نوارهای VHS قدیمی خود را می تواند به ارزش تا $15K

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

Once upon a time, راه قبل از جریان و بلو-ری و دی وی دی تنها راه برای تماشای فیلم در خانه بود با نوارهای VHS. امروزه آن را سخت برای پیدا کردن یک VHS در شرایط بکر از محبوب ترین فیلم های. به همین دلیل این حماسه داستان می تواند به همان اندازه حماسه بازده در eBay.

فهرست نوارهای VHS در وضعیت مانند جدید از کلاسیک می تواند واکشی هزاران دلار است. بنابراین اگر شما اتفاق می افتد به یک VHS در وضعیت بسیار عالی دور پنهان در گنجه خود را, شما می تواند در به صورت عمده payday در. آن زمان را برای خود خوش و خرم با تجاری در این:

1. خواب زیبایی $15,000

با ارزش ترین نوار VHS در eBay است “زیبای خفته.” این یکی به طور خاص به دست آورد فوق العاده بالا با برچسب قیمت به دو دلیل: نادر است و نسخه محدود نوار و در وضعیت بسیار عالی. حتی خواب زیبایی خودش ممکن است از خواب بیدار برای $15,000 بررسی کنید.

2. زیبایی و وحش $11,000

نزدیک پشت در ارزش این VHS از “زیبایی و هیولایی” که در اصل در سال 1992 . این خاص نوار Black Diamond Edition در وضعیت بسیار عالی و مانند-جدید صدف پوسته مورد همه از آن افزایش ارزش آن است.

3. The Little Mermaid را $10,000

“Fantasia” عرضه در سال 1940 با خارق العاده و آواز و رقص و جلوه های ویژه و این نعناع 1991 نوار VHS به ارزش $2,500. بیش از همه آن است که به نحوی دست نخورده باقی مانده است و در نام تجاری جدید بیماری است.

5. روباه و سگ تازی, $2,500

“روباه و سگ شکاری” اثبات ارزش خود را با این گران خرید—و ما فکر می کنم که Black Diamond Edition قطعا کمک کرده است. آمریکا, موزیکال, درام, دوستان, عرضه در سال 1981 و شد آزادانه در سال 1967 رمان توسط Daniel P. Mannix.

اولین “پارک ژوراسیک” فیلم در سال 1994 و حق رای دادن (و این نوار ارزش) است که هنوز رفتن قوی. این نوار VHS به فروش می رسد برای $1,000 در جعبه اصلی آن همه از آن به عنوان ذکر شده در وضعیت بسیار خوب است.

یکی دیگر از فیلم یاد شده توسط اسپیلبرگ این “E. T.” VHS بود زنگ زد به یک خانه جدید برای $1,000. سال 1982 کپی ذکر شده بود به عنوان “دوست جدید” و به عنوان توضیح داده شده باز اما در وضعیت بسیار عالی.

8. جادوگر شهر از, $630

این نوار VHS از “جادوگر شهر از” در سال 1939 منتشر شد فرستاده شد به یک خریدار در ازای $630. در این توضیحات آمده است که این محصول در وضعیت خوب پوشش و تمام.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de