری و یا گسترش بیماری است.

امور مالی شخصی سایت WalletHub وارد 2020 بهترین و بدترین شهرها برای Staycations گزارش که صفوف کدام شهرها ارائه بهترین شرایط برای یک staycation هستید.

WalletHub در مقایسه با بیش از 180 شهرهای ایالات متحده با استفاده از 15 معیارهای کلیدی مانند تعداد پارک سرانه به طور متوسط خانه مربع و نوع آب و هوا در تابستان است.

بالا 10 شهرستانها ساخته شده است که این لیست عبارتند از: پلانو; بویزی آیداهو; تمپا, فلوریدا; چارلستون کارولینای جنوبی; لینکلن نبراسکا; فورت اسمیت آرکانزاس; اسکاتسدیل آریزونا; گرند پریری تگزاس; Austin تگزاس; و اورلاندو ، —یلنا Dzhanova

لوفت هانزا و دولت آلمان توافق $9.8 میلیارد بسته نجات

لوفت هانزا هواپیما ایستاده در کنار در فرودگاه مونیخ.

پیتر Kneffel | عکس داد | گتی ایماژ

11:30 pm ET — هواپیمایی آلمانی لوفت هانزا اعلام کرد که در آن تایید شده است برای $9.8 میلیارد “تثبیت بسته” را به اطمینان حاصل شود که این شرکت می تواند همچنان به عنوان عامل coronavirus شیوع به ارمغان می آورد در ویرانی اقتصادی.

اما کمیسیون اروپا هنوز امضا کردن در معامله.

اگر معامله از طریق دولت به صندوق ارائه حمایت مالی را 20 درصد سهام این شرکت هواپیمایی و دو صندلی در لوفت هانزا در هیئت مدیره. سهام است که در زیر سطح مورد نیاز برای جلوگیری از تصمیم گیری های مهم. —یلنا Dzhanova

چرا coronavirus ممکن است تغییر دوستیابی برای همیشه لطفا برای

11 am ET — با کروناویروس نگه داشتن مردم در داخل خانه مجرد نیست فقط جلسه آنلاین. آنها در حال برگزاری مجازی تاریخ بیش از خدمات چت تصویری مانند زوم و FaceTime.

پنج نکته برای محافظت از خودتان را از coronavirus تقلب

11 am ET — بیش از 50 ، 000 آمریکایی ها باید ثبت شکایت در این سال با کمیسیون تجارت فدرال مدعی شده اند defrauded از $39.6 میلیون مربوط به Covid-19 کلاهبرداری است.

از کسانی ارسال شکایت از طریق 21 مه حدود 45% گزارش سقوط قربانی کلاهبرداران از دست دادن حدود 470 به طور متوسط. کلاهبرداران با استفاده از روش های مانند پیام های متنی و robocalls به فریب قربانیان.

و تاپیک جدید و بسیار پیچیده robotext کلاهبرداری است که می تواند سفر تا بسیاری از مصرف کنندگان گفت: لایحه Versen رئیس محصول افسر معامله در خدمات شبکه یک ارائه دهنده جهانی از ارتباطات داده ها که آهنگ robocalls. این شروع می شود با یک متن ارسالی از نمایندگان درخواست برای تایید اطلاعات به صورت یک محرک پرداخت از طریق یک لینک.

اگر شما با کلیک بر روی آن لینک شما را به یک واقع بینانه به دنبال IRS صفحه وب که در آن شما را وادار به ارائه نام خود را, اطلاعات تماس و شماره امنیت اجتماعی. فراتر از آن مشترک راه برای محافظت از خودتان در اینجا پنج گام های اضافی شما می توانید به حفاظت در برابر کلاهبرداری شایع تاکتیک. —جباری جوان

رفتن به سینما خواهد بود یک تجربه متفاوت در طول coronavirus

یک کارمند و یک کیسه پر از پاپ کورن در امتیازات منطقه در داخل یک Cineplex سینما تئاتر فیلم.

بلومبرگ

10:30 am ET — تجربه رفتن به سینما است قطعا رفتن به یک کمی متفاوت و استراتژی های جدید است که تئاتر صاحبان در حال اجرای به منظور قادر به بازگشایی با خیال راحت می تواند تغییر راه سینما کار در دسترس نباشد.

در حالی که تعدادی از کوچکتر فیلم زنجیر بازگشایی در برخی از ایالت ها, اکثر بازیکنان بزرگ در حال انتظار برای بازگشایی درهای خود را در اواخر ماه ژوئن یا اوایل جولای است.

