“شما پنج سال؟” ما پلیس جلو پسر رانندگی به کالیفرنیا

'You're Five Years Old?' US Cops Pull Over Boy Driving To California

پلیس گفت که این پسر تا به حال موفق به درایو حدود دو تا سه مایل از خانه خود را. (فایل)

لس آنجلس:

یک افسر پلیس در غرب ایالت یوتا حیرت زده شد پس از متوقف کردن آنچه او فکر یک اختلال راننده در یک بزرگراه تنها به پیدا کردن یک دختر پنج ساله پشت چرخ.

یوتا گشت بزرگراه گفت: پسر گفت: سپاهی که کشیده او را بیش از روز دوشنبه که او خانه را ترک کرد بعد از یک بحث با مادرش که در حال حاضر به خرید او یک لامبورگینی.

“او تصمیم گرفت او را از ماشین و رفتن به کالیفرنیا برای خرید یک خود” بزرگراه گشت گفت: در یک صدای جیر جیر. “او ممکن است کوتاه بر مبلغ خرید به عنوان او تا به حال تنها 3 دلار.”

در یک ای به تصویری از این حادثه منتشر شده توسط گروه SUV پسر بود و رانندگی دیده می شود بافی در سراسر آزادراه به عنوان دیگر وسایل نقلیه و کامیون سرعت.

ماشین می کشد و سپس به سمت چپ بزرگراه پس از سپاهی ریک مورگان فعال خود آژیر.

“به عنوان Trp. مورگان با نزدیک شدن به سمت راننده خودرو فوت او اشاره کرد که آن را عجیب و غریب است که او می تواند ببینید که سر راننده از عقب پنجره” گشت بزرگراه در بیانیه ای گفت: سه شنبه منتشر شد.

مورگان در این ویدئو شنیده می شود, درخواست پسر برای سن و سال او.

“شما پنج سال?” او فریاد می زند. “وای… که در آن شما یاد بگیرند که چگونه به درایو یک ماشین؟”

پلیس گفت که شناسایی شد, تا به حال موفق به درایو حدود دو تا سه مایل (سه تا پنج کیلومتر) از خانه خود را قبل از او متوقف شد و پدر و مادر خود تماس گرفت.

“خانواده گزارش شده است که پسر خواهر و برادر بزرگتر بود به تماشای او که آن روز صبح خواهر و برادر خواب رفت و پسر در زمان کلید SUV از یک قلاب در خانه خود را” بیانیه ای گفت:.

“خوشبختانه هیچ کس صدمه دیده بود و هیچ ملک پیدا شد آسیب دیده در او کوتاه تفرج.”

(به جز تیتر این داستان شده است ویرایش شده توسط NDTV کارکنان و منتشر شده است از یک همزمان خوراک.)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>