Zomato به اجازه رفتن از 13 درصد از کارکنان زوم تماس دعوت خواهد شد ثبت نام

رستوران خبرخوان Zomato گفت: در روز جمعه که آن را ذخیره کردن حدود 13 درصد از کارکنان خود را پرداخت و اعلام کرد کاهش تا 50 درصد در سراسر نیروی کار خود را به مدت شش ماه با شروع ماه ژوئن است. اخراج موقت و کاهش دستمزد در Zomato آمده در زمانی که این کشور در پایان سومین مرحله از سراسر کشور مستند به جلوگیری از گسترش این کوروناویروس (COVID-19) همه گیر است که اقتصاد تحت فشار قرار دادند به متوقف و مجبور بسیاری از کسب و کار برای اصلاح نیروی کار است.

در یادداشت ارسالی به Zomato کارکنان در اوایل روز جمعه, موسس و مدیر عامل شرکت Deepinder Goyal نوشت: “در حالی که ما همچنان به ساخت یک بیشتر متمرکز Zomato ما پیش بینی نیست داشتن کار به اندازه کافی برای همه کارکنان است.”

“ما مدیون همه همکاران ما یک چالش محیط کار, اما ما نمی خواهد بود قادر به ارائه آن به حدود 13 درصد از نیروی کار ما رفتن به جلو” را Zomato بنیانگذار اضافه شده است.

Zomato بنیانگذاران و COO Gaurav گوپتا و مدیر عامل-تحویل مواد غذایی کسب و کار Mohit Gupta خواهد بود در تماس با نهفته کارکنان از طریق تماس های ویدئویی در طول چند روز آینده به “کمک به پیدا کردن شغل آنها را به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است”. Zomato خواهد شد “از نظر مالی و عاطفی حمایت از آنها را بداند تا حد امکان” آقای Goyal گفت.

کسانی که از Zomato کارکنان که نهفته اخراج خواهد شد “دریافت دعوت برای زوم تماس با رهبری تیم در 24 ساعت آینده. این دعوت ارسال خواهد شد به شما از طریق ایمیل و Dingtalk” آقای Goyal گفت. “برای هر کس که نهفته نیست – یک ایمیل از [email protected] در بعد از 6 ساعت باید به شما بگویم که شغل خود را در اینجا به ماندن است.”

کاهش پرداخت

آقای Goyal گفت که در حالی که پایین تر کاهش پیشنهاد شده برای کارکنان این شرکت با کاهش حقوق و دستمزد کاهش تا 50 درصد است و برای کسانی که با حقوق بالاتر. او همچنین گفت که با وجود کاهش پرداخت این شرکت ادامه خواهد داد و به کمتر از آن کاهش حقوق و دستمزد هدف است.

“بسیاری از مردم داوطلب به صورت 100 درصد پرداخت برش حداقل به مدت شش ماه — این چیزی است که من انتظار می رود اتفاق می افتد در بسیاری از شرکت های دیگر,” او گفت: کارکنان.

پرداخت قطع خواهد شد نمی شود به کارکنان که در حال حاضر گرفته شده داوطلبانه برش مساوی یا بالاتر از این پیشنهاد به طور موقت کاهش Zomato مدیر عامل گفت.

او همچنین گفت که Zomato کارکنان که از کار در این شرکت ادامه خواهد داد برای دریافت 50 درصد حقوق و دستمزد برای دوره شش ماهه.

“در طول این زمان در خارج از نخستین دوره از 1-2 هفته ما انتظار داریم این دوستان به صرف 100 درصد از وقت و انرژی خود را نسبت به دنبال شغل خارج از Zomato,” او گفت: در این نامه خطاب به کارکنان.

is.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de