برای شروع انتظار برای پوشیدن ماسک. در حالی که دستورالعمل های بهداشتی متفاوت خواهد بود دولت توسط دولت در ایالات متحده رایج Covid-19 اقدامات شامل استفاده از ماسک صورت با مشتریان و کارکنان. برخی از مکانهای ممکن است ارائه یک ماسک یکبار مصرف در درب جلو اما آن را بیشتر احتمال دارد که شما انتظار می رود را به ماسک خود را. متوسط چک نیز می تواند بخشی از ورودی فرایند در تئاتر.

“ما واقعا تا به حال به تغییر راه که ما کسب و کار ما” جیسون استرو معاون رئیس جمهور از توسعه در ناهار خوردن-در-تئاتر ستاره سینما کوره در تگزاس گفت: در طول یک پنل میزبانی راه حل های فن آوری شرکت هجوم در سراسر جهان در اواسط ماه مه. ستاره سینما کوره قادر به بازگشایی مکان در مارس 8 و تصمیمات آن ارائه یک طرح برای آنچه که مصرف کنندگان انتظار می رود هنگامی که خود را در تئاتر های محلی قادر به بازگشایی شده است. —جباری جوان

آمازون سرمایه گذاران می خواهند این شرکت به آدرس ایمنی کارگر

جف بزوس موسس و مدیر اجرایی Amazon.com Inc. ، صحبت می کند و در باشگاه مطبوعات ملی در واشنگتن در روز پنج شنبه, سپتامبر. 19, 2019.

اندرو Harrer | بلومبرگ | گتی ایماژ

10 am ET — آمازون سهامداران خواهد شد و اصرار این شرکت در هیئت مدیره به انتشار اطلاعات بیشتر در حفاظت از کارگر در میان شیوع کروناویروس.

آنها را به آدرس این نگرانی مطرح شده توسط انبار کارگران که صدا زنگ در طی چهار جلسه سهامداران.

تماس به عمل می آید به عنوان تنش همچنان به رشد بین آمازون و آن انبار کارگران است. موارد تایید شده و تعداد مرگ و میر در آمازون امکانات افزایش یافته است که شیوع این بیماری گسترش می یابد. اما این شرکت بارها و بارها کاهش یافته است به افشای تعداد مرگ و میر.

انبار کارگران را خواستار شده است در این شرکت به ارائه پرداخت مرخصی استعلاجی و امکانات که در آن وجود دارد مورد تأیید برای ضد عفونی کردن فضای. —یلنا Dzhanova

مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید می کند به حرکت جمهوریخواه بیش از کارولینای شمالی coronavirus محدودیت

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند به مطبوعات به عنوان او حرکت کاخ سفید در واشنگتن دی سی در تاریخ 21 مه سال 2020 است.

مندل فا نگن | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

9:34 am ET — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز دوشنبه تهدید به حرکت کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه از کارولینای شمالی اگر فرماندار coronavirus محدودیت های اعمال محدودیتی در تعداد افرادی که می توانند در حضور و غیاب در ماه اوت است.

در یک سری از rapid-fire توییتهایی تهمت برافراشته در برابر رژیم صهیونیستی است. Roy کوپر بیش از کارولینای شمالی اجتماعی فاصله گرفتن محدودیت های که منع مقیاس کامل حضور و غیاب در ایران, کنوانسیون برنامه ریزی شده برای هفته Aug. 24 در شارلوت.

“برنامه های ساخته شده توسط هزاران مشتاق جمهوری خواهان و دیگران به سر به کارولینای شمالی در ماه اوت” مغلوب ساختن پیشی جستن است.

“آنها باید بلافاصله با توجه به یک پاسخ توسط فرماندار به اینکه آیا یا نه فضا اجازه خواهد داشت به طور کامل اشغال کردند. ما خواهد بود با اکراه مجبور به پیدا کردن و با تمام مشاغل و توسعه اقتصادی را به ارمغان می آورد یکی دیگر از کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه سایت. این چیزی است که من می خواهم به انجام است.” —یلنا Dzhanova

جزئیات CNBC قبلی coronavirus پوشش زنده در اینجا: Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: ژاپن به دنبال پایان دادن به وضعیت اضطراری برای توکیو; تهمت تعلیق سفر از برزیل

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im