یوتیوب مجازی اردوگاه را حفظ خواهد کرد بچه های خود را سرگرم در این تابستان

2020 شده است یک سال سابقه برای لغو شد. همه چیز از مراسم عروسی به جشنواره های فیلم به بازی های المپیک بوده یا لغو و یا به تعویق افتاد تا زمانی که امن تر زمان. به عنوان فصل تابستان بازدید نوسان کامل و مدارس—حتی از نوع مجازی—ساعت تا سقوط بچه های اردوگاه های تابستانی می توان به اضافه یک لیست طولانی از چیزهایی است که فقط اتفاق می افتد در این سال است. بدون یک اردوگاه برای رفتن به بسیاری از کودکان و پدر و مادر خود را در حال رفتن به دنبال چیزی برای انجام به عنوان ماه های تابستان طولانی رول. در پاسخ به این نیاز برآورده نشده و به تلاش و پر کردن این زمان در یک تولیدی راه برای بچه ها, یوتیوب راه اندازی یک آنلاین تابستان اردوگاه خود را.

#CampYouTube سرپرستی یک مجموعه ای از آنچه که در نهایت خواهد شد بیش از 1200 آموزشی سرگرم کننده و فکری ویدئوها برای کنجکاو بچه ها در تمام سنین است. مجازی اردوگاه تقسیم شده است به چهار جریان مختلف: بنیادی, ورزش, هنر و ماجراجویی است. هر جریان محتوای طراحی شده برای نوجوانان و همچنین کودکان زیر 13. برای مثال در بنیادی جریان, نوجوانی, کمپ شرکت کنندگان می توانند یاد بگیرند که در مورد همه چیز از برنامه نویسی برای ساختن یک سیستم خورشیدی مدل از میوه. در مقابل بچه های جوان و والدین آنها می توانند یاد بگیرند و غریب علوم فعالیت ها و biofacts.

در این ویدئو مطالب انتخاب شده از بهترین محتوای آموزشی سازندگان در یوتیوب. اگر چه من به مراتب از یک, خودم, من هنوز هم فکر می کنید که “چگونه برای ساخت یک ربات” در بخش نوجوان متمرکز بنیادی جریان واقعا سرد بود. #CampYouTube نیز سفرهای است که شما می توانید از طریق با کیفیت بالا 360 ویدئوها. سفر از طریق آلاسکا پارک ملی گلیشر بود واقعا ذهن دمیدن و یک راه باور نکردنی برای یادگیری در مورد اثرات تغییر آب و هوا.

به ‘آتش بحث در’ بخش از #CampYouTube نیز یک راه عالی برای شروع به تبدیل در مورد افراد دشوار است مانند عدالت اجتماعی و تبعیض با فرزندان خود را.

بنابراین در حالی که #CampYouTube احتمالا نمی خواهد جایگزین کامل اردوگاه تجربه آن را هنوز هم بزرگ و رایگان, راه برای نگه داشتن بچه های خود را و یادگیری در طول ماه های تابستان است. به عنوان مالک Ducard VP محتوا مشارکت, آموزش, اجتماعی, تاثیر, خانواده, بهداشت, فیلم و تلویزیون در یوتیوب گفت: “ما می دانیم که در این تابستان ممکن است کمی متفاوت برای بسیاری از ما. اما با کمک از سازندگان در یوتیوب, ما امیدواریم که شما و خانواده خود را می توانید تجربه سحر و جادو از اردوگاه از خانه!”

محتوای #CampYouTube به روز خواهد شد هر روز هفته تا چهار شنبه, جولای 5th, اما وجود دارد خواهد بود برای ارائه الهام بخش برای سرگرم کننده و فعالیت های آموزشی تمام تابستان طولانی است.